خانه / Reviews / نقد و بررسی Beholder 2

نقد و بررسی Beholder 2

باسلام،خدمت همراهان همیشگی وب سایت IRG Review قصد داریم در این پست برای شما به بررسی بازی Beholder 2 بپردازیم. این بازی در سال 2018 به بازار عرضه شده بود. اما ما تصمیم گرفتیم تا در این پست این بازی را برای شما مورد بررسی قرار دهیم. امیدواریم که شما هم در این مقاله با ما همراه باشید تا این بازی را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم.

بازی Beholder 2 یک بازی در ژانر جاسوسی و ماجراجویی می باشد. شخصیت این بازی فردی می باشد که به استخدام یک سازمان بسیار محرمانه در می آید. بنابراین او می بایست در میان زندگی شخصی و هم چنین زندگی کاری خودش یک تعادل ایجاد کند و این امر باعث بروز مشکلاتی در زندگی شخصی و حرفه ای او می شود که باید در میان آن هاتعادلی ایجاد شود.

در بازی Beholder 2 همانطور که اعلام کردیم شما می باید در بازی بسیار به هوش باشید و باید کار خود را با دقت بسیار لازم انجام دهید. اما مسئله ای که اینجا هست این است که شما در بازی باید بسیار حواس تان را جمع کنید و این مسئله در بسیار بخش های مختلف در بازی جریان داشته باشد ما در ادامه این را بیشتر برای شما مورد بررسی قرار دهیم.

در بازی شما باید کاری که انجام دهید این است که به نحوی کار خود را از خانواده ی خود مخفی کنید و خب این امر مستلزم این می باشد که شما در بازی بسیار تصمیمات هوشمندانه ای بگیرید. و این مسئله در بازی باعث می شود تا شما بتوانید کارهای خود را با دقت هر چه بیشتر در بازی به انجام برسانید. این مسئله البته کار بسیار سختی است و شما نمی توانید به راحتی اینکار را انجام دهید.

خب مسلما شما باید در بازی تصمیمات مهمی بگیرید که این تصمیمات در روند بازی بسیار بر کار شما تاثیر خواهند گذاشت. این تصمیمات از تصمیم های بسیار ساده و ابتدای مانند انتخاب های ساده ای که در زندگی هر روزه می توان انجام داد شروع می شوند و تا تصیمات بسیار بزرگی که ممکن است حتی جان برخی افراد را هم تهدید کند مربوط می شوند بنابراین همانطور که عرض کردیم باید همیشه هوشیار باشید و به عاقبت کارهای خود فکر کنید.

این تصمیمات بسیار وسیع هستند و بازی از این منظر بسیار خوب و حتی حیرت آور عمل کرده است به طوری که دست مخاطب را بشدت باز می گذارد تا بتواند بسیاری انتخاب های مهمی را داشته باشد. این مسئله البته ممکن است در برخی موارد بسیار سخت باشد و شما باید به قوه ی عدالت خود در بازی رجوع کنید تا یک تصمیم منوط به موازین اخلاقی بگیرید و در بای بتوانید به فردی درستکار بدل بشوید.

مورد دیگری نیز که دقیقا برخلاف این جریان می تواند باشد این است که شما در بازی به جای اینکه به یک فرد خوب تبدیل بشوید به یک فرد بسیار بد و رشوه بگیر بدل بشوید و حتی با اینکار در سمت خود ارتقای شغلی را تجربه کنید. این البته شاید در نظر برخی عجیب برسد اما بلی بازی در این حد بسیار وسیع بر روی تصمیمات بازی کار کرده است و این امر بازی را به شدت خارق العاده و حیرت آور کرده است.

گیم پلی بازی از طرف دیگر خیلی روی این بخش هیجانی بازی مانور نداده باشد البته هر چند موقعیت های خاصی در بازی ایجاد شوند ه شما را در شرایط سختی در بازی قرار بدهند اما این امور کم هستند و بازی شاید روی دور خسته کنندگی بیفتد و این مسئله باعث شود تا شما در بازی بعد از مدتی خسته شوید. البته به خوبی المان ها و عناصر خوبی در بازی گنجانده شده اند که این امر را کمی تعدیل کنند اما در هر صورت این چیزی است که به ذهن هر کس شاید در بازی خطور کند.

بازی در کل البته توانسته است موفق و خوب عمل کند و مخاطب را نیز به خوبی با خود در راه زندگی این فرد همراهی کند و در عین حال بازیکن را با سوالاتی اخلاقی رو به رو کند و این مسائل باعث می شوند تا شاید حتی خود ما هم در زندگی خودمان درنگی کنیم و با خود فکر کنیم ایا داریم در زندگی راه درستی را چه در زمینیه زندگی کاری و چه حتی در زندگی شخصی و فردی مان ایا داریم کار درست و خوب را انجام می دهیم یا ما هم در اخلاق به سطحی میانه در زندگی روزانه بسنده می کنیم و اگر پایش بیفتد حتی رشوه هم میگیریم؟! این ها سوالاتی است که بازی از ما می پرسد.

5

5

مزایا

  • وسعت بی نظیر انتخابات در بازی
  • روبه رو کردن بازیکن با مسائل اخلاقی
معایب

  • گیم پلی عاری از هیجان
  • شخصیت پردازی بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 8
موسیقی - 8

7.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Morkredd

عنوان Morkredd را میتوان یک اثر فوق العاده مفهومی دانست که در کنار جلوه های …