خانه / Reviews / نقد و بررسی Chroma Squad

نقد و بررسی Chroma Squad

امرزو سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Chroma Squad رفتیم. این بازی در سبک بازی های تاکتیکی و استراتژیک قرار دارد. این عنوان توسط شرکت Behold Studios طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, Android, iOS, Microsoft Windows, Linux, Macintosh operating systems, macOS منتشر شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Chroma Squad می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Chroma Squad یکی از بازی های نوستالژی برای بسیاری از افراد آشنا با این عنوان است که برای بسیاری از پلتفرم های نسل جدید منتشر شده است. جزییات این عنوان  آنقدر خاص است که فقط کسی که در یک سن خاص قرار داشته و این عنوان را تجربه کرده است مهم باشد. آخرین نسخه توسعه دهندگان برای پلتفرم Switch منتشر شد که یکی دیگر از ماجراهای الهام گرفته شده از عنوان جذاب Chroma Squad نام دارد. Chroma Squad به شدت کار دوباره فوق العاده ای را برای بازیابی آن حس کار تیمی و تسخیر خیربر شر انجام می دهد و به طرز پرزرق و برق و فوق العاده ای اینکار را انجام می دهد که بسیار عالی است.

Chroma Squad دقیقاً مانند اولین عنوانشان برای پلتفرم Switch خط بین واقعیت و خیال را تار می کند. داستان بازی از مجموعه تولید شده شبیه به بازی Power Rangers شروع می شود. این کارگردان به طرز ناخوشایندی در بازیگران دوبله ها لباس می پوشد و به عنوان رنجرز که مانع از آن می شود تا کل گروه در محل حاضر شود. این پنج نفر تصمیم می گیرند استودیوی خود را شروع کنند و در کنار هم یک انبار خالی پیدا می کنند و شروع به فیلمبرداری نمایش حذفی Ranger خود با نام Chroma Squad می کنند.

مراحل بازی Chroma Squad مانند فصل های تلویزیونی این عنوان است به طوری که همانند آن با یک فصل واحد شامل تعدادی از نمایش های منتهی به فینال فصل ها می شود. نبرد در هر قسمت بر روی یک استراتژیک تاکتیکی انجام می شود که با هدف شکست دادن هیولا در پایان نمایش و انجام تعدادی از وظایف به منظور افزایش توجه مخاطب در نظر گرفته شده است. مبارزات به نوبه خود مبتنی بر دقت است و هر یک از اعضای گروه حرکات منحصر به فرد و تاکتیک های مهم خود را دارند. برخی از اعضای تیم می توانند در مسافت های بیشتری روی شبکه حرکت کنند در حالی که برخی دیگر هنگام حمله آسیب بیشتری وارد می کنند. استراتژی که مهمترین نکته در گیم پلی بازی است برای پیروزی در هر نبرد کاملاً واضح و آشکار است اما اضافه شدن یک بازیکن جدید باعث ایجاد انگیزه برای پیروزی نه تنها ایجاد می شود بلکه به شیوه ای جدید نیز انجام می شود.

گیم پلی بازی Chroma Squad پی حملات تیم محوری انجام می شود که آسیب بیشتری به همراه دارد و باعث افزایش بیشتر سطح مخاطبان می شود و بهترین راه برای افزایش بینندگان پایان دادن به بدی ها با حرکت جذاب انجام شده است که به کل فعالیت و مخاطبان گروه نیاز دارد. در موارد خاص برای مثال معمولاً فینال فصل ها بدی و شر به اندازه یک ساختمان در حال رشد است و تیم قهرمانان باید در MechaZord خود دشمن را شکست دهند. نبرد یک تمرین مبتنی بر زمان بندی ساده است اما هنوز هم می تواند بسیار جالب باشد تا بتوانند با یک ربات غول پیکر مبارزه کند. گیم پلی تاکتیکی بازی Chroma Squad بسیار لذت بخش است. خوشبختانه اضافه کردن حرکات جدید برای هر شخصیت قسمت ابتدایی یک فصل را احساس تازه ای به بازیکنان می دهد.

پس از پایان هر نبرد تیم قهرمانان به استودیو باز می گردند و از پول بدست آمده از نمایش قبلی استفاده می کنند. بازیکنان می توانند ارتقاء لباس را خریداری کنند و یا می توانند پول را به سمت به روزرسانی استودیو و بهبود کیفیت فیلم نمایش بگذارند. آمار مخاطبان پیگیری می شود و گروه تیم حتی می تواند شرکت های تبلیغاتی را برای افزایش درآمد استخدام کند. بازیکنان می توانند در بازی Chroma Squad عناصر RPG را در حالی تجربه کنند که انگار هنوز عنوان Power Rangers اصلی را تجربه می کنند. هیچ کمبود گزینه سفارشی سازی در بازی دیده نمی شود حتی به حدی که می توانید نام شخصیت ها نام تیم خود یا حتی عباراتی را که در هر قسمت فریاد می زنید تغییر دهید.

بازی Chroma Squad مطمئناً یک کار اساسی برای ارائه تجربه ای لذت بخش انجام می دهد که خاطرات دلپذیر روزهای گذشته را فراخوانی می کند. بعد از چند ساعت بازی خود را در حال تماشای قسمت های قدیمی بازی Power Power Rangers در نتفلیکس خواهید دید. در حالی که مبارزات مبتنی بر تاکتیکی ، دلیل مناسبی برای هواداران جوان تر برای امتحان کردن Chroma Squad فراهم می کند.

داستان بازی Chroma Squad دارای روحیه سرگرم کننده ای است که مردم را به سمت نمایش های سنتی جذب می کند همچنین بازی شامل ترجمه های بد و افتضاحی است که یکی از اشکالات آن است. این بازی تمام ویژگی های خوب یک اثر RPG را دارا است که این روزها تعداد آنها زیاد شده است. همچنین این عنوان کوتاه تر از بیشتر RPG های بزرگ است و حدود 13 ساعت برای اتمام بازی نیاز است. اما این بازی ارزش پخش دوباره وجود دارد ، با پایان های متناوب و برخی از گزینه ها در طول مسیر بازی بسیار جذاب هستند. اگر می خواهید تمام پایان بندی ها را تجربه کنید ، باید چندین بار از  بازی را به پایان برسانید.

بازی Chroma Squad یک عنوان RPG سرگرم کننده است که خود را خیلی جدی نمی گیرد. از ماندگارترین بازی ها نیست و دارای برخی از اشکالات آن است که تجربه لذت بخش این اثر را از بین ببرد اما امیدواریم توسعه دهنده بازی Behold Studios بتواند دنباله را به چیز خاصی تبدیل کند و این کار را انجام دهند.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده و مهیج
  • داستان جذاب
  • گیم پلی روان و کنترل دقیق
معایب

  • طراحی های بصری و گرافیک معمولی
  • موسیقی متن و صدا گذاری معمولی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 8
داستان - 8
موسیقی - 7

7.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Monstrum

سلام به دوستان و همراهان عزیز و همیشگی وب سایت IRG Review امروز با نقد …