خانه / Reviews / نقد و برسی Lost Ruins

نقد و برسی Lost Ruins

بازی Lost Ruins با روایت یک داستان جدید و دوست داشتنی شما را به دنیای شگفت انگیز و جذاب خود وارد می‌کند. در این گیم سرگرم کننده می‌توانید به یک دختر دبیرستانی جوان کمک کنید تا خود را از شر دشمنان خود نجات دهد و با جستجوی محیط اطرافش از رازهای متعددی که او را احاطه کرده اند پرده بردارد. برای آشنایی بیشتر با این بازی سرگرم کننده با تیم نقد و برسی بازی‌های رایانه‌ای IRG Review همرا باشید. در اینجا یک مقاله بسیار خوب را برایتان آماده کرده ایم.

 

معرفی

این بازی داستان یک دختر دبیرستانی را روایت می‌کند که از لحاظ شخصیت پردازی چندان هم خوب به تصویر کشیده نشده است. این دختر جوان و زیبا به طور ناگهانی از خواب بیدار می‌شود و خود را درون یک زیرزمین تاریک و نمور می‌یابد. او هیچ چیز از زندگی و هویت خود به یاد نمی‌آورد و به همین خاطر باید برای یافتن واقعیت و مهم‌تر از آن برای نجات از این دنیای تاریک و ترسناک تلاش کند. مشکل اینجاست که این دختر زیبا دشمنانی نیز دارد. موجودات نفرت انگیزی که در این زیرزمین زندگی می‌کنند و با او به نبرد می‌پردازند. اما نگران نباشید چراکه او در عین زیبایی و ظرافت بسیار شجاع است و می‌تواند با آن‌ها به مبارزه برخیزد.

همانطور که گفتیم شخصیت پردازی Lost Ruins بسیار ضعیف است و کاراکتر دختر خیلی خوب کار نشده است. یعنی ویژگی‌های مختلف شخصیت او چندان واضح نیستند و از سوی دیگر قابلیت‌های متعددی که برای شخصی‌سازی ارائه شده اند راضی‌کننده نمی‌باشند. همچنین شخصیت‌های منفی نیز چندان کاراکتر قابل توجهی ندارند. این ضعف می‌توانست به سادگی از بین برود و در نتیجه بازی نیز دو چندان جذاب‌تر شود. اما این اتفاق نیفتاده است و به همین ترتیب یک ایراد بسیار جدی در بازی فوق وجود دارد.

دختر دبیرستانی باید درون این زیرزمین ترسناک و مرموز به جستجو بپردازد و راه خود را از میان آن باز کند. او می‌تواند محیط‌های مختلف بازی را کشف کند و سپس با دشمنانی که بر سر راه او قرار می‌گیرند به مبارزه بپردازد. گیم پلی Lost Ruins بسیار خوب و سرگرم کننده است. به همین خاطر بازی فوق در میان گیمرها طرفداران بسیاری دارد. حال می‌توانیم به برخی جزئیات این گیم دوست داشتنی بپردازیم.

گرافیک این بازی بسیار خاص است و سبک و سیاق جذابی نیز دارد. در این گیم از سبک تصویرپردازی پیکسلی استفاده شده است و همچنین محیط زیرزمین به خوبی طراحی شده است. به نحوی که مرموز بودن و ترسناک بودن آن به خوبی دریافت می‌شود و بازیکن می‌داند که باید در این فضای اعجاب آور به جستجو و مبارزه با موجودات خبیث بپردازد. گفتیم موجوات خبیث! این هیولاها نیز به خلاقانه‌ترین و متفاوت‌ترین شکل ممکن تصویرسازی شده اند. به گونه‌ای که نمونه‌های مشابه آن‌ها در دیگر گیم‌ها وجود ندارد و می‌توانیم از این نظر گیم Lost Ruins را بسیار خاص به حساب آوریم. این موجودات که هر کدام ظاهر و ویژگی‌های خاص خود را دارند در سر راه شما سبز می‌شوند. حال اینکه آن‌ها را از بین ببرید یا مغلوبشان شوید به توانایی‌های خودتان بستگی دارد.

نکته بعدی نورپردازی است که در بازی فوق بسیار خوب و عالی می‌باشد. هنگامی که از کنار آتش عبور می‌کنید و یا یک منبع نور را در تصویر می‌بینید، همه چیز حول محور آن روشن می‌شود و این امر احساس تاریکی این زیرزمین را به خوبی به شما انتقال می‌دهد. به همین خاطر است که در Lost Ruins همه چیز حرفه‌ای و بسیار جذاب به نظر می‌رسد. در ادامه لازم به ذکر است که سرعت این گیم بسیار بالاست و بسیار کم پیش می‌آید که در آن هنگ یا باگ مشاهده شود و این امر نیز با سبک ساده گرافیک و انیمیشین در تناسب است.

صداپرازی بازی نیز در نوع خود عالی است. صداهای مربوط به ضربه زدن‌ها حین مبارزه و همچنین استفاده از سلاح‌های مختلف به خوبی به گوش می‌رسند. به علاوه لازم به ذکر است که موسیقی بازی نیز خوب است و می‌تواند شما را تا حد بسیار زیادی هیجان‌زده کند. در یک کلام گیم مورد نظر یک بازی بسیار عالی است. از نظر تصویرپردازی و صداپردازی نیز حرف ندارد و بدون شک می‌تواند توجه بسیاری از علاقه‌مندان را به خود جلب نماید.

 

Lost Ruins یک بازی اکشن دوست داشتنی است که از زمان انتشار تاکنون بسیاری از گیمرها در سراسر جهان آن را مطلوب و جذاب ارزیابی نموده اند. اگر شما هم از سبک بازی‌های اکشن خوشتان می‌آید؛ حتما این مورد را امتحان کنید. مطمئن باشید که از تجربه این بازی جذاب سیر نمی‌شوید. در این گیم صداپردازی بسیار قوی است و همچنین از یک موسیقی عالی برای بازی استفاده شده است که با داستان و فضای کلی آن در تناسب است. به علاوه گیم پلی خوب و داستان دوست داشتنی نیز از دیگر مزایای آن می‌باشند. این بازی هیجان انگیز تصویرپردازی خوب و حرفه‌ای دارد که به طور قطع از آن لذت خواهید برد.

5

Lost Ruins

5

مزایا

  • گرافیک خوب
  • موسیقی خوب
  • داستان تازه
معایب

  • شخصیت پردازی ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7
داستان - 7.5
موسیقی - 7

7.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Princess Maker 2 Regeneration

همانطور که می دانید، Super Mario Maker جزو محبوب ترین مجموعه بازیهای کنسول نینتندو محسوب …