خانه / Reviews / نقد و بررسی Vortex Attack EX

نقد و بررسی Vortex Attack EX

در پست امروز قصد داریم به بررسی بازی Vortex Attack EX بپردازیم. این بازی برای پلتفرم هایی مانند رایانه های شخصی ویندوزی و همچنین برای نینتندو سوئیچ به بازار عرضه گردیده است. امیدواریم تا به انتهای این پست با وب سایت خودتان Irg review همراه باشید و با دقت به مطالعه این مقاله بپردازید و در صورتی که نظراتی داشتید حتما با ما به اشتراک بگذارید.

بازی Vortex Attack EX یک بازی جذاب با گرافیکی نسبتا قابل قبول می بشاد که توسعه و همچنین انتشار آن بر عهده ی کمپانی KaleidoGames بوده است که توانسته است در این مهم خوب و قابل قبول عمل کند. در ادامه به صورت جزئی تر به بخش های مختلف بازی سرک می کشیم و با یکدیگر به عمق داستان بازی و نکات مثبت و نقاط منفی آن پی می بریم.

بیگانگان به سرزمین ما حمله کردند و همه چیز را در راه خود ویران کردند. ناگهان گرداب ظاهر شد و دشمنان را به جهان ما آورد.  اولین مستعمره بود که شکست خورد و بسیاری از مستعمرات دیگر نیز به دنبال آن رفتند. میلیون ها نفر تلفات دیده اند ، . در ابتدا بیگانگان غیرقابل خراب شدن به نظر می رسید. هیچ چیز نمی تواند گرداب را از بین ببرد ، به این معنی که شمشیرهای دشمنان همچنان به تخم ریزی می روند.

در Vortex Attack EX پس از گرفتن و تعمیر یکی از این ماشین های جنگی ، مشخص شد که راهی برای شکست این موجودات وجود دارد. از انرژی مورد استفاده برای باز کردن گرداب نیز می توان برای بستن آن استفاده کرد. فقط یک فرصت برای شکست دادن قبیله بیگانه وجود دارد ، این مأموریت شماست.

Vortex Attack Ex یک بازی تیراندازی بازی است که در آن شما باید آنها را با شلیک انبوهی از بیگانگان به فراموشی و جمع آوری امتیاز و اشیاء برای بستن گرداب دفع کنید. قبل از رسیدن به سر گرداب چندین مرحله وجود دارد. موجودی شیطانی ، اگر مراقب نباشید ، زندگی شما را به جهنم تبدیل می کند. اگر بتوانید دشمن اصلی را شکست دهید ، کشتی جدیدی خواهید داشت. وقتی خود را منفجر می کنید ، رتبه شما به تابلوی آنلاین اضافه می شود.

گیم پلی بازی Vortex Attack EX روان و منعطف می باشد و کنترل سفینه ها و حالت های مبارزات چندان سخت نیست و به راحتی می توانید آموزش هایی که در این باره در بازی به شما داده می شود را فرا بگیرید و با استفاده از آن ها به مبارزه با دشمنان بپردازید و آن ها را شکست دهید.

هر بار که دشمن کشته می شود ، اشیا می تواند دوباره احیا شود ، و آن انرژی را برعکس می کند و باعث می شود تا برای مضرات بی ضرر شود. بیش از حد صبر نکنید ، زیرا هر چه مدت انتظار بیشتر باشد ، سوراخ بزرگتر خواهد بود و تخریب آن دشوارتر است. مثل کشتی با امواج عظیم است و همه چیز ممکن را برای جلوگیری از امواج عظیم در ساحل دور می کند. اگر در حال از دست دادن هستید ، حداقل وقتی یک بمب در دسترس است ، می توانید بمبی را نیز برای پاک کردن صفحه نمایش و از سرگیری ضرب و شتم انتخاب کنید.

مانند گرافیک  بازی، موسیقی نیز حتی اگر کمی به ، مانند برخی از آهنگ های بازی اول به نظر می رسد. به یک معنا ، متأسفانه آهنگ های زیادی در Vortex Attack Ex وجود ندارد که باعث می شود حلقه بسیار سریع انجام شود و به نظر می رسد بعد از مدتی کسل کننده باشد. از نظر جلوه های صوتی ، حرفی برای گفتن نیست. بله ، جلوه های صوتی وجود دارد ، اما آنها چندان مهم نیستند و حتی می توانند فراموش شوند.

بطور کلی بازی Vortex Attack EX دارای ایده ای جذاب می باشد و در راه توسعه و بسط دادن این ایده نیز تا جایی که بازی و داستان آن ظرفیت داشته است پیش رفته است اما به هر صورت بازی دارای مشکلاتی است که آن را از چشم می اندازد اما در عین حال نکات مثبتی نیز در بازی وجود دارد که جذابیت آن را بالا می برد. مانند گیم پلی روان و داستان جذاب که روی هم رفته بازی را به یک بازی دوست داشتنی اما کوتاه مدت تبدیل می کند.

5

5

مزایا

  • داستان جذاب
  • گیم پلی روان
معایب

  • موسیقی ضعیف
  • صداگذاری ضعیف
  • پایان بندی نه چندان متناسب

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7
داستان - 7
موسیقی - 6.5

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Roommates

با سلام خدمت تمامی شما دوستان عزیز  به همراهان همیشگی کتاب امروز هر لحظه ما …