خانه / Reviews / نقد و بررسی Bridge Constructor Ultimate Edition

نقد و بررسی Bridge Constructor Ultimate Edition

باسلام به همه ی همراهان همیشگی وب سایت IRG Review و با تشکر از همراهی هر روزه تان. در پست امروز قصد داریم به بررسی بازی Bridge Constructor Ultimate Edition بپردازیم. در حقیقت نسخه ی Ultimate بازی خواهیم پرداخت که یک سری تفاوت ها با نسخه ی اصلی بازی دارد. با ما نقد این بازی جذبا همراه باشید.

نسخه های Ultimate بازی ها معمولا دارای تفاوت های چشمگیری با نسخه های معمولی و استاندارد می باشند و ماموریت ها و امکانات و نقشه های بزرگتر و پر جزئیات تر و غنی تری را به مخاطب خود عرضه می کنند که شاید در نسخه های معمولی بازی وجود نداشته باشند و هم چنین ماموریت های بسیار متفاوت و با پاداش های بیشتر را به مخاطب می دهند.

Bridge Constructor به بازیکنان این امکان را  می دهد تا زیرساخت های زنجیره جزیره داستانی شهر بازی را پس از وقوع زلزله ترمیم کنند و اصول اصلی بازی را از طریق تظاهرات ها راه اندازی کنید و نکاتی را ارائه دهید که در ادامه و برای سالهای بعد با این همه تخریب رو به رو نشوید و بقول معروف بصورت بسیار حرفه ای مصالحی را بکار ببرید که به این سادگی ها از بین نروند و بتوانید از آن ها نهایت استفاده را ببرید.

البته باید این را هم مدنظر داشت که این مواد و مصالحی که در ساخت و ساز به کار می بندید نه تنها باید دارای کیفیت بسیار خوبی باشند در عین حال نیز باید دارای قیمت کمی باشند چرا که در صورت هزینه تراشی بسیار زیاد و صرف پول بالا روی یک پل کوچک آنگاه در پروژه های بزرگ تر به مشکل بزرگی خواهید خورد و نخواهید توانست تا آن ها را با موفقیت به انتها برسانید.

Bridge Constructor Ultimate Edition نیز دارای ماموریت های بسیار زیاد و غنی تری نسبت به نسخه ی عادی و استاندارد خود می باشد و هم چنین امکانات و ماموریت هایی بسیار بهتر و با پاداش های بیشتری را به مخاطب خود عرضه می کند که جذابیت بازی را دو چندان می کند.

طرح بازی این است که با ساختن یک پل و بدون ریزش ، یک سری وسایل نقلیه را از یک طرف صفحه به طرف دیگر جا به جا نمایید. این امر به فیزیک و البته به منابع بستگی زیادی داردچرا که هرچه منابع بیشتری داشته باشید ، کیفیت پل بهتر خواهد بود. اما نباید همانطور که اشاره کردیم هزینه ی زیادی روی پروژه های کوچک انجام دهید چرا که در اینصورت مجبور می شوید تا مواد ضعیف تری را تهیه کنید که باعث پایین آوردن امتیاز شما خواهد شد.

بطور کلی باید بگوییم که داستان بازی همانطور که از نام آن نیز پیداست درباره ی ساخت و ساز پل ها می باشد و در این راه باید با استفاده از دانش کمی از معماری با همراهی و با استفاده از ابزار آلات و ماشین آلات پیشرفته ای که بازی در اختیار شما قرار می دهد به ساخت و ساز پل ها بپردازید و در عین حال در به کار بردن مواد و مصالح نیز دقت کافی را مبذول کنید.

داستان بازی باید گفت که از غنای چندانی برخوردار نیست و هر چند که توسعه دهندگان بازی سعی کرده اند کمی بعد داستانی نیز به آن بدهند اما بازی هر چند در دام تکرار نمی افتد اما داستان چندان جذاب و گیرایی نیز ندارد و جذابیت بازی بیشتر در همان گیم پلی و ماموریت های متفاوت آن خلاصه می شود.

اگرچه بازی جنبه ی کامل و سرگرم کننده را برای بازی های پازل فراهم می کند ، اما برای برخی از کنسول ها برخی هشدارهای ناگوار دارد که مهمترین آنها کنترل ها است. این بازی هنگام بازی کردن کنترل بیسار حوصله سر بری دارد و مخاطب را از روند خود خسته می کند. مکان نما معمولاً به صورت مفاصل بد کار می کند و چیدمان دکمه ها کمی آزار دهنده است.

اکنون باید اشاره کنیم که این بازی بر روی پلتفرم هایی مانند نینتندو سوئیچ موجود می باشد که همانطور که همه اطلاع داریم امروزه تعداد بازی های این کنسول محبوب روز به روز رو به افزایش می رود و بنابراین سلیقه ی بازیکنان نیز متعاقبا رو به افزایش رفته است و باعث شده است تا بسیار سختگیر تر شوند و بنابراین کنترل بازی جزو نکاتی بوده است که این بازیکنانا از آن گله و شکایت داشته اند.

هم چنین بازی یک دانش بسیار خوب و آموزنده نیز در اختیار ما قرار می دهد در مورد دانش پل سازی و بطور کلی معماری در اختیار شما قرار می دهد که اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار بازیکن قرارا می دهد و بسیار آموزنده و جالب می باشد. و شما را با مقولات معماری و پل سازی نیز به شکل خوبی آشنا می کند که در نوع خود جذاب و آموزنده است.

از دیگر بخش های بازی باید به توضیح گیم پلی آن بصورت جزئی تر بپردازیم. گیم پلی بازی دارای تنوع مناسبی می باشد و هم چنین ماشین های بسیار متفاوت و به روزی را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با استفاده از آن ها به کامل کردن بازی بپردازید و امتیاز و هم چنین پول جمع آوری کنید.

همچنین تعداد ماموریت های اصلی و ماموریت های فری که باعث بالا رفتن امتیاز شما می شوند و هم چنین دستمزد خوبی نیز برای شما دارند در بازی زیاد است و از پروژهای کوچک تا پروژه های بزرگ مانند پل کشیدن بین دو شهر را شامل می شود که هم تجربه ای بسیار جالب است و هم بسیار سرگرم کننده است و پاداش خوبی را هم در بر میگیرد.

بطور کلی بازی Bridge Constructor Ultimate Edition  بازی خوب و سرگرم کننده ای است که شما را برای مدتی درگیر خود می کند اما خب به هر صورت دارای مشکلاتی نیز می باشد که جذابیت آن را بسیار برای مخاطب کم می کند مثلا اینکه بازی دارای روند و کنترل بازی کند و خسته کننده می باشد که هر چند تکراری نمی شود اما بسیار خسته کننده می شود و هم اینکه داستان نیز دارای مشکلاتی می باشد که از جذابیت آن می کاهد.

5

5

مزایا

  • بازی در دام تکرار نمی فتد
  • گرافیک قابل قبول
معایب

  • کنترل بازی خسته کننده می شود
  • داستان ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7
داستان - 6.5
موسیقی - 7

7

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …