خانه / Reviews / نقد و بررسی Eight-Minute Empire

نقد و بررسی Eight-Minute Empire

امرزو سراغ نقد و بررسی بازی جذاب و سرگرم کننده Eight-Minute Empire رفتیم. این بازی در سبک بازی های کارتی و تخته ای قرار دارد. این بازی توسط شرکت Acram Digital طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Android, Microsoft Windows, Linux, macOS و IOS نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Eight-Minute Empire می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

 

بازی Eight-Minute Empire عنوانی است به سبک بازی های تخته ای دیجیتال که در ابتدا برای کنسول Nintendo Swtich منتشر شده است. گیم پلی آسان و سرگرم کننده این بازی جذاب باعث می شود که شایسته توجه قرار گرفتن طرفداران بازی های فیزیکی کارتی و نسخه های موبایلی قرار گیرد.

در گیم پلی بازی Eight-Minute Empire بازیکن باید ارتش های خود را روی صفحه بازی قرار دهد، شهرها را بسازد و مناطق مختلف را فتح کند و باید با سایر بازیکنان به رقابت بپردازد و این بازی جذاب را می توان به صورت چند نفره محلی انجام داد اما این کارها در ده حرکت بسیار محدود انجام می شوند. در ابتدای بازی سه ارتش در شهر مرکزی و تعداد انگشت شماری از سکه طلا به بازیکنان داده می شود. قبل از شروع حملات نظامی و فتح مناطق مختلف بازیکنان می توانند مقداری از سکه های خود را پیشنهاد دهند تا معاملاتی صورت گیرد و بالاترین پیشنهاد دهنده برای تعیین سفارش در اولویت است.

مهم ترین بخش گیم پلی بازی Eight-Minute Empire مربوط به حرکت دادن ارتش در طول بازی است. در حالت کلی در گیم پلی بازی هیچ تاسی وجود ندارد و همچنین هیچ یک از بازیکنان نمی توانند جنگی را به تنهایی شروع کنند و نیروهای خود را حرکت دهند. در پایان بازی کسی که مکعب های بیشتری نسبت به حریفان خود داشته باشد به سادگی می تواند آنها را بدست آورد که ارزش یک امتیاز برای پیروزی را دارد. یکی دیگر از راه های گرفتن امتیاز داشتن قلمروهای بیشتری در یک قاره نسبت به دیگر بازیکنان است که از ارزش بالایی نیز برخوردار است.

بازی Eight-Minute Empire در بخش آنلاین خود دارای گیم پلی ناهماهنگی است و از اشکالاتی رنج می برد اما خوشبختانه امکان پیدا کردن افراد آفلاین برای انجام این بازی و اجرای آن به صورت چند نفره محلی نیز وجود دارد. در این بازی شما می توانید با حداکثر پنج نفر در یک دستگاه و یا صفحه نمایش به تجربه آن بپردازید. یکی دیگر از مشکلات بازی Eight-Minute Empire وجود کمبود هایی در انتخاب نقشه بازی است اما رابط کاربری و منوها از طراحی خوبی برخودار اند و به سادگی برای استفاده مناسب هستند.

به طور کلی Eight-Minute Empire برای حداکثر پنج بازیکن ساخته شده است که هرکدام می توانند به صورت انسانی یا رایانه ای کنترل شوند. هوش مصنوعی بازی دارای تنظیماتی برای درجه سختی است اما سخت ترین حالت آن نیز کمی چالش برانگیز است. برای امتحان کردن موارد مختلف دو نوع عملکرد وجود دارد که باید آن ها را انجام دهید. اولا یک حالت مبارزات انتخاباتی وجود دارد که در آن سه بازی انجام می دهید و امتیازات پیروزی خود را برای یک امتیاز تجمعی اضافه می کنید. همچنین می توانید با منابع مختلف پراکنده در نقشه بازی کنید.

در بازی Eight-Minute Empire تصمیم گیری به صورت استراتژیک بسیار مهم است و استفاده از کارت های اکشن بازی نیاز به زمان به خصوصی دارد. بازیکنان می توانند با کارت ها هزینه کارت های دیگر را ارزیابی کنند. با وجود تعداد محدود چرخش کارت ها در بازی، انتخاب بهترین کارت می تواند یک انتخاب دشوار برای بازیکن باشد. برای مثال ممکن است کارت ایده آل هزینه ای سه سکه باشد اما بازیکن نمی تواند آن را به صورت نقدی پرداخت کند.

در حالت کلی بازی Eight-Minet Empire دارای گیم پلی آسانی و به سرعت قابل یادگیری است که ازین جهت می تواند برای بسیاری از سنین مختلف مناسب باشد. تنها ایرادی که می توان به آن گرفت کمبود فرصت های بازیکن برای حرکت دادن کارت ها است. خوشبختانه رابط کاربری بازی از طراحی ساده و جذابی برخوردار است و طراحی این بازی به عنوان یک بازی تخته ای بسیار حرفه ای انجام شده است.

بازی جذاب Eight-Minute Empire عنوانی است که می تواند گیم پلی بسیار سرگرم کننده ای برای چند بازیکن ایجاد کند و به سرعت بازیکنان این سبک بازی ها می توانند به آن علاقه مند شوند و ساعت ها وقت خود را صرف آن کنند. انجام این بازی به همراه دوستان  گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیزتری ایجاد می کند. این بازی جذاب دارای گیم پلی سرگرم کننده ای است و می تواند یکی از پیشنهاد های عالی برای اوقات فراغت طرفداران این سبک بازی های باشد.

طراحی بازی Eight-Minute Empire طوری صورت گرفته است که در آن یک نفر به تنهایی نمی تواند پیروز شود و همه افراد را دست خالی بگذارد. به طور کلی در گیم پلی این بازی جذاب تمام رقابت های آن تاکتیکی، تعاملی و سرگرم کننده است. اگر به دنبال عنوانی هستید که برای اوقات فراغت مناسب باشد و به خصوص یک عنوان چند نفره باشد بازی Eight-Minute Empire یک عنوان عالی و پیشنهادی به شما است.

 

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز
  • طراحی بصری زیبا و ساده
  • وجود حالت چند نفره و آنلاین
معایب

  • گرافیک سطح پایین
  • عدم روایت داستانی
  • موسیقی متن ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 6

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Roommates

با سلام خدمت تمامی شما دوستان عزیز  به همراهان همیشگی کتاب امروز هر لحظه ما …