خانه / Reviews / نقد و بررسی Hovership Havoc

نقد و بررسی Hovership Havoc

در پست امروز قصد داریم به بررسی بازی Hovership Havoc بپردازیم که برای رایانه های شخصی ویندوزی و هم چنین کنسول نسل هشتمی ایکس باکس وان به بازار جهانی بازی عرضه شده است. تا به انتهای این مقاله با بررسی این بازی با ما همراه باشید.

در آغاز بیایید به بررسی داستان Hovership Havoc بپردازیم. بازی در جنبه ی داستانی حرف زیادی برای گفتن ندارد و نه اینکه فاقد خط روایی باشد اما چندان در روایت داستان و داستان سرایی موفق نبوده است که البته نمیشه ایراد گرفت چرا که در جنبه های دیگر بسیار موفق بوده است.

داستان صرفا از این قرار است که شما در ابتدای بازی سفینه ای را برای مبارزه با دشمنان و ربات های جنگی در نظر میگیرید و پس از آن شروع به مبارزه با دشمنان تان می کنید تا به انتهای مسیر برسید و دشمنان اصلی بازی را شکست دهید و آن ها را از دور خارج نمایید البته باید به شما اطمینان بدهم که کار چندان راحتی هم نیست.

بازی داستان خاصی در آن وجود دارد، اما به نظر می رسد که این بازی در مورد جستجو برای شرکت. بازیکن سفر مناطق به طور تصادفی تولید، در ابتدا به در مورد جستجو درباره ی گنجینه ی شرکت های معتبر برای دسترسی به هسته ی دفاعی آن ها می باشد که باید شما از این امر جلوگیری نمایید.

در این روند از پیشروی سطح بازی  شده است با چند دشمنان بزرگ قدرتمند مواجه است، در غیر این صورت از انواع بسیار نیست در طراحی دشمن نشان داد. حتی در صورت عدم وجود انواع مختلفی از دشمنان بسیار خوب است، با برج ها، معمولی در حال حرکت روبات ها، مخازن و دشمنان مختلف دیگر. روبات انجام می دهند جنگ پیچیده تر، که در آن برای بقای جنبش و آگاهی مهم است.

گیم پلی بازی از طرف دیگر بسیار روان و خلاقانه طراحی شده است. یادگیری جریان بازی و کنترل سفینه آسان و دوست داشتنی می باشد و پیچیدگی خاصی ندارد از طرفی در بازی سلاح ها و امکانات بی نظیری برای مبارزه در اختیار خودتان دارید و می توانید با استفاده از انان هر دشمنی را شکست دهید.

در گیم پلی بازی خلاقیت ها و جزئیات بسیار ریزی در Hovership Havoc وجود دارد که هر بازیکنی را به وجد می آورد. Hovership Havoc در بخش گیم پلی بطور کلی حرف های بسیاری برای گفتن دارد و می تواند این بازی را به یکی از خاطره انگیزترین و بهترین بازی های این سال های اخیر برای شما تبدیل بشود، البته قطعا در ژانر خودش.

نوبت به بخش گرافیک بازی و طراحی بصری محیط بازی می رسد. گرافیک بای فوق العاده حیرت آور و بی نظیر است و بسیار پر قدرت توسعه داده شده است بطوری که در نگاه اول نه تنها متوجه آن می شوید بلکه هر قد رهم در جریان بازی پیش تر می روید بیش تر و بیش تر محو زیبایی طراحی گرافیک بازی می شوید.

طراحی بصری هر مرحله با مراحل یگر بسیار متفاوت است و دارای جذابیت های بسیار خاص و جزئیات ریز و درشت دوست داشتنی می باشد محیط هر مرحله تکراری نمی شود و حتی تک تک دشمنان شما از دشمنان کوچک گرفته تا باس فایت های بازی دارای جزئیات باورنکردنی و متفاوتی با یکدیگر هستند که این قطعا به صورت فزارینده ای بر جذابیت بازی اضافه می کند.

بنابراین هیچ یک از مراحل و دشمنانی که با آن ها در طی بازی مواجه می وشید بعد از گذشتن از هر مرحله تکراری و خسته کننده نمی شود و همواره بازی چیزهای جدید برای ارائه به شما در خود دارد. و با استفاده از هوش مصنوعی قوی و و پر از جزئیات خود تجربه مبارزه با هر دشمن را به تجربه ای خاص و با امکانات و لوازم خاص خود برای شکست وی تبدیل می نماید.

Hovership Havoc تمامی المان های گرافیکی و بصری اعلا را برای تبدیل شدن به یک بازی چشم نواز را در خود دارد و قطعا هنگامی که به انجام این بازی بپردازید متوجه این حرف خواهید شد. تمامی این جزئیات کوچک و بزرگ و تمامی این خصوصیاتی که در بازی مطرح است Hovership Havoc به یک شاهکار گرافیکی بدل می نماید.

موسیقی نیز هما و هماهنگ با ریتم پیشرفت بازی پیش می رود و از نکات قدرت بازی محسو می شود همچنین از تنوع نسبتا بالایی هم برخوردار می باشد که بنابراین گوش مخاطب را اذیت نمی کند و برای وی تکراری و خسته کننده نمی شود.

بطور کلی Hovership Havoc یک بازی بسیار قدرتمند و جذاب می باشد که درست است که در بخش روایی کمی می لنگد اما در گیم پلی و طراحی بصری و گرافیکی خود دارای قدرتی بی نظیر و شگفتی آفرین می باشد که چشم هر بازیکنی را به اتمسفر خود خیره می گرداند و وی را قانع می کند تا به انجام این بازی بپردازد و تا به انتها با آن همراه شود.

5

5

مزایا

  • گرافیک بی نظیر
  • هوش مصنوعی قوی
  • موسیقی متناسب
  • گیم پلی روان
معایب

  • بدون هسته ی روایی
  • جزئیات فنی کوچک در مکانیک بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 8.5
گیم پلی - 8
داستان - 7.5
موسیقی - 8

8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Roommates

با سلام خدمت تمامی شما دوستان عزیز  به همراهان همیشگی کتاب امروز هر لحظه ما …