خانه / Reviews / نقد و بررسی Puzzle & Dragons GOLD

نقد و بررسی Puzzle & Dragons GOLD

امروز مقاله ای برای شما آماده کرده ایم تا در آن به بررسی بازی Puzzle & Dragons GOLD توسط وب سایت IRG Review بپردازیم. این بازی برای کنسول نینتندو سئیچ تولید و توسعه داده شده است که بنبراین این مقاله را برای کسانی که دارای این پلتفرم هستند مناسب می کند. پس تا به انتها با ما در بررسی این بازی همراه باشید.

بازی Puzzle & Dragons GOLD دارای تنوع بسیار بالای پازل ها و بسیاری معماهای جذاب می باشد که تمامی پتانسیل های جذاب برای تبدیل شدن یه یک بازی بسیار خوب در ژانر پازلی را در خود دارد و می توان از آن بعن.ان یکی از بهترین بازی ها در این ژانر برای پلتفرم نینتندو سوئیچ از آن نام برد که در این سال های اخیر برای این کنسول عرضه شده است.

سیستم مبارزاتی بازی  شامل چندین مرحله مبارزه با جمع آوری امتیاز و در عین حال شکست دادن دشمن است علاوه بر این ، رقبا قبل از پایان می توانند بمیرند و هر بازیکن تعداد محدودی سلامتی دارد. هر مرحله دو بخش اساسی دارد که عبارتند از  مرحله مهارت ، جایی که مجموعه ای از شخصیت ها را انتخاب می کنید که می تواند با حریف خود بازی کند و می تواند به شما در شکست دشمنانتان کمک شایانی کند.

و مرحله ی بعد یعنی مرحله پازل که سعی می کند تا حد ممکن با همه حوزه ها مطابقت داشته باشد. وقتی کارتان تمام شد ، موارد همسان شما حساب می شوند و هیولا شما نیز به همین ترتیب حمله می کند. به نظر می رسد ساده است ، اما تسلط بر عناصر استراتژی به تمرین و صبر زیادی نیاز دارد ، به خصوص اگر به ایجاد تیم دلخواه خود علاقه مند باشید.

گیم پلی بازی Puzzle & Dragons GOLD ترکیب کاملی از استراتژی و بازی های پازل سرگرم کننده است که هر نبرد را به یک چالش جذاب و پاداش بخش تبدیل می کند. در عین حال ، جلوه های بصری و صوتی که این انیمیشن ها را با هم ترکیب می کنند ، بسیار خوب هستند از جمله دشمنان اصلی بازی با جلوه های انیمیشن عالی ، تکنیک های سینمایی جالب هنگام مبارزه و موسیقی هیجان انگیز همه و همه بر جذابیت بازی نزد مخاطب می افزاید.

گیم پلی بازی روان و جذاب است و حوصله مخاطب را سر نمی برد و همچنین همانطور که اشاره شد در مواقعی در آن از ترفندهای سینمایی چشم نواز نیز استفاده شده است که این ها بر جذابیت ابزی اضافه می کند و علاوه بر آن گیم پلی را نیز غنا می بخشد و آن را برای بازیکن سرگرم کننده تر جلوه می دهد.

همانطور که بازی را انجام می دهید ، یک توپ رنگین کمان به دست می آورید که می توانید برای خرید تیم های از پیش ساخته و تجارت آنها با ماشین های تولیدی برای باز کردن کارت ها و قدرت های بیشتر استفاده کنید. حتی اگر یک بازی را از دست بدهید و نتوانید آن را برنده شوید باز هم می توانید با کسب تجربه بعد از هر بازی ، سطح بازیکن را بهبود بخشید.

اگرچه این بازی فقط یک صفحه نمایش لمسی است ، اما تمام ناوبری های منو به جز گزینه های دکمه را می توان با دکمه ها انجام داد. بنابراین تمام این مسائل بازی را به یک بازی راحت هنگام کنترل تبدیل می نماید با توجه به خاستگاه این سری از بازی به عنوان یک بازی تلفنی ، این تعجب آور نیست.

حالت های مختلفی در بازی وجود دارد ، اما به نظر می رسد همه آنها هشدارهایی دارند. حتی در حالت اصلی نیز ، حتی اگر دو شخصیت را انتخاب کنید می توانید در نیم ساعت دو بار اعتبار بدهید. این مورد برای باز کردن قفل نبرد استفاده می شود که به شما امکان می دهد از نسخه پیشرفته شخصیت طلسم بازی در حالت های دیگر استفاده کنید ، تیمی که نمی توانید تغییر دهید حذف خواهد شد ، بنابراین موفق باشید و فوراً عقب نمانید.

پس از اتمام این امور ، بیشتر وقت برای تهیه حالت های نبرد برای پردازنده های جدیدتر ، و بازی های چند نفره آنلاین صرف می شود. همه حالت های نبرد اجازه می دهد تا تیم های سفارشی ، که می توانند در دسته ها یا با دستگاه های کپسولی خریداری شوند که با خوشحالی با ارز داخلی بازی کنند در این دنیای متنوع و بزرگ شرکت داشته باشند.

بطور کلی بازی Puzzle & Dragons GOLD دارای ابعاد بسیار گوناگون دوست داشتنی جذاب می باشد که این بازی را به یک بازی بسیار درخشان و جذاب تبدیل می نماید که شاید برخی از بازی کردن آن لذت نبرند ولی اکثر افراد از تجربه ی آن لذت کافی را خواهند برد و تجربه ای متفاوت و جذاب را تجربه خواهند کرد که این امر در کنسولی مانند نینتندو سوئیچ که شاید زیاد روی آن مانور داده نشود بسیار جای شگفتی دارد.

5

5

مزایا

  • انیمشین های جذاب سینمایی
  • گیم پلی روان
معایب

  • باگ های جزئی
  • کوتاه بودن گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 8
داستان - 7.5
موسیقی - 7.5

7.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Kaptain Brawe: A Brawe New World

بازی Kaptain Brawe: A Brawe New World را میتوان یک تجربه سرگرم کننده از تصاویری …