خانه / Reviews / نقد و بررسی Queen’s Quest V: Symphony of Death

نقد و بررسی Queen’s Quest V: Symphony of Death

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Queen’s Quest V: Symphony of Death رفتیم. این بازی در سبک بازی های پازلی و اشیا مخفی قرار دارد. این عنوان توسط شرکت های Big Fish Games, Brave Giant طراحی و توسط شرکت Big Fish Games منتشر شده است و برای پلتفرم کامپیوتر های شخصی عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی جذاب Queen’s Quest V: Symphony of Death می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

وقایع بازی Queen’s Quest V: Symphony of Death از آنجایی آغاز می شود که تعدادی از کودکان به طرز مرموزی از پادشاهی Netherfall ناپدید می شوند. بازیکن در بازی به عنوان کیمیاگر مشهور شکل دهنده قرار دارد، پادشاه از بازیکن برای رسیدگی به این مشکل کمک خواسته است. بازیکن باید  از مهارتهای منحصر به فرد خود در شکل دهی استفاده کند و بر موانع خطرناکی سد راهش هستند در Quest V: Symphony of Death غلبه کند. داستان در Queen Quest V: Symphony of Death کاملاً آهسته شروع می شود ، اما همه چیز حتی با دو فصل در سرعت بالا نمی رود.

بازی Queen’s Quest V: Symphony of Death مطمئناً از گیم پلی متناسب با سبک خود پشتیبانی نمی کند و دارای اشکالاتی است. صحنه های پنهان، پازل ها و معماها انواع مختلفی را ارائه می دهند اما از نظر خلاقیت فاقد آن هستند و در بعضی موارد تکراری و خسته کننده می شوند. قسمت ماجراجویی بازی نیز مانند معماها اصالت کمی دارد. با این وجود، حالت و ویژگی اضافی گیم پلی بازی کیمیاگری کیمیاگری است که به خوبی در قسمت داستان ادغام شده و تعامل با آن بسیار لذت بخش است.

عنوان Queen’s Quest V: Symphony of Death از یک نکته مثبت به نظر می رسد شگفت انگیز است. آن هم این است که سطح جزئیات در هر صحنه حیرت انگیز است، موسیقی پس زمینه به طرز شگفت انگیزی ساخته شده استو از کیفیت خوبی برخوردار است و متناسب با اتمسفر بازی است. همچنین طراحی های بصری و هنری بازی به خصوص در بکارگیری رنگ های بازی عملکرد فوق العاده ای دارد. در حالی که انیمیشن ها بهترین نیستند و برخی از آنها کیفیت مطلوبی دارند و کیفیت کلی تصاویر به واقع چشمگیر است.

بازیکنان می توانند گیم پلی بازی Quest V: Symphony of Death را با تلاش کمی کمتر از چهار ساعت به پایان برسانند اگرچه بعد از ساعت اول ممکن است بازی کسل کننده بنظر برسد. نسخه کلکسیونر بازی دارای تمام جوایز عمومی است. از جمله این جوایز فصل پاداش، راهنمای استراتژی ، تصاویر پس زمینه ، هنر مفهوم ، موسیقی متن فیلم ، فیلم ها ، صحنه های پنهان اشیاء پنهان ، پازل های قابل پخش مجدد ، دستاوردها ، کلکسیون ها و اشیاء مورب می توان اشاره کرد.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • موسیقی متن عالی
معایب

  • طراحی های بصری ضعیف
  • داستان مبهم

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 8

7.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Under the Jolly Roger

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت IRG Review امروز …