خانه / Reviews / نقد و بررسی Bouncy Bob 2

نقد و بررسی Bouncy Bob 2

در این پست به بررسی بازی Bouncy Bob 2 خواهیم پرداخت که به تازگی و برای کنسول نینتندو سوئیچ به بازار منتشر گردیده است. تا به انتهای این مقاله مانند همیشه با وب سایت IRG Review همراه باشید. و نظرات خود را با ما در انتهای پست به اشتراک بگذارید.

داستان بازی در مورد باب می باشد که برای مبارزه با دشمنان قدیمی خود برگشته است و با شخصیت جالب و کارکتر خنده دار خود آمده است تا بار دیگر در این سری بازی جذاب ما را با خود همراه سازد و دشمنان خود را نابود کند. ما هم در این مسیر با وی همراه می شویم و به بررسی بازی می پردازیم.

شخصیت شما به طور پیش فرض مجهز به شمشیر است و شما می توانید از هر جهتی برای حمله به جوی استیک سمت چپ خود هدف بگیرید. حملات اغلب به اندازه جهش ها پایدار به نظر می رسند. و معمولا ضرباتی کشنده به دشمنان وارد می کنند که خسارات شدیدی برای وی و امتیاز بالایی برای شما در بر دارد.

از دیگر نکات مثبت بازی که می توان به آن اشاره کرد این است که بازی دارای حالت آنلاین بیش از 4 نفر می باشد که خود این امر یک امتیاز بسیار بزرگ برای بازی به حساب می آید. و لذت بازی را به همره دوستان و افرادی که با آن ها در ارتباط هستیم، لذا انجام بازی را برای ما چند برابر کرده و اوقات خوشی را برای شما به ارمغان می آورد.

از طرف دیگری ، بارها و بارها تیغه از کنار شخصیت بازی می گذرد بدون اینکه خسارتی به بار آورد ، حداقل چنین بنظر می رسد در نگاه اول . حالت های مختلفی که چندین حالت را شامل می شود ، یک پاداش سلاح یک بار است که دامنه و قدرت را به حملات شما اضافه می کند ، مانند پرتاب ستاره ، بمب و نیزه. همچنین می توانید سلامت و سایر زره ها را برای بهبود سلامتی خود بازیابی کنید.

تنوع مراحل و حالت های مختلف بازی زیاد است و شما را با حالت های مختلفی آشنا می کند که شاید در سری قبلی بازی وجود نمداشتند و در این قسمت جدید به بازی اضافه شده اند و بر جذابیت آن اضافه کرده اند. محیط بازی نیز پس از مدتی تکراری و خسته کننده نمی شود.

گرافیک بازی زیبا است. گرافیک ها به صورت دستی کشیده شده اند. طرح کلی مدل کاراکترها عمدتاً با رنگ های چلپ چلوپ است تا به زندگی زنده شود. پس زمینه بسیار خوب است ، می توانید قسمت هایی که به سکو پرش می کنند را تشخیص دهید زیرا آنها نیز به صورت رئوس مطالب هستند.

گیم پلی همانطور که اشاراتی رفت  بسیار روان است البته ایراداتی که ذکر کردیم و کم هم نیستند نیز در آن به چشم می خورد اما بطور کلی روان و منعطف است و دارای تنوع خوبی هم می باشد و مخاطب را اذیت نمی کند و او را از خود دلسرد نمی کند.

موسیقی و صداگذاری نیز موفق عمل کرده است اما مورد استقبال مخاطبان و بازیکنان قرار نرگفته است که این خود جای تعجب دارد. صداگذاری ها تقریبا خوب و متنوع و با جزئیات بالا صورت گرفته اند و موسیقی نیز در بیش تر نقاط بازی کار خود را به خوبی به انجام می رساند.

هم چنین بازی دارای طنز خاص خودش می باشد که آن را بسیار خنده دار و جالب ساخته است. شخصیت اصلی بازی کمی گیج و فراموش کار است و همین امر با استفاده از موسیقی جالب و صداگذاری خنده دار شخصیت به Bouncy Bob 2 یک باکزگی و طنز خاص اضافه کرده است که لذت انجام این بازی را چند برابر کرده است بخصوص اگر زمان بیش تری بگذارید و روی دیالوگ های بازی به اندازه کافی دقیق شوید متوجه این امر خواهید شد.

Bouncy Bob 2 زیباترین و بهترین بازی در بازار نیست ، اما جلوه های بصری برای هر کسی نقطه دستیابی به موفقیت نیست. موسیقی گرافیک بسیار جذاب کارتونی و سبک وزن بودن و کم حجم بودن بازی و با سبک هنری خاص خود بازی بسیار سازگار است.این موسیقی متن واقعاً مورد توجه مردم قرار نگرفته است. که جای تاسف دارد وگرنه می توانست تا حد زیادی مورد استقبال همه ی مردم و مخاطبین و بازیکنان مختلف قرار بگیرد.

5

5

مزایا

  • طنز خاص بازی
  • گیم پلی روان
  • داستان جذاب
معایب

  • شخصیت پردازی دشمنان ضعیف بوده است
  • ایرادات جزئی در عملکرد گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7
داستان - 7
موسیقی - 7

7.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Roommates

با سلام خدمت تمامی شما دوستان عزیز  به همراهان همیشگی کتاب امروز هر لحظه ما …