خانه / Reviews / نقد و بررسی Warhammer 40,000: Space Wolf

نقد و بررسی Warhammer 40,000: Space Wolf

در پست امروز تیم IRG Review در خدمت شما هستیم با بررسی بازی Warhammer 40,000: Space Wolf. این بازی برای پلتفرم های نینتندو سوئیچ و تلفن های اندرویدی و همچنین رایانه های شخصی و پلی استیشن 4 منتشر گردیده است. مانند همیشه با ما همراه باشید تا به ببرسی این بازی بپردازیم.

در اصل بازی دارای جذابیت های گرافیکی و داستانی کمی نیست و این پتانسیل را دارد تا به یک بازی جذاب و دوست داشتنی برای شما تبدیل شود البته اگر به این ژانر علافه مند باشید و از این عنوان هم خوشتان بیاید می توانید از تجربه ی این بازی جذاب لذت ببرید.

در Warhammer 40,000: Space Wolf شما قادر خواهید بود تا  در پایگاه خود قادر خواهید بود تیم خود را مدیریت کنید ، مهارتهای خود را بهبود بخشیده و کارت های خود را مرتب کنید. آنچه که ویژه این بازی مبتنی بر نوبت است ، ساختار مبتنی بر کارت آن است ، جایی که شما و همراهانتان 30 کارت برای انتخاب دارید.

شما قادر خواهید بود کارتها را در هر عرشه با انواع و کارکردهای مختلف ، مانند حرکت ، اسلحه ، تجهیزات یا مهارت ها تغییر دهید. کارت دارای حالت ها و سطح بندی های مختلفی می باشد و از کارت های ضعیف تا بسیار قوی را شما می شود. و تفاوت بین سطوح نادر با افزایش قدرت و عوارض جانبی بسیار مشخص شده است. استفاده از تعداد مناسب انواع کارتها برای ساختن بازی متعادل بسیار مهم است.

برای به دست آوردن کارت سطح بالاتر که دارای قدرت بسیار بالاتر از کارت های دیگر می باشد و از نظر آماری کمی بهتر است مانند قدرت بیشتر و قدرت تخریب بیشتر و ضربه ی سهمگین تر، می توانید کارت هایی از همان نوع و سطح را با هم ترکیب کنید. کارت را می توان از قطعات شده ، یا برخی از کارت های ناخواسته به ضایعات تبدیل شده اند ،بدست بیاورید. صنایع دستی به شما کارتهای بسیار قوی تصادفی  می دهد.

سیستم در اینجا بسیار ساده است ، هیچ سیستم محافظتی یا پاداش موقعیت یابی وجود ندارد. فقط یک زره در یک حمله می تواند بخشی از خسارت های وارد شده را منتقل کند ، بنابراین در صورت حمله ، 1 زره به دست می آورید و آسیب های زیادی را کاهش می دهید. هیچ جایزه ای برای حملات جانبی یا پشتی وجود ندارد و اعتصاب حساسی هم وجود ندارد! دقت و کاراکتر مبتنی بر کاراکتر نیست ، بلکه مبتنی بر کارت است ، به این معنی که هر کارت در مقابل آن درصد مشخصی از دشمنان دارد و به شخصیت شما بستگی ندارد.

همانطور که شما به جلو حرکت می کنید ، نبرد شامل ریزگردها خواهد شد و ماهیت این بازی بیشتر مشخص خواهد شد. Warhammer 40,000: Space Wolf دارای قدرت خوبی در دستگاه های تلفنی نیز می باشد و از این نظر متوجه می شویم که بازی ای با قدرت بالا مواجه هستیم که بخوبی برای کنسول های مختلف توسعه داده شده است.

یکی از محدودیت های بازی این است که کارت ها بصورت شانسی پخش می شوند در نتیجه شما نمی دانید در دور بعدی کدام کارت دریافت می شود ، اما دشمن نمی داند که یک عرشه وجود ندارد و هر دشمن مشخص دارد. لیستی از اسلحه و مهارت و همیشه در اختیار داشتن آن اسلحه در هر نوبت ، به این معنی که آنها به شانس گره خورده نیستند ، اما در هر یک از پخش کارت ها یک کارت بسیار قوی نیز وجود دارد.

ممکن است شما یار خود را از دست دهید زیرا شما یک کیت پزشکی ندارید که بتواند در بازی به کمک شما و دوستانتان بیاید ، اما اگر دشمن از نوع صحیحی باشد ، آنها باز هم مهارت های درمانی دارند. در بعضی از مأموریت ها با یک گروه دشمن بسیار بزرگ روبرو خواهید شد. این کاری نیست که بتوانید انجام دهید ، زیرا در هر دور کارت های مصرفی و به طور تصادفی قرعه کشی می شود.

از منظر گرافیکی اگر بخواهیم در مورد بازی توضیح دهیم باید بگوییم که Warhammer 40,000: Space Wolf دارای گرافیک خیلی قدرت مندی نیست اما این مسئله هنگامی که بای را بر روی گوشی های همراه خود به انجام بای بپردازید بسیار برای شما جالب خواهد بود چرا که بر روی این پلتفرم کمپانی سازنده بازی خوب کار کرده است و با حجم نسبتا کم گرافیک خوب و بالایی را در بازی تعبیه کرده است.

بطور کلی بازی Warhammer 40,000: Space Wolf یک بازی خوب و سرگرم کننده می باشد که دارای نقاط قوت بسیاری می باشد و همین امر آن را به یک بازی خوب و جذاب برای پر کردن اوقات فراغت شما تبدیل می نماید. البته که بازی فاقد ایراد هم نیست و نکات منفی نیز در قسمت های بسیاری از آن به چشم می خورد اما با این اوصاف باز هم به بازی کردن آن می ارزد و می تواند تجربه ای جالب برای دوست داران بازی های رایانه ای باشد.

5

5

مزایا

  • کم حجم بودن
  • تنوع حالت های بازی
معایب

  • گرافیک ضعیف روی پلتفرم های ویندوز و پلی استیشن
  • شانسی بودن پخش کارت ها و قدرت در بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 7

7.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Kaptain Brawe: A Brawe New World

بازی Kaptain Brawe: A Brawe New World را میتوان یک تجربه سرگرم کننده از تصاویری …