خانه / Reviews / نقد و بررسی Immortal Planet

نقد و بررسی Immortal Planet

امروز با نقد و بررسی بازی Immortal Planet بار دیگر در کنار شما همراهان همیشگی سایت IRG Review می باشیم. این بازی برای پلتفرم های پلی استین 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ  و… منتشر شده است و استودیو teedoubleuGAMES  این بازی را به بازارهای جهانی دنیای گیم عرضه کرده است.

Immortal Planet یک بازی در ژانر اکشن می باشد که نمای دوربین آن از بالا به پایین یا همان Top-Down می باشد و این بازی شما در نقش جنگجویی هستید که در یک سرزمین بی نام و نشان هستید و باید راهی به خروج بیابید و در این راه با دشمنان بی شماری مبارزه نمایید.

شما در این بازی در نقش یک جنگجوی کهنه کار و بسیار قوی ظاهر می شوید که روزی در یک سرزمین سرذ و سوت و کور در سرزمینی بی نام که قهرمانان مرده در آن زندگی می کنند از خواب بیدار می شوید و باید سردر بیاورید که چطور از این مکان سر در آورده اید و آنجا چه می کنید.

این بازی با فضای خشک و سنگینی که دارد شما را به یاد بردارد بزرگتر خودش یعنی سری بازی های دارک سولز می اندازد. این دو بازی با هم بسیار شبیه هستند و شباهت زیادی در هم روند داستای هم گیم پلی آن ها به چشم شما می خورد. Immortal Planet هم مانند دارک سولز بازی است که می توان آن را یم بازی سخت نامید.

در بازی Immortal Planet شما بارها و بارها کشته خواهید شد اما بازی به همین ختم نمی شود در بازی با کشته شدن بیش از حد شما همواره نیرو هاتان را از دست می دهید و ضعیف تر می شوید پس باید هوشمندانه بازی کنید و به صورت هوشمندانه به مبارزه با دشمنان بپردازید و در برخی مراحل که می دانید شکست خواهید خورد سعی کنید با آن ها رو به رو نشوید.

بازی دارای مراحل بسیار سختی می باشد که شما را قطعا به کشتن خواهد داد پس همانطور که اشاره شد باید هوشمندانه به بازی بپردازید و همانطور که در آغاز نقد و بررسی اشاره کردیم، شما در سرزمینی هستید که سرزمین قهرمانان و مبارزان مرده است پس باید انتظار داشت که هر مبارز جزو بهترین مبارزان تاریخ باشد.

هوش مصنوعی بازی بخوبی طراحی شده است و هر شخصیت و مخصوصا باس فایت های بازی دارای کاکرتر و نحوه ی خاص مبارزه خاص خودشان هستند که همین امر به طراحی بسیار خوب هوش مصنوعی شخصیت ها و بازی بطور کل اشاره می کند و آن را به رخ بازیکن می کشد.

یکی از المان های Immortal Planet که باعث می شود تا بازی با تمام این نکات مثبت و ایده جذابی داستان بازی، باری Immortal Planet امتیاز منفی بحساب بیاید این است که دز بازی دیالوگ ها به طرز بسیار بدی بی سر و ته انتخاب شده اند و شما را به هیچ راهی نمی برند.

هم چنین باید اشاره کرد که درست است که بازی دارای شروع جذاب و گنگی است که بر جذابیت آن اضافه می کند اما پایان بندی بازی دارای اشکال است و بی سر و ته بودن دیاوگ ها و هم چنین المان های دیگر در روند داستان بازی باعث شده است تا بازی در پایان به سوالات اساسی و آغازین بازی نتواند بخوبی پاسخ دهد.

موسیقی بازی در Immortal Planet یکی از نکات مثبت بازی است و توانسته است بازی را به حد زیادی برای مخاطب جذاب کند و بر زیبایی و جذابیت آن اضافه کند. موسیقی بخوبی ساخته شده است و صدا گذاری نیز هوشمندانه و در نوع خود جذاب و جالب بوده است و مخاطب را اقناع می نماید.

سختی و پیچیدگی بازی و مراحل آن و اینکه بارها و بارها در بازی کشته می شوید و هم چنین سلاح های متنوع چندانی هم در بازی در اختیار ندارید ، همه این ها اما از طرف دیگر باعث شده است تا Immortal Planet به یک بازی همیشگی و رفیق همیشگی کنسول شما تبدیل نشود.

Immortal Planet یک بازی جذاب با ایده ی داستانی جالب می باشد که موسیقی و صداگذاری آن بخوبی انجام گرفته است و هم چنین طراحی هوش مصنوعی بازی نیز بسیار خوب طراحی شده است اما از طرف دیگر سختی و پیچیدگی بازی و مراحل آن و اینکه بارها و بارها در بازی کشته می شوید و هم چنین سلاح های متنوع چندانی هم در بازی در اختیار ندارید باعث شده است تا Immortal Planet به یک بازی همیشگی و رفیق همیشگی کنسول شما تبدیل نشود.

5

5

مزایا

  • ایده جذاب
  • هوش مصنوعی خوب
  • موسیقی
معایب

  • پایان بندی ضعیف
  • سختی مراحل
  • دیالوگ های بی سر و ته

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7
داستان - 6.5
موسیقی - 7

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories

با سلام، امروز با نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories ساخته شده توسط …