خانه / Reviews / نقد و بررسی LOVE 3

نقد و بررسی LOVE 3

خیلی از مواقع وقتی گیمرها بازی های حجیم را انجام می دهند برای این که رشته یکنواخت انجام این بازی ها را ز بین ببرند به دنبال انجام بازی هایی می گردند که شکل و شمایل و مجموعه ارائه داده شده در آن به عنوان بازی به ساده ترین شکل ممکن طراحی ده باشد که خوب فقط بتوانند به گیم پلی آن فکر کنند. در این این میان بازی هایی مانند بازی LOVE 3 منتشر شده اند که امروز ما در سایت IRG Review به نقد و بررسی این بازی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

می دانیم که علاقه مندان بازی های سه بعدی اصلا متوجه حجم طرفدارانی که به بازی های مانند بازی LOVE 3 علاقه دارند نمی شوند. این بازی ها در اصل با شکل و شمایل ساده ای که دارند بزرگترین ویژگی آنها همین ساده بودن و سطحی نگریستن در توسعه بازی است که باعث بوجود آمدن علاقه مندان زیاد در این ژانر شده است. وقتی بازی LOVE 3 را در نگاه اول می بینیم متوجه می شویم که در ساخت المنت ها و عناصر بازی ساده ترین اصول طراحی بازی به کار گرفته شده اند.

در این بازی شما نه محیط پیچیده ای دارید و نه توسعه کارکتر خاصی را تجربه می کنید. شخصیت اصلی بازی را اگر در اسکرین شات های بازی بتوانید پیدا کنید مشاهده می کنید که این فرد شبیه به آدم های ساده است که ما آن ها را با چند خط در دفتر های نقاشی خودمان در کودکی می کشیدیم. فضای کلی بازی چه از شخصیت اصلی گرفته چه سکوها و پله هایی که در بازی وجود دارند همگی شبیه به گیم های پیکسلی و آرکیدی هستند که شاید در کنسول های قدیمی تر از آرکید آنها را بتوانید پیدا کنید. تمام شکل های بازی با پیکسل هایی ساخته شده اند که باید در کل بازی با آنها درگیر باشید. هر چه از مراحل بازی جلو تر می روید استایل بازی اصلا تغییری نمیکند ولی خوب خود بازی رنگ های متفاوتی می گیرد و محیط بازی بنا به لولی که در آن قرار دارید به رنگ های مختلفی در خواهد آمد.

وقتی بازی را شروع می کنید متوجه می شوید که حالت های مختلفی برای انجام خود گیم پلی بازی وجود دارد که بنا به سلیقه خودتان می توانید با آن موود در بازی گیم را شروع کنید. یکی از ساده ترین های آن انجام حالت استاندارد است که در بازی با همان پنج جان گیم را انجام می دهید و با باختن همه جان ها به ابتدای مرحله باز خواهید گشت. حالت دوم انجام بازی به صورتی است که بی نهایت بار می توانید گیم را انجام دهید و از دست رفتن زندگی در بازی شما را به چک پوینت های بازی بر خواهد گرداند.

قسمت رکوردی بازی نیز وجود دارد برای آن دسته از بازیکنانی که دوست دارند با رکورد ها با دوستانشان در بازی LOVE 3 رقابت کنند. در کل در بازی LOVE 3 برای انجام کل بازی 25 مرحله تعبیه شده اند که با اینکه ظاهر بازی به نظر بسیار ساده می آید ولی در این بخش تیم توسعه اصلا کم کاری نکرده است و بازی را به شکل های جذابی متنوع کرده است. در این بیست و پنج مرحله ای که در بازی LOVE 3 وجود دارد هر مرحله مجهز به قسمت های مختلفی از طراحی های نقشه ای است که در هر قسمت شما را سورپرایز خواهد کرد.

هر مرحله رنگ و استایل مخصوص به خودش را دارد ولی مهمترین ویژگی که در بازی LOVE 3 وجود دارد این است که برای هر مرحله از بازی یک موسیقی متن خاص خود طراحی شده است که باعث می شود حتی به خاطر این موسیقی ها هم که شده است بازی را ادامه دهید و مرحله بعدی بازی را تجربه کنید.

در مجموع باید گفت با این که بازی LOVE 3 یک بازی بسیار ساده پیکسلی است ولی در عین حال برای شما کاربران فضا گیم پلی خوبی را ایجاد می کند که برای گیمرهای علاقه مند به فضا های گیم پلی ای بدون داستان بازی LOVE 3 می تواند ک انتخاب خود در بین گیم های بودجه ای و ارزان باشد که ما نیز این بازی را به شما پیشنهاد می دهیم که می توانید آن را با تخفیف خوبی که برای آن در نظر گرفته شده است از استور استیم دریافت نمایید.

5

5

مزایا

  • ماجراجویی بسیار ساده
  • پیکسل آرت
  • 25 مرحله بسیار متفاوت
  • موسیقی متن های بسیاز زیاد و متنوع
معایب

  • نداشتن داستان
  • بدون شناخت کارکتر

0

0

0

0

0

گرافیک - 4
داستان - 2
گیم پلی - 7
موسیقی متن - 7

5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی PowerSlave Exhumed

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را …