خانه / Reviews / نقد و بررسی Rainbows Toilets & Unicorn

نقد و بررسی Rainbows Toilets & Unicorn

ما در این پست می خواهیم در مورد بازی Rainbows, Toilets & Unicorns صحبت کنیم، پلت فرم مورد بررسی ما نیز نینتندو سوییچ (nintendo switch) می باشد. این بازی در ۱۷ ام ماه آوریل سال ۲۰۲۰ منتشر شده است. این بازی پر از رنگ های متنوع می باشد. شما همان طور که در عکس ها می بینید با شخصیت های انیمیشنی سر و کار دارید. این بازی نوعی از سبک زندگی می باشد.

شاید شما هم مانند من وقتی اسم این بازی را بشنوید، یاد یک سری افسانه های دخترانه بیفتید، این بازی من را یاد کارتون اسب های تک شاخ که با شاهزاده های دختر دوست بودند می اندازد، اما من نمی دانم که قسمت اول عنوان این بازی به چه دلیلی می باشد. با این مقدمه به سراغ نقد و بررسی بازی Rainbows Toilets & Unicorn می رویم.

داستان این بازی راجع به تغییرات آب و هوایی است، در کل من به این بازی علاقه مند نشدم، دقیقاً معلوم نیست که در این بازی چه خبر است. به نظر من برترین نقطه ی قوت این بازی در گرافیک این بازی می باشد، که به اندازه ی زیادی از رنگ های شاد و خوب استفاده شده است. البته به نظر من زاویه دیدی که از وسط های پای عضلانی اسب تک شاخ قرار گرفته است، بسیار بی معنی می باشد احساس می کنم که این موضوع به شخصیت بازیکن توهین می کند.

اسب تک شاخ اسبی سفید و زیبا با یال های بلند سفید است که در افسانه های اکثر نقاط دنیا از آن یاد شده است، تک شاخ بودن آن ممکن است به یونان مربوط باشد، البته این تک شاخ ها در حال حاضر نسبت به آن چیزی که درگذشته بودند تغییر کرده است.

البته به نظر من ژانر این بازی بسیار ضعیف می باشد و در میان کاربر ها امتیاز خوبی نگرفته است، فقط این بازی برای دختر بچه های با سن پایین که عاشق رنگ های زیاد و حتی عروسک ها می باشد. شما باید با شخصیت هایی که در دست شما می باشند، شما می توانید به گلوله ها جای خالی دهید، حواستان را جمع کنید این شخصیت ها دارای لباس زرهی نمی باشند، برای همین شما حتی نباید به یک گلوله بخورید، چیزی که برای من جالب بود آن اسب تک شاخ بود که روی ابر ها به راحتی پاهای خود را روی پاهای خود انداخته است وخوابیده است.

شما با شخصیت اول سوار بر موتوری هستید که در روی پس زمینه ای از رنگین کمان حرکت می کنید. شما وقتی به مرحله های بالاتر بروید قدرت شما بالاتر خواهد رفت، اما نیروی شما از سمت جای خالی دادن به شلیک های دشمنتان می آید. شما با جمع کردن جواهر ها می توانید قدرت های خود را افزایش دهید. این جواهر ها به شما نیرو خواهد داد. شما باید حواس خود را جمع کنید که  در این راه دچار مرگ نشوید. احساس های شخصی شما در این بازی بسیار تاثیر گذار می باشد، اگر شما فردی نرم باشید و عاشق سبک رنگارنگی این بازی ها باشید. می توانید این بازی را انجام دهید.

در این بازی پنج دنیا متفاوت وجود دارد که شما داخل آن ها می توانید بازی انجام بدهید که تصویر زمینه های این بازی در پنج دنیای متفاوت با هم متفاوت می باشد شما باید این دنیا ها را که در هر کدام چند رئیس متفاوت وجود دارد را بگذرانید. موسیقی این بازی نیز ژاپنی الاصل می باشد، که آن طور که در طول خواندن نظرات راجع به آن خواندم بعضی ها از آن خوششان آمده بود، اما من خودم نکته مثبتی در آن بازی ندیده ام.

گیم پلی این بازی ساده می باشد، این بازی یک نفره انجام می شود هیچ درگاه آنلاینی نیز برای آن نیست. مکانیک های موجود در این بازی بسیار ساده می باشد، شما در مدت زمان کوتاهی می توانید این بازی را به سادگی یاد بگیرید، اگر علاقه به بازی های رنگارنگ دارید، این بازی را امتحان کنید به هر حال این بازی یک بازی هیجان انگیز می باشد.

این بازی دارای طنز جذب کننده ای می باشد، که از گرافیک رنگارنگ در آن استفاده شده است، اگر شما می خواهید این بازی را انجام دهید، پس باید در جمع کردن جواهرات در این بازی توانایی های زیاد از خودتان نشان بدهید.

5

5

مزایا

  • طنز خوبی در این بازی به کار رفته است.
  • موسیقی و گرافیک این بازی خوب است.
معایب

  • سبک داستانی برای کودکان می باشد.
  • فانتزی های موجود در این بازی به خوبی نمایش داده نشده است.

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
داستان - 4.5
گیم پلی - 5.5
موسیقی - 7.5

6.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …