خانه / Reviews / نقد و بررسی Bridge Strike

نقد و بررسی Bridge Strike

در این مقاله قصد داریم تا به نقد و بررسی بازی Bridge Strike بپردازیم که به تازگی به بازار گیم عرضه شده است. این بازی را استودیوی  بازی سازی Project R3D با همکاری استودیو های Project R3D, Drageus Games S.A., kasurdev توزیع کرده است. بازی Bridge Strike برای کنسول های نینتندو سوئیچ و رایان های شخصی و هم چنین گوشی های اندرویدی در دسترس است. با وب سایت ما در این نقد و بررسی نیز همراه باشید.

بازی Bridge Strike در ژانر هواپیماهای جنگنده و در یک نمای بالا به پایین به وقوع می پیوندد. در گیم پلی بازی شما به عنوان یک خلبان جنگنده ظاهر می شوید و باید با توجه به هدف گذاری هایی که در بازی انجام می گیرد یک سری پایگاه ها و پل ها و عراضی مختلف را با دقت بمباران کنید. هر چه دقیق تر باشید صدمات وارده به نواحی دشمن نیز بیشتر خواهد بود. گیم پلی بای به صورت کلی در این بخش خلاصه می شود.

تکراری شدن بازی و تکراری شدن گیم پلی یکی از عناصر قالب در Bridge Strike می باشد. همانطور که در بالا هم توضیح دادیم سیستم جنگ در بازی بسیار ساده و یکنواخت است و خلاقیت و تنوع زیادی در خود ندارد. تمام کار شما در بازی این است که نواحی نظامی دشمن را بمباران نمایید. هیچ چیزی بیشتر از این در این بخش از بازی به چشم نمی خورد.

استایل گرافیکی بازی Bridge Strike استایل سبک retro  می باشد که یک طراحی گرافیکی با سبک فدیمی است و مولفه های مخصوص به خودش را دارد. بازی البته به خوبی از این طراحی استفاده کرده است اما تنوع محیط های بازی چندان بالا نیست. به صورت کلی بازی Bridge Strike یک بازی فان و یک بازی کوچک می باشد که برای یک مدت کوتاه می تواند تجربه ای جالب برای شما باشد اما بعد از یک مدت کوتاه سیستم بازی تماما تکراری خواهد بود.

یکی از جذابیت های بازی در Bridge Strike این است که شما بعد از این که در هر محله به جمع آوری سکه ها و امتیازات لازم می پردازید بعد از گذشتن از چند مراحله و جمع آوری سکه ها به اندازه ی لازم می توانید در بازی جنگنده های جدید خریداری کنید یا بخش هایی از جنگنده ی فعلی خودتان را – هر چند به صورت محدود- ارتقا دهید. تنوع این جنگنده ها شاید چندان بالا نباشد اما هر کدام از ان ها می تواند تجربه ای متفاوت باشد.

این سبک از بازی به صورت کلی دارای طرفدران بسیاری است. البته در سال های اغازین رشد بازی های رایانه ای بیشتر بازی ها به این سبک و سیاق بوده اند و بنابراین گرافیک Bridge Strike نیز می توان گفت که خاطره انگیز است. بنابراین از این منظر گرافیک را می توان جذاب دانست اما در کل برای زمانه ی ما شاید خیلی از افراد نسل جدید با این نوع از سبک بازی نتوانند ارتباط زیادی برقرار کنند.

داستان بازی به صورت کلی فاقد ساختار است و چندان جذابیتی ندارد. اساسا البته برای این سبک از بازی شاید نتوان داستانی در نظر گرفت. در بازی Bridge Strike تنها بخش هایی بین مرکز و شما مکاتبه می شود که در زیر صفحه ی بازی به صورت متن نمایش داده می شود و ماموریت شما را در آن مرحله به شما نشان می دهد. تنها بخش روایتی بازی Bridge Strike را به نوعی تنها همین بخش شاید بتوان دانست.

اما به صورت کلی و خلاصه می توان گفت که بازی Bridge Strike که محصول Project R3D, Drageus Games S.A., kasurdev می باشد برای بازیکن ها و گیمرهای قدیمی که با سبک retro بازی آشنا هستند و خاطره دارند می تواند بسیار خاطره انگیز باشد اما گیم پلی تکراری بازی بعد از یک مدت نسبتا کوتاه برای بازیکن بسیار ملال انگیز شود. بنابراین می توان گفت که Bridge Strike برای بازی کردن در یک زمان کوتاه می تواند جذاب باشد اما برای بازی کردن برای زمان طولانی شاید نتواند خیلی جذاب باشد.

5

5

مزایا

  • گرافیک خاطره انگیز
  • امکان خرید جنگنده های جدید
معایب

  • فاقد ساختار داستانی
  • تکراری شدن گیم پلی بازی
  • گیم پلی کوتاه

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 5
داستان - 5
موسیقی - 5

5.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories

با سلام، امروز با نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories ساخته شده توسط …