خانه / Reviews / نقد و بررسی Atomicrops

نقد و بررسی Atomicrops

در  بازی Atomicrops ,شما در نقش آخرین کشاورز به اسم Atomicrops قرار دارید ,که سعی  در پرورش , و کشت محصولات , میوه‌ها و سبزیجات خود دارید و در این میان به دلیل اختلالی که ذر دنیا اتفاق افتاده , محصولات مزرعه دچار تغییراتی شده که نیاز به محافطت دارددر طول مسیر، .حتما الان فکر میکنید این نقش خیلی ساده است , عجله نکنید کار شما فقط کشت محصولات و مراقبت از آن نیست , شما با موانعی بیرحمانه مواجه میشوید, میوه‌ها و سبزیجات مزرعه معمولی نیستند , آن‌ها به دلیل تمام اثرات هسته‌ای تغییر یافته اند و حرکات عجیبی, از جمله صداهای کوچک و جذابی تولید می‌کنند و حتی در جا در هوا می‌پرند.

این بازی در سال 2019  توسط تیم های Bird Bath Games ، و Quincy Jones و Danny Wein ، Toby Dixon ساخته شده است و  به دست شرکت Raw Fury منتشر شد و مورد استقبال خوبی قرار گرفت .این بازی برای پلتفرم های Playstation4 ، Xbon one ، Nintendo Switch و PC و سیستم عامل MAC OS در دسترس  می باشد که  قابل خریداری است. خب حالا در این بخش با ما همراه باشید تا به نقد و  بررسی بازی atomicrops بپردازیم.شما یک کشاورز هستید که سعی دارید میوه‌ها و سبزیجات خود را در آرامش پرورش دهید. متاسفانه، دنیا در میان یک رادیواکتیو هسته‌ای قرار دارد، بنابراین باید از محصولات تغییر یافته خود در برابر خرگوش‌ها و سایر آفت‌های وحشتناک محافظت کنید و در طول مسیر، شما با دشمنان مختلف در طول فصول سال روبرو می‌شوید.در این بازی شما علاوه بر مسئولیت کشاورزی , تلاش برای بیشتر شدن امکانات زندگی و تامین معاش مردم به شما محول شده است. هر روز صبح شما برای کشت گیاهان به زمین فرستاده خواهید شد که در ابتدا ممکن است  کمی خسته کننده به نظر برسد. همه چیز به سرعت یک چرخه در روز و در عرض چند دقیقه حرکت می‌کند.

ماموریت اصلی شما کشت و مراقبت از محصولات و گیاهان اسرار آمیز می باشد تا بتوانید به پاداش و منابع با ارزش تر برسید, در پایان هر چرخه روز، شما به شهر نزدیکی سفر خواهید کرد تا محصول خود را به خاطر پول نقد به فروش برسانید تا با به دست آوردن پول به بالا بردن سطح مزرعه و خرید بذر و تامین معاش مردم و یا خریدن سلاح های توانمند و پرقدرت بپردازید.عمر سلاح ها در این بازی کوتاه مدت و قدرتمند می باشد.در طول بازی  شما با چالش های فراوانی از جمله مبارزه و نبرد با دشمنان , محیط های خطرناک , موجودات اسرار آمیز مواجه می شوید.پس برای عبور از این موانع و فرار کردن از دست دشمنان، به پیدا کردن مسیرهای مخفی بپردازید.شما باید آب بخورید تا سلامتی از دست رفته را بازیابی کنید. اگر شما یکی از افراد محدود خود را از دست بدهید، باید صبر کنید تا زمانی که چرخه روز و شب تمام شود تا امنیت جامعه بازگردانده شود.

بهترین راه جست و جو , کشف و سفر به مناطق و شهر‌های اطراف  است تا به پرورش محصولات خود بپردازید تا منابع بیشتری به دست آورید.وقتی همه دشمنان را در یک منطقه بکشید، پاداش خواهید گرفت هرچه دشمن سخت‌تر باشد، پاداش بهتری در انتظار شما می باشد . دشمنان اسرار آمیزی در انتظار شما هستند.این بازی به به چهار فصل اصلی و یک بخش نهایی در هر سال تقسیم می‌شود. هر فصل شامل سه روز است که به ترتیب شامل یک روز و شب ، و مرحله شهر است.هنگام شب، دشمنان برای حمله به مزرعه شما می‌آیند پس باید از آن دفاع کنید. شما در طول روز به جمع‌آوری منابع مختلف مشغول میشوید و در هنگام شب به دفاع از مزرعه و گیاهانتان بپردازید.

Atomicrops، مانند دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم, بی‌رحم و ظالمانه است، اما در نهایت پاداش آن بسیار عالی است.در کل میتوان گفت با در نظر گرفتن این نکته که , داستان بازی خیلی قوی نمی باشد اما در این بازی در کنار کشت و پرورش محصولات نوعی بازی به سبک اکشن و تیراندازی  , ماجراجویی و ترکیبی از  سبک‌های مختلف با یکدیگر به حساب می آید. بازی‌‌های  این نوع سبک  همیشه طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا دارد زیرا به‌خاطر حس  غیر قابل تکراری بودنی که همیشه با خود دارند یکی از انتخاب‌های گیمرها هستند.بازی  Atomicrops به دلیل تنوع در قسمتهای مختلف بازی کاملا سرگرم کننده و غیر قابل تکرار است  و با  گیم پلی قابل قبول توانسته است شما را با داشتن ماموریت های متفاوت تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. طراحی کارکترها به سبک هنری بوده و به خوبی طراحی شده است که با موجودات تخیلی جالبی در طول بازی مواجه می شویم و گرافیک بازی به صورت پیکسلی با رنگ بندی و محیط جذاب طراحی شده است.

5

5

مزایا

  • گیم پلی خوب
  • طراحی خوب
معایب

  • دشواری بعضی از مراحل

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 8
داستان - 8
موسیقی - 8

7.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Deep Diving Adventures

استودیو لهستانی Jujubee که با توسعه و انتشار سری بازی های Realpolitiks یک و دو  …