خانه / Reviews / نقد و برسی A Little Lily Princess

نقد و برسی A Little Lily Princess

A Little Lily Princess یک بازی محصول سال ۲۰۱۶ هست که به تازگی به کنسول های نسل ۹ و کنسول دستی نینتندو سوییچ راه پیدا کرده است و همین الان میتونید این بازی رو از فروشگاه این کنسول ها و یا استیم تهیه کنید. این بازی به سبک دیالوگ محور بوده دو بعدی بوده و توسط کمپانی هاناکو گیمز ساخته شده است. آیا این بازی ارزش تجربه کردن رو داره؟ با نقد و برسی این بازی همراه تیم نقد و برسی بازی های رایانه ای irgreview باشید.

A Little Lily Princess پیش از این که یک بازی باشد بیشتر یک رمان مجازی و تعاملی هست که شما کمتر نقشی در پیش بردن داستان دارید. پس از همین الان قید گیم پلی بازی رو بزنید چون صرفا به چند کلید در منوی بازی محدود میشود و بیشتر شما باید به داستان بازی گوش کنید.همونطور که از اینجور بازی ها انتظار میرود بیشتر تمرکز ما بر روی داستان بازی،موسیقی و همچنین گرافیک هنری بازی خلاصه میشه که به ترتیب به این موارد میپردازیم و نکات مثبت و منفیشون رو میگیم و اونا رو برسی میکنیم.

همونطور که انتظار میرفت داستان بازی به خوبی روایت میشه ولی شخصیت های بازی عمق چندانی ندارند و بعد از مدتی خسته کننده میشن و بازیکن نمیتونه خیلی با این شخصیت ها ارتباط برقرار کنه و صرفا ابزاری جهت پیش بردن داستان بازی هستند. داستان توسط دختری روایت میشه که توسط پدرش از هند به مدرسه ای در انگلستان راهی میشه و اتفاقاتی در اونجا برای پورتاگونیست داستان رخ میدهد.برای پیش بردن بازی شما نیاز به زبان انگلیسی خوبی احتیاج دارید چون که بازی دارای دیالوگ هایی بعضا سخت و اصطلاحات انگلیسی هست که ارتباط برقرار کردن با اون ها کاملا به سطح زبان شما بستگی داره و اگر از زبان انگلیسی نسبتا خوبی برخوردار باشید میتونید استفاده ی کافی رو از این بازی ببرید.

موسیقی بازی شبیه انیمه های درام هست و حس خوبی رو منتقل میکنه.در هر قسمت از بازی موسیقی منحصر به فرد رو میشنویم و بازی از تعداد ترک های موسیقی چیزی کم ندارد و شما رو راضی نگه میداره. موسیقی بازی به خوبی عمل میکنه و جزو نکات مثبت بازی هست، و کاملا مناسب این سبک از بازی ساخته شده  که به خوبی شما رو درگیر میکنه و ازش لذت کافی رو خواهید برد.گرافیک هنری بازی زیبا و جذاب بوده و با حال و هوای انیمه های ژاپنی طراحی شده و کاملا مناسب این نوع بازی هست. بازی به صورت دو بعدی بوده و محیط های بازی به صورت دقیقی طراحی شدند و مشکل خاصی در بعد هنری بازی دیده نمیشه.در بعد فنی هم مشکل خاصی دیده نمیشه و بازی بدون ایراد اجرا خواهد شد.

طراحی ظاهری کاراکتر ها به خوبی صورت گرفته و راضی کننده هست ولی همونطور که قبلا گفتم شخصیت پردازیشون چندان خوب نیست و بعد از مدتی خسته کننده میشه که اصلا برای یک رمان مجازی قابل تحمل نیست و نکته ی ضعف بزرگی محسوب میشه و از ارزش این بازی کاسته میشود ولی به جز این مورد مشکل دیگه ای در بازی دیده نمیشه و در باقی قسمت ها راضی کننده عمل میکنه.

برای تمام کردن داستان اصلی بازی باید چیزی حدود 5 ساعت زمان صرف کنید ولی اگر بخواهید تمام قسمت های بازی رو تجربه کنید چیزی حدود 12 ساعت زمان از شما گرفته میشود. قیمت بازی حدود ۱۵ دلار هست که به نظرم اگر علاقه به خرید این بازی دارید میتونید مواقعی که بازی تخفیف میخورد مثل این هفته که قیمت بازی به ۵ دلار کاهش پیدا کرده، این بازی رو تهیه کنید چون به نظر من ارزش ۱۵ دلار رو نداره ولی اگر در زمان هایی که بازی تخفیف خورد این بازی رو تهیه کنید کاملا ارزشش رو داره.

در آخر باید بگم که اگه از رمان های درام شرقی خوشتون میاد و صرفا دوست دارید تا با یک داستان خوب و گرافیک هنری جذاب و موسیقی دلنشین چند ساعتی وقت بگذرونید این بازی کاملا مناسب شما ساخته شده وگرنه اگر از زبان انگلیسی خوبی برخوردار نیستید و حوصله ی شنیدن اینجور داستان ها رو ندارید و تجربه ای پرهیجان رو دوست دارید این بازی برای شما توصیه نمیشود. ممنون که با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت آی آر جی ریویو بودید. امیدوارم که از نقد و برسی این بازی استفاده ی کافی رو برده باشید.

 

 

5

5

مزایا

  • گرافیک هنری زیبا
  • داستان خوب
  • موسیقی عالی
معایب

  • قیمت بالا
  • شخصیت پردازی ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 9
داستان - 8
موسیقی - 8.1

8.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی DRAINUS

با اطمینان می توانم بگویم بازی DRAINUS دیدنی ترین و قابل توجه ترین عنوان تیراندازی …