خانه / Reviews / نقد و بررسی Travel Mosaics 3: Tokyo Animated

نقد و بررسی Travel Mosaics 3: Tokyo Animated

سلام به تمامی شما دوستان و همراهان همیشگی وب سایت IRG Review امروز همراه ما باشید تا بازی جذلب و پازلی Travel Mosaics 3: Tokyo Animated را مورد نقد و بررسی قرار بدهیم و ببینیم چگونه است.

این بازی در تاریخ 21 اوت 2018 برای اولین بار به دست شرکت JetDogs Oy برامه نویسی و ساخته شد و سپس به دست شرکت هایی از جمله JetDogs Oy و Big Fish Games به بازار عرصه و منتشر شد ، این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Nintendo Switch و PC و سیستم علمل MAC OS در دسترس و قابل خریداری است. این بازی یک بازی پازلی است که در کنار یک داستان (هرچند کمرنگ) چیش میرود ، بازی یک داستان کلی دارد و داستان از این قرار است که شما همراه با خانواده ی دوست داشتنی Walkers به قسمت های مختلف توکیو می روید و جاهای دیدنی این شهر را می بینید ، که در طول این گشت و گذار ها معما ها و پازل هایی را حم حل می کنید.

می توان گفت که طراحی و مکانیزم این گومه از بازی ها تقریبا با هم یکسان هستند به ضورتی که شما در طول گیم پلی و مراحلی که پیش رویتان قرار دارد ، شبکه هایی قرار دارد که با شماره گذاری روی سطح و ستون ها باید معما هایی را حل کنید که در پایان به تصاویر زیبای تبدیل میشود. در این سری از بازی Travel Mosaics 140 مرحله وجود دارد که از معما ها و پازل های رنگی و دوست داشتنی تشکیل شده است ، خوشبختانه در بازی در هر سطح و مرحله جایزه ها و امتیازاتی وجود دارند که شما را در طول بازی تشویق می کند و به گونه ای باعث اعتیادتان به این بازی می شود.

جالب است بدانید که بازی های Travel Mosaics یک بازی سریالی است که تا کنون 3 نسخه از آن منتشر شده است اولین نسخه ی آن Travel Mosaics:Paris بود و دومین نسخه ی آن رم بود که در طول سفر و گشت و گذار معما هایی وجود داشت من هنگامی که سخه ی پارس و رم را بازی می کردم احساس می کردم که تفوت چندانی در بیناین دو نسخه وجود ندارد و حس می کردم تکراری است برای همین کنجکاو بودم که ببینم نسخه ی Tokyo هم تکراری است یا نه که متوجه شدم این نسخه بسیار متفاوت است.

در Travel Mosaics 3: Tokyo Animated چندین حالت برای گیم پلی وجود دارد که شما میتوانید انتخاب کنید بازی برای شما آسان ، نرمال و یا سخت باشد. در این بازی و پازل های آن از مکانیزم رنگ استفاده شده است به گونه ای که شما در سطوح عمودی و یا افقی باید رنگ هایی را در کنار هم و یا در زیر هم قرار دهید  ، ممکن است کمی ساده به نظر برسد من هم همینطور فکر می کرم اما بعد از گدشت چندین مرحله متوجه شدم که بازی گاهی بسیا چالش برانگیز می شود و من گاهی زمان زیادی برای حل یک معما صرف می کنم.

اگر قصد انجام این بازی را دارید باید دقت داشته باشید که باز کردن سطح های جدید فقط با ستاره ها امکان پذیر است و این یعنی باید به گونه ای بازی کنید و گیم پلی را پیش ببرید تا بتوانید سطح های بعدی بازی را به راحتی آزاد کنید پس از من به شما نصیحت کمتر از دو ستاره بازی را پیش نبرید. هم چنین شما در طول بازی سکه هایی به دست می آورید و اگر این بازی را انجام داده باشید می داید که این سکه ها و پول ها چگونه خرخ خواهد شد ، شما یک اتاق دارید که هر زمان به هرجا سفر می کنید سوغاتی هایی می خرید و این اتاق مکانی است برای سوغاتی های شما.

گرافیک ابزی به صورت انیمیشنی کار شده است که از رنگ ها بسیار زیبایی رای طراحی تصاویر استفاده کرده اند رنگ هایی که استفاده شده بسیار نشاط آور و چشم نواز است. متاسفانه موسیقی بازی بسیار تکراری و خسته کننده بود و در طول 140 مرحله ای که وجود دارد موسیقی یک نواختی پخش میشود که تحمل کردن آن بسیار سخت و طاقت فرسا میشود.

5

5

مزایا

  • طراحی تصاویر زیبا است
  • گیم پلی سرگرم کننده است
معایب

  • موسیقی تکراری
  • گاهی بازی تکراری میشود

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 5

6.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Shantae and the Seven Sirens

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز وب سایت IRG Review امروز قصد داریم در …