خانه / Reviews / نقد و بررسی Missile Command: Recharged

نقد و بررسی Missile Command: Recharged

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز وب سایت IRG Review امروز با نقد و بررسی بازی جذاب و اما کلاسیک Missile Command: Recharged در خدمت شما عزیزان هستیم.

این بازی به تازگی در تاریخ 27 مه 2020 به دست شرکت nickervision studios برنامه نویسی و ساخته شده است و به واسطه ی شرکت Atari, Inc. وارد بازار شده است ، این بازی برای پلتفرم Nintendo Switch و PC و سیستم عامل های MAC OS ، Linux و Android در دسترس و قابل خریداری است و تا کنون خبری در مورد این که آیا این شرکت بازی را برای پلتفرم های دیگر منتشر می کند و یا خیر در دسترس نیست.

حتمی خیلی از شما دوستان و گیمر ها برای یکبار هم که شده با آتاری بازی کرده اند و سبک و سیاق بازی های آتاری آشنا هستند بازی های دو بعدی رنگی با گرافیک های پیکسلی ، آتاری این بازی را منتشر کرد بازی با این که داستان قویی ندارد اما می توانم به شما این اطمینان را بدهم که گیم پلی بازی بسیار جذاب و تا حد زیادی اعتیاد آور است . آتاری بازی های زیادی را منتشر کرده است که بیشتر آن ها در دنیای پیکسلی رخ می دهد اما این بار شرکت آتاری بازی را منتشر کرده است که کاملا میتوان متوجه شد که این شرکت وارد عصر جدیدی از بازی های ویدیو ای شده است.

همانطور که بالا تر به شما گفتیم بازی داستان قویی ندارد که در طول گیم پلی شما را درگیر کند و شما را با خودش همراه کند اما گیم پلی بازی وجود نداشتن داستان را جبران می کند ، گیم پلی بازی به این گونه است که شما سوار به یک موشک هستید و در صفحه ی نمایش در حال پرواز هستید بازی به صورت دانای کل و دو بعدی برگذار میشود به گونه ای که شما کاملا بر موشک و رو به رویتان مسلط هستید. گیم پلی بازی به این گونه پیش می رود که شما در حال پرواز هستید و دشکنان شما با موشگک از رو به رو به شما تیر اندازی می کنند و شما باید در بازی با حرکت های مداوم از تیر های آنان جای خالی بدهید و یا شما هم به سمت آنان تیر اندازی کنید.

بازی گیم پلی ساده ای دارد که پس از مدتی شما احساس می کنید که بازی براس شما به سادگی اب خوردن است هر چند کهدر مراحلی به چالش کشیده می شوید، من در بازی پس از تمام کردن هر مرحله پول و گیفت هایی دریافت می کردم طبق پیشنهاد بازی موشک و اسلحه ها و تیر بار هایی که به موشکم وصل بود را ارتقا دادم و مرحله ه مرحله این کار ها را می کردم شاید یکی از دلایلی که من حس کردم که بازی ساده است این بود که مرتبا وسایل و اسلحه هایم را ارتقا می دادم ، موض.ع کنترل در بازی بسیار ساده و خوب بود من این بازی را با گوشی موبایلم انجام می دادم و در هر کجا که من لمس می کردم موشکم تیر شلیک می کرد شما در بازی کار های ساده ای انجام می دهید به این گونه که باید سرعت موشکتان را کنترل کنید ، به سمت دشمن تیر اندازی کنید و مواظب باشید تا  تیر نخورید و به راهتان ادامه دهید . چیزی که در بازی من را بسیار خوش حال کرد این کنترل های ساده و خوب و امتیازات و گیفت ها بود که مرا به پیشرفت نزدیک می کرد.

گرافیک بازی شبیه به دیگر بازی های شرکت آتاری نیست دیگر خبری از دنیای پیکسلی و رنگ های فراوان نیست ، چیزی که در این بازی بیشتر از هر چیز توجه من را به خودش جلب کرد طراحی ساده و مینی مال و در عین حال چشم نواز این بازی بود در بازی همه چیز با رنگ های نئونی طراحی شده و در صفحه زمینه ی مشکی برق می زنند ، طراحی ها بیشتر به شکل شکسته و گوشه دار هستند که گاهی شکل های منحنی و کروی شکل هم میتوانید ببینید ، گرافیک به گونه ای است که در حالت مینی مال بودن شما را مجبور به فکر کردن می کند تا بتوانید تمامی جزئیات را درک کنید ، خط ها را در بازی دنبال کنید تا ببینید به چه چیزی بر می گردد ، شاید این موضوع خنده دار باشد اما من زمانی که بازی را شروع کردم چند دقیقه ی کامل فکر می کردم که کدام از خط ها که ذر پایین صفحه وجود دارد موشک من را درست کزده است ، با این که طراحی اصلا پیچیده نیست اما شما را وادار به تفکر می کند که به نظرم این یک امتیاز کاملا مهم و خوب برای این بازی است . رنگ ها زیبا هستند ، طراحی ساده است و همه ی بازی در یک بک گراند مشکی اتفاق میوفتد اما اصلا خسته کننده نیست.

من از همه چیز این بازی لذت بردم و دوستش داشتم اما قسمت موسیقی ان بسیار زیبا و نوین بود ، افکت های صوتی بسیار خوب و تازه بودند و با تصویر هم خوانی خوبی داشت ، موسیقی بازی اما بسیار زیبا بود ، موزیک ها متنوع بودند اما دارای یک فضا بودند و به نظرم واقعا با بازی هم خوانی داشت چیزی که من متوجه شدم این بود که این بای موسیقی های اختصاصی خودش را داشت که با تعویض هر مرحله عوض می شد

ممنون که در این نقد و بررسی با ما همراه بودید.

5

5

مزایا

  • فضای کلاسیک بازی
  • طراحی زیبا
  • موسیقی خوب
معایب

  • عدم وجود داستان

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 8.5
داستان - 2
موسیقی - 9

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …