خانه / Reviews / نقد و بررسی Bullet Beat

نقد و بررسی Bullet Beat

سلام به تمامی دوستان و همراهان همیشگی وب سایت IRG Review امروز اینجا همراه شما دوستان عزیز هستیم تا بازی جذاب و مینی مال Bullet Beat را نقد و بررسی کنیم پس در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

این بازی در تاریخ 12 نوامبر 2019 به دست شرکت TERNOX ساخته و برنامه نویسی شد و سپس به دست TERNOX و Xitilon منتشر و وارد بازار شد. این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Xbox one و PC در دسترس و قابل خریداری است و تا اکنون خبری از سوی این شرکت ها منتشر نشده است که آیا این بازی برای پلتفرم های دیگر منتشر خواهد شد و یا نه.

در ابتدای بازی باید به شما عزیزان بگویم که موسیقی در این بازی نقش زیادی ایفا می کند و کمی از سادگی بازی می کاهد ، اگر قصد تجربه ی این بازی را دارید باید به شما دوستان عزیز بگویم که این بازی داستانی ندارد که در طول گیم پلی شما را به وجد بیاورد و تمامی بازی حول محور گیم پلی می چرخد که خوش بختانه می توان گفت بازی گیم پلی قوی و خوبی دارد که بسیار سرگرم کننده و حتی اعتیاد آور است.

خب در مورد گیم پلی بازی باید بدانید که بازی به گونه ای در سبک اکشن طراحی شده است به گونه ای که شما یک حجم (معمولا گرد) هستید که به سمت جلو حرکت می کنید و در تمامی راهی که در حال طی کردن هستید موتنعی در رو به روو طرفین شما قرار دارند و سعی می کنند شما را نابود کنند در این جا است که شما میتوانید چندین کار انجام دهید ، می توانید متقابلا به سمت آن ها تیر اندازی کنید ، از تیر هایی که به سمت شما شلیک میشود جا خالی دهید و یا تغییر مسیر دهید تا از دست دشمنان در امان بمانید.

می توان گفت که این بازی گیم پلی حدودا ساده ای دارد که تنها چیزی که گاهی بازی را چالش برانگیز می کند بالا رفتن سرعت در بازی می شود به گونه ای که شما بازی را با سرعتی نسبتا کم شروع می کنید و در آن آزادانه می توانید ری اکشن انجام دهید اما هرچه که در بازی یش بروید و وارد مراحل باا تر شوید بازی سخت تر می شود و سرعت بیشتری می گیرد در این صورت است که شما در بازی مجبور به نشان دادن ری اکشن های کمتری می شوید و باید مواظب موانعی که بر سر راهتان قرار دارد باشید. چرا که اگر یک بار در بازی جان خود را از دست بدهید به آغاز مرحله بر می گردید و مسافت را دوباره از اول طی خواهید کرد.

بازی برای شما در طول مراحل مختلف برای شما UPS هایی کار گذاشته شده است که با خوردن آن ها در بازی شما مسلح می شوید و مرحله به مرحله این اسلحه ها قدرتمند تر خواهد بود تا بتوانید به آسانی از این هیاهوی بزرگ جان سالم به در بببرید ، در بازی سلاحی وجود داشت که من بسیار آن را دوست داشتم آن هم بمب هایی بود که با استفاده از آن کل صفحه ی نمایش من به رنگ سفید در می آمد و تمام دشمنانم به راحتی کشته می شدند. همانطور که در آغاز مطلب به شما عزیزان گفتیم این بازی یک بازی بسیار ساده است که از لحاظ گرافیک بسیار ساده و مینی مال کار شده است، شما یک حجم رنگی هستید که دشمنانتان با رنگ های مختلف از شما در مقابل شما ظاهر می شوند و شما باید با آن ها مقابله کنید . متاسفانه در بازی موانعی که در مسیر وجود دارند هم رنگ پس زمینه هستند و تشخیص دادن آن ها کمی مشکل می شود.

موسیقی بازی به گونه ای طراحی شده است که میتوان گفت بهترین قسمت بازی است به گونه ای که از قطعات بسیار معروف و زیبای جز در بازی استفاده شده است که بسیار گوش نواز و دلنشین است موسیقی به خوبی با تصاویر هم خوانی دارد به گونه ای که زمانی که بازی اوج می گیرد ریتم ها تند تر می شوند و زمانی که بازی آرام است و هیچ تنشی وجود ندارد موسیقی آرام و آهسته پخش می شود .

5

5

مزایا

  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده
  • موسیقی متن خوب
معایب

  • بی هدف بودن بازی
  • امتیاز بندی وجود نداشت
  • گیم پلی کوتاه است

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7
داستان - 2
موسیقی - 7.5

5.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Shantae and the Seven Sirens

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز وب سایت IRG Review امروز قصد داریم در …