خانه / Reviews / نقد و بررسی Remnants of Naezith

نقد و بررسی Remnants of Naezith

بازی remnants of Naezit یک بازی به سبک دو بعدی و ساده می باشد و یادآور اسپایدر من 2 بر روی پلی استیشن 2 میباشد . این بازی برای اولین بار در فوریه 2018 بازی های رایانه ای , در مایکروسافت ویندوز , لینوکس  به طور کامل منتشر شد که در سبک خودش بسیار پر طرفدار است . در این بخش به نقد و بررسی بازی Remnants of Naezit و توجه زیادی را هم از بازی گیمر ها و رسانه ها جلب کرده است می پردازیم.

داستان بازی این گونه آغاز می شود در یک عصر خیلی دور،اژدهایی که زانو می‌ زد و به زنجیره‌ای غذا می‌خورد, سپس می میرد و قدرتش در سرتاسر زمین پراکنده میشود و می‌تواند باعث صدمه زدن به استخوان‌های من شوند. اگر تنها کسی بود که می‌توانست با روح اژدها برخورد کند و خودش را به این حیوان نیرومند که در آن نفوذ کرده بود پیدا کند. قهرمان ما Kayra می‌باشد که می‌تواند قدرت این حیوان را از طریق قلاب‌های خود بردارد.

در این بازی نقش شما به عنوان یک ماجراجو به نام Kayra بازی میکنید که که توانایی‌های یک اژدها مرده به نام Naezith را دارد. او با قدرت هایی که اژدها به او داده است، با دو قلاب درگیرده شده و می‌توانید به سرعت حرکت کنید. این قلاب‌ها را می توان به سطوح زیادی متصل کرد و حرکت با هر نوسان موفق را افزایش داد,بازی کردن با قلاب‌ها احساس شگفت‌انگیز ,شتاب ترکیب بزرگی را در این بازی ایجاد می‌کند.با این قدرت جدید، Kayra برای پیدا کردن گنج راه می‌افتد.Kayra باید از طریق مجموعه‌ای از مراحل که هر کدام درباره یک موضوع خاص میباشد، حرکت کند.

برخی از مراحل بسیار ساده و برخی دشوارتر هستند،با این حال،با تعدادی از حرکات می توان برای رسیدن به مراحل بالاتر و گنج استفاده کرد.نکته قابل توجه این است که با فشار دکمه، می‌توان یک قلاب را به طور مورب راه‌اندازی کنید تابه سطوح خاصی متصل شود.سپس می‌توانید از آن برای حرکت در مسیر بعدی استفاده کنید. این کار در ابتدا ممکن است ساده به نظر برسد، اما این کار پیچیدگی‌های زیادی دارد , حرکت بیشتر را می توان با سرعت قبل از latching به دست آورد ,حرفه ای شدن در این سیستم احساس هیجان‌انگیزی دارد.در ابتدای مراحل تلاش کنید که ترکیب بندی سطح را یاد بگیرید و بهترین مکان هایی را پیدا کنید که بتوانید در آن ها وارد شوید و راه خود را طی کنید.زمانی که اصول اولیه را رعایت کنید از اتلاف وقت خود را پیشگیری خواهند کرد.در خارج از قلاب یک مکانیک  platforming وجود دارد که بازیکنان می توانند پرش را دو برابر کنند و به سرعت به اطراف بپرند.شخصیت Kayra توانایی پرش از روی زمین و دیوار را دارد.

همچنین مقدار محدودی انرژی برای انجام خط سیر در بازی دارد و با پیشرفت انرژی دوباره تولید می‌کند.هر وقت Kayra در خطر است، او توسط Naezith نجات داده می‌شود که او را به آخرین ایست بازرسی می‌رساند.در این میان اژدهایان دیگری به بازی اضافه می شوند که باید نابودشوند، تا کسی از قدرت آن‌ها سواستفاده نکند.در هر مرحله ای از موانعی برای گرفتن جان شما وجود دارد که شما باید از مهارت‌های جدید خود برای پیدا کردن راهی برای پیروزی استفاده کنید.در بازی یک نسخه آنلاین امتیازات جهانی را نمایش می‌دهد. از این طریق، بازیکن هم به اجراهای بازیگران دیگر نیز دسترسی دارد.همچنین این بازی دارای یک  لیدربرداست که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سطوح خود را بسازند و آن‌ها را برای بازی بازیکنان دیگر منتشر کنند.بازی remnants of Naezit برای هر کسانی که به سرعت علاقه مند هستند، مناسب است و نیاز شما را برای یک بازی سریع و سرگرم‌کننده برطرف می‌کند.به عقیده داوران  این بازی را “پیچیده” و به شدت راضی‌کننده  میتوان توصیف کرد, اما این بازی به بازیکنانی زیادی نیاز دارد که هیچ وقت در ژانر پلت فرم بازی نکرده اند.

همچنین بر اساس نظریه دیگران “ این بازی تا حدودی نیازمند دقت بالایی است که گاهی اوقات می‌تواند این اثر را خراب کند.“بازی remnants of Naezit از چند محیط و بخش متفاوت ساخته شده است که شامل چهار بخش با 20 مرحله میباشد , البته مراحل مخفی هم در این بازی به کار رفته است که با کشف بقایای پنهان میتوانید مراحل مخفی را باز کنید و امتیاز بگیرید .در حالی که تعداد مراحل زیاد نمی باشد اما با کاربرد موسیقی مناسب و ریتم جذاب, در مدت زمان طولانی شما را سرگرم خواهد کرد.از لحاظ طراحی مراحل، عملکرد و بازی، طراح و سازنده آن را به طور کامل تنظیم کرده‌ است. در این بازی می توانید خودتان را به مراحل بالا رسانده و با بازیکنان جهان به رقابت بپردازید.

 

سعی کنید کل بازی را امتحان کنید و یا یک بخش خاص را تا جایی که ممکن است سریع انجام دهید.این بازی به 12 زبان زنده دنیا ترجمه شده است و دارای 122 اچیومنت استیمی می باشد و از دسته و جوی برای تجربه کاربری پشتیبانی می کند .این بازی Remnants of Naezit را امتیاز 7.5 از 10 را به دست آورده است که نشان می دهد  این بازی  برای هرکسی مناسب و خوب می باشد. به طور کلی گیم پلی خوب , موسیقی دلنواز و گرافیک 2 بعدی بازی را جذابتر میکند. بازی Remnants of Naezit را می‌توان در عرض چند ساعت به پایان رساند.

 

5

5

مزایا

  • گرافیک 2 بعدی
  • گیم پلی خوب
  • موسیقی خوب
  • دارای 22 اچیومنت استیمی
معایب

  • طراحی ناقص عناصر در بعضی از مراحل

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 9
داستان - 8
موسیقی - 9

8.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Deep Diving Adventures

استودیو لهستانی Jujubee که با توسعه و انتشار سری بازی های Realpolitiks یک و دو  …