خانه / پیش نمایش / پیش نمایش Railroad Corporation

پیش نمایش Railroad Corporation

بازی Railroad Corporation توسط Iceberg Interactive طراحی شده است. Railroad Corporation اولین بازی است که توسط Corbie Games ساخته شده است و قرار است اواخر ماه مه سال 2019 منتشر شود و این عنوان در سبک بازی های استراتژیک و مدیریتی قرار دارد. شما در ادامه پیش نمایش بازی جذاب Railroad Corporation می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Railroad Corporation تلفیق یک بازی مدیریتی با استراتژیک است و وقایع بازی پیرامون سال های اوایل قرن نوزدهم  در دوران طلایی شبکه های ریلی رخ می دهد. شما در بازی شروع به کار برای یک شرکت بزرگ می کنید هر کدام ازین شرکت های شبکه های ریلی داستان مشابهی نسبت به یکدیگر ارائه می دهند اما با پیشرفت در گیم پلی بازی طیف وسیعی از درجه سختی و مقاومت را دارند.

اساس گیم پلی بازی Railroad Corporation ایجاد خطوط قطار و حمل و نقل مسافران بین شهرهای مختلف است. بازی دارای مکانیک واقعا لذت بخش است که روی مسیر شما بر اساس نوع زمین برنامه ریزی انجام می دهد اقدامات شما تأثیر مستقیمی بر روی شهر ها دارد آنها می توانند دست نخورده باقی بمانند و یا شما می توانید جمعیت شهر خود را افزایش دهید و با هر آنچه در شهر مورد نیاز است درآمد خود را افزایش دهید و در برخی از مأموریت ها باید به انجام کارهایی بپردازید که موجب رشد جمعیت در شهرهای مختلف می شود تا بتوانید دولت های محلی را کسب کنید.

در گیم پلی بازی Railroad Corporation بازیکنان را با طیف وسیعی از وظایف، حمل و نقل افراد بین مکانها و تأمین نیروی شهر با چوب، زغال سنگ و … آشنا می کند. بازیکن در ابتدا شروع به ساخت شبکه ای برای کنترل قطارهای خود می کند و بازیکن سپس به سمت اقتصاد روی آورده می شود و می تواند به روش استراتژی کارخانه های را خریداری می کند که برای تأمین ماموریت می تواند هزینه های جاری شبکه خود را حفظ کند. بازیکن می تواند صبر کند تا به آرامی پول خود را جمع کند و یا ریسک استفاده از وام و اوراق قرضه را برای تقویت تراز بانکی خود و خطر ورشکستگی را به جان بخرد.

در بازی Railroad Corporation بازیکن با رشد تجربه و ارتقا شبکه به بخش تحقیق و توسعه معرفی می شود که به بازیکن این امکان را می دهید که نه تنها قطارهای جدید سریعتر و قدرتمندتر را باز کند بلکه بتواند طول عمر و قدرت را نیز گسترش دهید. همچنین بازیکن می تواند یک کارمند را برای وزارت منابع انسانی استخدام کند. که اینکار مزایای مختلفی برای بازیکن به همراه دارد از جمله پس انداز پول در خرید کالاها گرفته تا پرداخت هزینه ارزان تر در ساخت و ساز می توان نام برد.

در گیم پلی بازی Railroad Corporation انجام حرکات پرخطر می تواند شما را در مدت چند ثانیه شما ورشکسته کند. و مدیریت بیش از 10 قطار را دارید که با تغییر در اقتصادهای محلی می تواند خواستار باشد اما خوشبختانه دکمه مکث باعث می شود زمان واکنش دادن را تنظیم کنید و باعث می شود کمی به شما استراحت دهد.

از لحاظ گرافیک بازی Railroad Corporation دارای جزئیات خوبی در پل ها و بانکی هایی است که در هنگام گسترش جزئیات آنها بیشتر می شود. بازی دارای رابط کاربری کاملاً ساده ای است و به خوبی برنامه ریزی شده است که یکی از نقاط قوت آن است زیرا اطلاعات موجود می توانند به ویژه در پایان کمپین فعلی موجود جمع شوند.

موسیقی بازی Railroad Corporation از طراحی های فوق العاده بازی است به طوری که شما  را به حال و هوای قرن نوزدهم منتقل می کند. بازی دارای آهنگ های مختلف، ملودی صاف متناسب با اتمسفر بازی است که بسیار آرامش دهنده است. بازی Railroad Corporation به طور کلی دارای 26 ساعت بازی است و می تواند برای ساعت ها برای بازیکنان سرگرم کننده و مهیج باشد. همچنین بازیکنان می توانند دوربین قطار را به دلخواه تنظیم کنند اما امکان داشتن دوربین اول شخص مانند اتومبیل سواری در قطارها امکان پذیر نیست. این نوع بازی طراحی ساختاری آن قطعاً بیشتر به یک مرور کلی در نقشه متمرکز است. همانطور که نشان داده می شود منوهای کاربر و رابط کاربری به خوبی طراحی شده و حتی اگر با ده ها قطار همخوانی نداشته باشند بسیار جذاب دیده می شوند.

 

5

5

0

0

0

0

0

همچنین ببینید

پیش نمایش Tropico 6

امروز سراغ یپش نمایش بازی مهیج و جذاب Tropico 6 رفتیم. این بازی مهیج در سبک …