خانه / پیش نمایش / پیش نمایش Tropico 6

پیش نمایش Tropico 6

امروز سراغ یپش نمایش بازی مهیج و جذاب Tropico 6 رفتیم. این بازی مهیج در سبک ساخت و ساز ساختمان ها و شبیه سازی پیرامون آنها قرار دارد. این بازی سرگرم کننده توسط شرکت Limbic Entertainment طراحی و توسط شرکت Kalypso Media نیز انتشار یافته است. همچنین این بازی قرار است برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Macintosh operating systems, Linux, SteamOS در سال جاری عرضه شود. شما در ادامه پیش نمایش بازی جذاب Tropico 6 می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

توسعه دهندگان بازی Tropico 6 از ویژگی های یکسان نسخه های گذشته در این بازی استفاده کرده اند اما به این معنا نیست که هیچ تغییری وجود ندارد. برخی از عناصر اصلی تغییر یافته و ویژگی های جدیدی اضافه شده است. به طور کلی برخی از مراحل بازی شبیه به یکدیگر هستند. اما این شباهت ها در مراحل ابتدایی دیده می شود و همچنین هنگامی دو کارت منحصر به فرد Sandbox که در دسترس بازیکن قرار می گیرند بازیکن را با گزینه های گوناگون و منابع مختلف در مواجه می کند. برای مثال گیاهان می توانند تا نه محصول متفاوت از جمله موز را رشد دهند. و یا شما می توانید یک مزرعه را بسازید تا شش نوع حیوانات مختلف در آن رشد کنند.

بازی Tropico 6 پر از منابعی است تا بازیکنان بتوانند از آنها استفاده کنند و شهر خود را توسط آنها بسازند. از جمله این منابع می توان به محصولات و حیوانات، منابع طبیعی مانند زغال سنگ، آهن، نفت و اورانیوم و موارد مختلفی اشاره کرد. همه این منابع می توانند صادر شده و یا واردات شوند. واردات و صادرات یک عملکرد ضروری و کارآمد نیز می باشد به طوری که تکمیل مسیرهای تجاری برای بهبود روابط شما با مناطق دیگر مفید است و بسته به دورانی که در حال حاضر در آن قرار دارید این جناح ها می توانند تغییر کنند. مهمترین استفاده از منابع برای این است که چرخه ای از رفاه و توسعه ایجاد شود در زمین شما ایجاد شود.

از جمله منابعی که در بازی Tropico 6 بسیار کار آمد و مفید هستند می توان به زغال سنگ و اورانیوم اشاره کرد که می توانند به ترتیب برای سوخت و نیروگاه های هسته ای استفاده شوند. البته، اورانیوم نیز می تواند برای ایجاد یک بمب مورد استفاده قرار گیرد که باعث افزایش قدرت ملت جزیره شما می شود. قدرت جنگی و دفاعی از سرزمین شما نیز می تواند از طریق ساختارهای دیگر مانند قلعه ها، سربازخانه ها و ساختمان های نظامی دیگر بهبود یابد. همچنین بعضی از این ساختمان های نظامی به شما اجازه می دهند تا حملات را در مناطق دیگر پیشروی کنید و یا سرزمین منابع را به غارت ببرید.

در بازی Tropico 6 گزینه های مختلفی در بیشتر ساختمان ها وجود دارد که تعداد زیادی از ساختمان ها برای تنظیم آنها به حالت های مختلف قرار دارند که می توانید به دلخواه انها را تنظیم کنید. هیچ مثالی  مانند مزارع و پرورشگاه ها برای این گزینها نمی توان نشان داد. در حال حاضر هر دو این ساختار ها گزینه ای دارند که به آنها اجازه می دهد تا بهره وری را به میزان 60٪ کاهش دهند که اطمینان حاصل می شود که زمین آن باروری را از دست نمی دهد. این ساختار ها می توانند بسیار مهم و هیجان انگیز باشند و باید تا اواخر به کارکرد خود ادامه دهند، زیرا تولید پایین زمین به طور موثر تولیدات خود را فلج می کند.

شبیه به هر بازی ساخت و ساز شهری شما نیاز به تعادل خوبی برای همه چیز دارید. از پولی که از طریق ساختار های مختلف تولید می شود تا منابع مورد نیاز برای حفظ رضایت مردم و برنده شدن در انتخابات و یا حفاظت و جلوگیری از شورشیان است. مدیریت درست از خود مردم برای کار در مزارع، بنادر و مقصد های توریستی باعث پیشرفت و رونق های بسیاری می شود.

بازی Tropico 6 به پیشروی در روایت های پیش رو کمک می کند که به بستگی به تصمیمات بازیکنان نیز دارد. برای مثال اگر شما یک رهبر خوب هم نیستید به دلیل قرار گرفتن در آن سمت شما ثروتمند خواهید شد که می توانید پول خود را برای انتخابات صرف کنید یا شاید فقط کسی را که با شما مخالف است بکشید و یا او را زندانی کنید. دموکراسی یکی از مواردی است که توسعه دهندگان در گیم پلی بازی به خوبی از آن استفاده کرده اند.

حتی در حال حاضر بیشتر اشکالات جزئی نسبت به آنچه که می تواند مسائل مربوط به بازی باشد و یا باعث توقف بازی شود کمتر است و می توان آنها را نادیده گرفت. با این حال، هنوز اشکالات عمده ای وجود دارد که ممکن است خیلی اساسی نباشند، اما نقص هایی در طراحی ها یا پیامدهای ناخواسته ای در عملکرد فنی بازی وجود دارد.

یکی از مشکلاتی که ممکن است بازیکن در بازی Tropico 6 با آنها برخورد کند مردمان Tropicans است که به ظاهر در حال کار و یا اقامت در یکی از خانه های موجود بازیکن قرار داده شده اند. مشکل این است که فضای مسکونی بیش از اندازه برای این افراد وجود دارد و بیش از دو برابر تعداد آنها فرصت های شغلی که می توانستند به آن بپردازند وجود داشته است اما آنها به انجام وظایف خود نمیپردازند. که می تواند به ورشکست شدن بازیکن و یا شکست او به طور کلی منجر شود.

ساخت و ساز های یک شهر در بازی Tropico 6 بسیار سخت تر از آن است که باید باشد. زیرا در بازی مشاغل، مسکن و بیشتر بخشی از وظیفه اصلی شما این است مسئولیت همه چیز را به عهده بگیرید. حداقل در آغاز بازی مهمترین اصل این است که شما وظایف مختلفی را در عصر استعمار بر عهده دارید که موفقیت در آن فقط می تواند توسط انجام معاملات و ماموریت های دیگر گسترش یابد. همه این موفقیت ها نیاز به آنچه که باید به صورت حداقل باید انجام دهید دارد. نه بر تکیه بر افرادی که بیش از حد به طور احمقانه ای به خواب در یک تخت رایگان اکتفا می کنند.

اشکالات جزئی مختلفی در بازی Tropico 6 وجود دارند. از جمله ساختمان های شناور بر روی زمین و یا مردمی که در حال راه رفتن در آب هستند. همچنین، هنگامی که یک گیاه را تخریب می کنید، محصولاتی که کاشته اید و رشد کرده اند ناگهان ناپدید می شوند.توسعه دهندگان بازی قطعا نیاز به بررسی مسائل مربوط به AI بازی دارند. که اینکار به آنها کمی اطلاعات بیشتری می دهد و برخی از مسائل مشترک با سایر عنواین این سبک بازی ها را باید بررسی کنند. این بازی یک شبیه سازی کامل از زندگی یک فرد است اینکه آنها را به سفر بفرستید و یا آنها را مشغول کاری کنید.

همچنین ببینید

پیش نمایش Railroad Corporation

بازی Railroad Corporation توسط Iceberg Interactive طراحی شده است. Railroad Corporation اولین بازی است که توسط …