خانه / Reviews / نقد و بررسی Ritual: Crown of Horns

نقد و بررسی Ritual: Crown of Horns

شخصیت اصلی بازی Ritual: Crown of Horns یک مرد تنهایی است که از دولت آمریکا وظیفه دارد به ترور یک جادوگر بپردازد. در این مدت ، او توسط برخی از کارفرمایان خود به قتل می رسد. جادوگر کار خود را با نامزدی انجام می دهد و شما آماده هستید که حتی با آن دسته از فرقه گرایان بت پرستی ، که اکنون دشمنان جدید شما هستند به مبارزه بپردازید. بازی Ritual: Crown of Horns دارای داستان خوب و قابل قبول است اما تا حدودی احمقانه است ، به طور کیل بازی لذت بخشی است ، اما چیزهایی تا حدودی فراموش می شوند.

بازیکن در بازی Ritual: Crown of Horns به عنوان یک تیراندازی سبک نقش آفرینی می کند ، جایی که مجبورید موجی پس از موج دیگر در آن آدم های بد بکشید. شما باید از جادوگر در مرکز عرصه دفاع کنید تا او بتواند مراسم خود را کامل کند ، چیزی که همه مخالفان را با یک موج شوک قدرتمند موظف می کند و انتظار نداشته باشید که این یک پیاده روی در پارک باشد. این قطعاً یکی از سخت ترین بازی ها در نوع خود است ، در حالی که مراحل بسیاری با نگه داشتن دشمنان از جادوگر مبارزه می کنید.

بازی Ritual: Crown of Horns برخلاف هر تیرانداز دوقلو دیگر ، شما باید یک دکمه را به هدف بکشید ، که کند می شود. حرکت شما کاملاً کمی این در ابتدا می تواند آزار دهنده باشد ، اما شما را مجبور می کند در میدان نبرد متمرکز شوید و فکر کنید چه کاری انجام دهید – کاری که در مورد زرادخانه موجود نیز صدق کند ، زیرا هر سلاح رفتار متفاوتی دارد. به عنوان مثال Revolvers سریع و قدرتمند است ، اسلحه ضعیف تر است ، اما گلوله ها گسترش می یابند و به بسیاری از دشمنان حمله می کنند ، و کمان کری حتی کندتر است اما می تواند با یک شلیک تنها به چندین دشمن وارد شود.

گیم پلی بازی Ritual: Crown of Horns چالش برانگیز و سخت است ، اما این ممکن است گاهی اوقات کمی آزار دهنده باشد. مورد اول این است که ، در حالی که بیشتر در مورد یادگیری الگوی است که مهارت های واقعی خود را با اسلحه یاد بگیرید. البته اولویت بندی به خودی خود چیز بدی نیست؛ اجرای آن مهم است. به عبارت دیگر ، این بیشتر به آزمایش و خطا متکی است تا به چشمان شما ، زیرا شما واقعاً نمی توانید کل مرحله را ببینید ، و واقعاً نمی توانید فکر کنید از کدام مسیر ابتدا باید دفاع کنید.

علاوه بر این ، پس از انجام یک مرحله در گیم پلی بازی Ritual: Crown of Horns شما واقعاً باید آنرا دوباره پخش کنید و برخی از چالش های اضافی را نیز انجام دهید ، که به شما شاخ هایی را می بخشد که می توانند برای خرید ابزارهای جدید تجارت استفاده کنند ، که شامل تکه هایی از لباس است که مهارت های منفعل شما ، اسلحه را ارتقا می دهد. به روز رسانی ها و حتی مهارت های جادویی – و مطمئناً به ادامه این کارها نیاز دارید. با این حال ، این چالش ها اغلب به دلیل چقدر خواستار بودن ممکن است احساس ناراحت کنندگی کنند ، حداقل برای کسانی که از نظر دشواری چیزی کم تر از بازی را ترجیح می دهند.

در بازی Ritual: Crown of Horns کسانی که در نمایش بزرگ هستند به دلیل تصویری بی نظیر و غیرقابل توصیف ، از Ritual ناامید می شوند ، که حتی می تواند هر از گاهی مشکلاتی را به وجود آورد ، زیرا اغلب دیدن آنچه مثلاً نرده ها دشوار است. صداهای سلاح نیز به صورت خنده دار و ضعیفی است. Draw Distance تمام استعدادهای خود را در صفحه های بارگیری خنک ، قرمز و سیاه صرف می کند ، که سبک هنری آنها مناسب در بازی است.

Ritual: Crown of Horns یک عنوان تیراندازی جذاب و لذت بخش است که با تنوع زیاد اما چالش های فراوان همراه شده است که ممکن است بعضی از آنها را اذیت کند و آن هم به دلیل نحوه اجرای آن است. علاوه بر این ، در حالی که مخفی با محیط وحشی غرب در اینجا مخلوط می شود ، از نظر ارائه و جو ، ایجاد Draw Draw در بهترین حالت در حال پیشرفت است. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن تیراندازی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری زیبا و پر جزئیات
  • داستان خوب
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • گیم پلی سخت و مشکل
  • گرافیک ضعیف
  • دوربین نه چندان خوب

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6.5
موسیقی - 6

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …