خانه / Reviews / نقد و بررسی Gurgamoth

نقد و بررسی Gurgamoth

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Gurgamoth رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و مبارزه ای قرار دارد. این بازی توسط شرکت Galvanic Games طراحی و منتشر شده است. همچنین این بازی برای پلتفرم های Microsoft Windows, macOS و Nintendo Switch ینز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Gurgamoth می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Gurgamoth یک بازی اکشن و مبارزه ای به صورت چهار نفره است که به طور کلی مانند بازی Bras. Smash طراحی شده است. در گیم پلی آن در واقع فقط چند حرکت باید توسط بازیکنان صورت گیرد. از جمله آنها حمله، جا خالی دادن و گیج کردن دشمنان از انواع آنها است. برای انجام گیم پلی بازی دو دکمه به همراه یک کنترلر آنالوگ جهت جهت گیری شخصیت های شما برای پرواز وجود دارد .

بازی Gurgamoth دارای گیم پلی آسانی است به طوری که هر فرد می تواند آن را به سرعت یاد بگیرد و تجربه کند. جذاب بودن این بازی متکی بر مراحل مختلف و سبک هنری است. رقابت های و مراحل بازی بتوسط یک گروه شامل چهار بازیکن انجام می شود که باید به انجام مسابقات و مبارزات بازی بپردازند که بسیار چالش برانگیز و سرگرم کننده است. ضعف بازی در زمانی دیده می شود که بازیکنان از دور خارج می شوند و رقابت بازی به صورت 1 به 1 می ماند که اینجاست که بازی شروع به نشان دادن ضعف های خود می کند.

در بازی Gurgamoth مکانیک پرواز کردن که یکی از توانایی های کاراکتر های بازی است بسیار سریع اتفاق می افتد و باعث می شود شخصیت ها در بعضی مواقع به سختی قابل کنترل باشند. هریک از مراحل بازی حداقل یک راه برای از بین بردن حریف ها دارد خواه کوبیدن رقیب به دیواره نیزه ها می تواند باشد یا حتی یک اره متحرک. نمونه دیگر در بعضی از مراحل توپ هایی وجود دارند که باید به آنها ضربه زده شود تا به حریف هان برخورد کند که با انجام این کار می توان یک لیزر کشنده را آزاد کنید. از انواع دیگر موانع موجود در محیط مراحل بازی برای مثال مواردی است که باعث منجمد شدن حریفان می شوند و دشمنان را کند می کند.

بازی Gurgamoth از نظر ظاهری دارای طراحی های هنری بسیار جذابی است و از محدودیت های انگشت شماری از طراحی شخصیت های قابل پخش و عوامل محیطی برخوردار است. معلولیت های اتوماتیک به طور پیش فرض فعال هستند و میزان حملات پی در پی را که بازیکنان می توانند براساس جدول رده بندی فعلی انجام دهند محدود می کنند و یک استراتژی مبارزه برای بازیکنان ایجاد می کند. این بازی به عنوان یک بازی چند نفره رقابتی بسیار جذاب و چالش برانگیز است. مسابقات و مبارزات میان بازیکنان می تواند در عرض چند ثانیه انجام شود یا هرچه بازیکنان ماهرتر می شوند و شروع به خواندن حرکت حریفان خود می کنند می توانند مهارت های خود را در بازی پیاده کنند و لحظات چالش برانگیزی را ایجاد کنند. متاسفانه گیم پلی مراحل بازی بسیار کوتاه است.

متاسفانه در بازی Gurgamoth هریک از کاراکتر های آن توانایی های یکسانی دارد و توسعه دهندگان از نظر شخصیت پردازی عملکرد ضعیفی داشته اند. اگر هر یک از کاراکتر های بازی قابلیت ویژه ای می داشت که تنها در شرایط خاصی بتواند از آنها استفاده کند بازی از تنوع بالااری برخوردار می شد. به طور کلی این بازی تنها با داشتن یک سبک بازی و چند مرحله و فقط شش شخصیت که به طور کلی دارای عملکرد های یکسان هستند کمی خسته کننده و ناامید کننده بنظر می رسد.

بازی Gurgamoth یک عنوان سرگرم کننده است که متاسفانه در زمینه داستان پردازی و طراحی کاراکتر عملکرد خوبی نداشته است و دارای برخی اشکالات جزئی است. یکی از این ایرادات فقدان بازی آنلاین است که بازیکنان را مجبور می کند در جمع ها و به صورت محلی به تجربه آن بپردازند. این یک بازی رقابتی سرگرم کننده است که به افراد در تمام سطوح با مهارت های مختلف اجازه می دهد بتوانند آن را تجربه کنند اما فاقد عمق و تنوع بازی های مشابه سبک خود است تا بیشتر از چند مسابقه بنظر برسد.

5

5

مزایا

  • گیم پلی مهیج و سرگرم کننده
  • داشتن مراحل متنوع و جذاب
معایب

  • گرافیک سطح پایین
  • داستان پردازی و شخصیت پردازی ضعیف
  • موسیقی متن ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 6

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX

امروز در این پست به بررسی بازی Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX …