خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی TASOMACHI: Behind the Twilight

نقد و بررسی بازی TASOMACHI: Behind the Twilight

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی TASOMACHI: Behind the Twilight می باشد که یک بازی ماجراجویی و اکشن است. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی در ابتدا داستان جالبی در مورد یک دختر جوان که در کشتی هوایی اش به مکان های دور و ناشناخته سفر می کند آغاز می شود اما اندکی که در بازی پیش بروید کم عمق شدن دیالوگ ها و در کل ضعیف شدن خط داستانی را به وضوح حس می کنید. این محو شدن داستان تا جایی پیش می رود که حقیقتا اکثر ماموریت های بازی بی هدف نمایش داده می شوند و فکر نمی کنیم شما بتوانید از داستان نداشته ی این بازی لذت خاصی ببرید و ما هم نمره خیلی خوبی به این بخش نمی دهیم.

گرافیک بازی یکی از معدود بخش های جالب و قوی آن است. همه موارد گرافیک بجز جزئیات طراحی شخصیت ها قوی هستند و این ایراد کوچک اندکی از نمره ما به این بخش کم می کند. موسیقی بازی ساندترک فوق العاده زیبایی دارد که با قیمت بسیار گران حدود ده دلار به فروش می رسد اما به نظر ما ارزش خرید جدا از بازی را دارد! متاسفانه جلوه های صوتی بازی اصلا خوب نیستند و صداگذاری هم که انجام نشده و به همین دلیل موسیقی بازی نمره متوسطی از ما خواهد گرفت.

گیم پلی بازی امروز ما برخلاف ظاهر زیبا و فریبنده آن حقیقتا افتضاح طراحی شده است. مطمئنا با خواندن جمله قبلی انتظار دارید که از ایرادات فنی و باگ های فراوان این گیم پلی بشنوید، که البته درست هم انتظار دارید! اما بدترین بخش گیم پلی بازی اصلا باگ ها و ایرادات فنی زیادش نیست، بلکه خود سیستم گیم پلی و ماموریت هایی که باید انجام دهید تا بازی پیش برود فقط در چند دقیقه اول جذاب هستند و بعد از این کاملا تکراری می شوند. خلاصه بگوییم، این بازی یک گیم پلی حوصله سر بر و پر از باگ دارد که ما هر چقدر هم تلاش کنیم نمی توانیم نمره خوبی به آن بدهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی TASOMACHI: Behind the Twilight رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی TASOMACHI: Behind the Twilight یک بازی به ظاهر فریبنده و جذاب می باشد ولی ایرادات بسیار بزرگی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم و خب همان طور که انتظار دارید این ایرادات اساسی قطعا اجازه نمی دهند تا ما نمره خیلی بالایی به این بازی بدهیم و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما اصلا به شما پیشنهاد نمی کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی پر از ایرادی دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت تعریف و تمجیداتی که بعضی از منتقدین در مورد داستان بازی دارند فکر کنید خریدن آن فکر مناسبی است اما باید بدانید که داستان بازی هم درست مانند گیم پلی فقط در ابتدا جالب است. با این حال اگر هنوز هم برای خرید این بازی اصرار دارید، بازی TASOMACHI: Behind the Twilight در وب سایت استیم با قیمت حدود بیست دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی نیست و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه نمی کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

TASOMACHI: Behind the Twilight

5

مزایا

  • موسیقی زمینه دوست داشتنی و جذاب
  • طراحی گرافیک زیبا
معایب

  • گیم پلی پر از ایرادات فنی
  • تکراری شدن همه بخش های گیم پلی بعد از گذشت اندکی زمان
  • نداشتن دیالوگ های قوی در داستان
  • نبود صداگذاری

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 2.5
داستان - 2
موسیقی - 5.5

4.4

User Rating: Be the first one !