خانه / Reviews / نقد و بررسی Path of Sin: Greed

نقد و بررسی Path of Sin: Greed

امروز سراغ نقد و بررسی بازی سرگرم کننده و راز آلود Path of Sin: Greed رفتیم. این بازی در سبک بازی های پازلی و اشیاء مخفی قرار دارد. این بازی جذاب توسط شرکت Artifex Mundi طراحی و منتشر شده است. همچنین این بازی برای پلتفرم های Android, Microsoft Windows, Linux, macOS, PlayStation 4, Xbox One و Nintendo Switch نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی جذاب Path of Sin: Greed می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

داستان  بازی Path of Sin: Greed درمورد قتلی است که در یک جزیره خصوصی رخ داده است. دو کارگاه تازه کار که زن و شوهر نیز هستند برای پرده برداری از راز قتل شخصی به نام مارک اسپکتور فرستاده شده اند. آن شخص نگهبان املاک یک ملک خصوصی است و در آنجا به قتل رسیده و نزدیکی ساحل جسدش پیدا شده است.

در طول گیم پلی بازی Path of Sin: Greed شما دو کارآگاه را کنترل می کنید و باید سرنخ هایی در مورد مرگ مقتول پیدا کنید. آن دو در گیم پلی بازی طی کات سین هایی که به نمایش در می آید با مظنونان مصاحبه می کنند و شما باید توضیحات مربوط به این پرونده عجیب و غریب را همانند یک پازل در کنار هم جمع کنید.

در گیم پلی بازی Path of Sin: Greed دو آیتم بسیار مهم برای اکتشاف در اختیار بازیکن قرار گرفته است که توسط آنها می توان داستان بازی را پیش برد. آیتم هایی که در این بازی در اختیار بازیکن قرار گرفته شده اند بیهوده نیستند و در واقع به پیشرفت داستان بازی کمک می کنند. اولین آیتم یک دوربین عکاسی است که می توان از آن برای عکاسی از سرنخ های موجود در صحنه جنایت استفاده کرد و می توان از عکاس های گرفته شده در مرور کردن شواهد جمع آوری شده کاربرد داشته باشد. صحنه های پنهان اشیاء بازی استاندارد و ساده طراحی شده اند در حالی که معماها و پازل های خلاقانه بسیار زیادی در کنار هم قرار گرفته اند.

بازی Path of Sin: Greed از لحاظ ظاهری و طراحی بصری دارای طراحی هیا بصری دقیق و پر جزئیاتی است که در همه جای آن دیده می شود. خوشبختانه طراحی بصری بازی با ژانر آن همخوانی دارد و مشکلی در طراحی های آن دیده نمی شود. آثار هنری و گرافیک در واقع مناسب و معقول هستند و تمرکز بازی بر روی نقشه جذاب آن، روایات و پازل های هوشمندانه آن قرار دارد. از لحاظ طراحی موسیقی متن بازی از طراحی ضعیفی برخوردار است اما با اتمسفر بازی هماهنگ است.

به طور کلی بازی Path of Sin: Greed از روایات معمولی برخوردار است که همانند آن را در سایر بازی های این سبک دیده ایم. این بازی متاسفانه دارای گیم پلی کوتاهی است و بازیکن می تواند آن را در تنها چهار ساعت به پایان برساند هرچند که این چهار ساعت بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب است. فصل اضافی بازی Path of Sin: Greed به عنوان یک دنباله خوب برای فصلهای اصلی اعمال می شود و برای تکمیل حدود یک ساعت زمان بازیکن را طلب می کند. این بازی دارای نسخه ای کامل به نام نسخه کلکسیونی است که دارای ویژگی هایی از قبیل راهنمای استراتژی، تصاویر پس زمینه، طراحی های هنری، موسیقی متن بازی، مراحل اشیاء پنهان قابل پخش ، مینی بازیها، دستاوردها و امکان پخش مجدد در گیم پلی بازی است. این بازی جذاب را به طرفداران سبک بازی های اشیاء مخفی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی روان و جذاب
  • داستان و شخصیت پردازی خوب
  • طراحی پازل های خلاقانه
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • گیم پلی کوتاه
  • باگ های ریز در منو بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6.5
موسیقی - 7

7

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX

امروز در این پست به بررسی بازی Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX …