خانه / Reviews / نقد و بررسی Space Engineers

نقد و بررسی Space Engineers

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت IRG Review امروز با نقد و بررسی بازی بسیار جذاب اکشن و ماجراجویی Space Engineers در یک جهان باز در خدمت شما دوستان عزیز هستیم پس در ادامه ی مطلب همراه ما باشید.

این بازی در تاریخ 28 فوریه ی 2019 به دست شرکت Keen Software Houseساخته و سپس منتشر شده است. این بازی هم تکنون برای پلتفرم های Xbox one و PC و سیستم عامل مایکروسافت در دسترس و قابل خریداری است که هم به صورت یک نفره و هم به صورت چند نفره قابل اجرا است.این بازی یک بازی در ژانر شبیه سازی و ماجراجویی است که در یک دنیا و جهان باز طراحی شده است که خوش بختانه طرفدار های زیادی دارد . داستان بازی درمورد چندین مهندس فضایی است که وظیفه ی جست و جو و پیدا کردن وسایلی برای ساخت ماژول های مورد نیاز بر عهده دارند ، در این بازی دقیقا مانند بازی Minecraft چندین مهندس به دور هم جمع شده اند و تصمیم به کاوش و پیدا کردن وسایلی میگیرند.

در بازی انواع مختلف ماژول وجود دارد که هر کدام کارایی متفاوتی دارند و برای کاری استفاده می شوند در بازی به خاطر این که شما کارتان به گونه ای آسان تر و راحت تر شود طرح هایی برای شما وجود دارند ، شما می توانید از طرح های ماژول خود برای ساخت فضاپیما ، ایستگاه های مداری ، پایگاه های ماه ، مریخ نورد ، مخازن ، کشتی های علمی ، امکانات نظامی غنی شده ، کلوپ های نیوتن ، رستوران ها و موارد دیگری که احتمالاً می توانید به آن فکر کنید استفاده کنید. و باز هم ، دقیقاً مانند Minecraft ، بازی دارای دو حالت Creative و Survival است ، و هیچ محدودیتی برای ساخت ، استفاده یا کاوش ندارد. این بازی دارای دو حالت تک و چند نفره است که یکی از بهترین و ذاب ترین ویژگی بازی به حساب می اید.

به نظر من این بازی با ظرافت و علم و دانش دقیقی طراحی شده است به دلیل این که مهندسین فضایی از یک سیستم فیزیکی مبتنی بر حجمی واقع بینانه برخوردار هستند و میتوانید هر وسیله ای را درست کنید آن ها را مونتاژ و یا جذا کنید و یا حتی از بین ببرید چیزی که در این بازی بسیار جالب است این است که از قوانین فیزیک و اطلاعات واقعی مهندس فضایی استفاده شده است و شما را وادار به ساختن یک چیز به صورت کاملا درست می کند چرا که در بازی توجه می شوید که هر واحد ماژول همچنین دارای حجم و ظرفیت ذخیره سازی خاص خود است. ممکن است که فکر کنید با تمام این ها بازی سخت و خسته کننده خواهد بود اما من این اطمینان را به شما می دهم که با دقت کردن به آموزش های بازی خیلی خوب همه چیز را متوجه میشوید و می توانید بازی را پیش ببرید.

چیز هایی که یشتر مواقه در بازی از آن ها استفاده می کنی عبارت اند از انرژی خورشیدی ، بسته های باتری ، محرک هیدروژن ، جت پک های شخصی ، مته های معدنکاری ، ابزار برای برچیدن تجهیزات و سایر فناوری های دیگر که همه ی آن ها در طول بازی در دسترس شما خواهد بود. با این که بازی بیشتر بر روی ساخت و ساز و علم فیزیک و مهندسی تمرکز کرده است سعی کرده است از عنصر شوتینگ هم استفاده کند و شما بتوانید به عنوان یک تیر انداز هم در بازی ایفای نقش کنید در این صورت شما می توانید اسلحه و یا ماشین های جنگی خودتان را بسازید که به نظر من بسیار هیجان انگیز و جالب است.

حرکت شخصیت شما به اندازه کافی ساده است زیرا بازی از روشهای استاندارد کنترل شخص اول استفاده می کند که بیشتر گیمرها باید با آنها آشنا باشید. با این حال ، من متوجه شدم که کنترل بسیار عجیب است و نمی توانم احساس راحتی با آن را داشته باشم چرا که شما مجبور می شوید در طول بازی از کشتی و جت پک های مختلفی استفاده کنید که کنترل آن ها 100 بار آسان تر از مواقعی است که شما مجبور می شوید پیاده مسافتی را طی کنید چرا که در این صورت همه چیز بسیار کند و آهسته است و ممکن است بسیار خسته کننده شود.

میتوان گفت که گرافیک بازی تا حد زیادی زیبا و خو کار شده است ، تصاویر به خوبی بارگذاری شده اند تصاویر دارای جزئیات کم و محدودی طراحی شده است اما با تمام وجود طراحی قابل قبولی دارد ، موسیقی بازی بسیار اساسی و کلی طراحی شده که هم خوانی خوبی با تصاویر و فضای بازی دارد افکت های صوتی نیز بسیار ساده هستند اما با تصاویر بی خوبی سینک شده اند.

5

5

مزایا

  • تصاویر زیبا طراحی شده
  • گیم پلی جذاب
معایب

  • گاهی تصاویر به خوبی بارگذاری نمی شود

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 6

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Pack Master

بازی Pack Master را میتوان یک عنوان سرگرم کننده و دم دستی برای برخی از …