خانه / Reviews / نقد و بررسی Two Hundred Ways

نقد و بررسی Two Hundred Ways

نه تنها با ویژگی های جذاب و همینطور گیم پلی بسیار خاصی که نمونه قبلی این بازی برا ما در سال قبل به ارمغان آورده بود ما یک گیم بسیار کامل را به نوعی از این کمپانی به عنوان اولین محصول دریافت کردیم، بلکه این بار نیز با ادامه همان راه بازی جدیدی نیز از این کمپانی منتشر شده است که نسخه ای جدید از این بازی محسوب شده است و امروز ما با نقد و بررسی این بازی جذاب برای شما کاربران عزیز و بازی دوست گرامی در سایت IRG Review خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بازی Two Hundred Ways اصلی نمونه ای از بازی قبلی است که با نام صد راه معرفی شده بود. اصول این بازی دقیقا شبیه به اصول رفتاری گیمری در بازی قبلی است و آنچنان شما چیزی جدیدی را غیر از مراحل و پازل های جدید تر در این بازی مشاهده نمی کنید. بعد زا اینکه بازی را شروع می کنید متوجه می شوید که یک گوی را در اختیار دارید. این گوی به طریق هی مختلفی باید در مسیری که شما برای آن در بازی با کمک هوش و ذکاوتتان برای آن می سازید حرکت کند.

در اصل در این بازی شما باید بتوانید از نقطه ایکه بازی را شروع می کنید تا جایی که پرچم بازی قرار دارد توپ مورد نظر را انتقال دهید ولی این کار نیازمند نقشه کشی و استفاده از ابزارک هایی است که بازی Two Hundred Ways در اختیار شما قرار داده است. در این بازی بیشتر از 20 مرحله جذاب دیگر به گیم اضافه شده است و نقشه های بازی شمال عناصر طبیعی بسیاری است. دو قطعه ابزارک جدید به بازی برای نقشه های متفاوت نیز اضافه شده اند.

و مراحل انتهایی بسیار سخت و دشوار هستند که خوب ما از این مقوله استقبال می کنیم. درجه سختی هر مرحله به خوبی و با رعایت استیجی که گیمر در آن حظور دارد به خوبی توسعه داده شده است. انجام بازی برای گیمر های پازل دوست حسابی چالش انگیز خواهد بود. باید گفت که شکل حرکت دوربین و همینطور چرخش های آن و ریز بودن توپ در نقشه کلی بازی هنوز در این نسخه از بازی نیز وجود دارد و در بعضی از مرحله ها نیز می توان دید که اصلا توپ در کنار ستون ها و در بعضی از پله های به سختی گیمر می کند که این ها ایرادات گرافیکی و باگ های شی گرایی در بازی است که میتواند با یک آپدیت برطرف شود که خوب از نظر سطح شرکت توسعه دهنده این بازی انجام این کار بسیار بعید به نظر میرسد. در این بازی باید بتوانید با استفاده از منابع که در اختیار دارید مصلا صفحه ها پله ها و …. مسیر را برای حرکت گلوله خود هموار کنید.

این کار باعث می شود که با صرف جویی در منابع امتیازات بیشتری را جذب کرده و همینطور در مراحل سخت تر که به ابزارک های بیشتری نیاز دارید بتوانید مراحل مشکل تر را از پیش رو بردارید. برای تنوع نسبت به نسخه قبلی تعداد کارکتر ها و همان توپ های بازی نیز در این گیم افزایش پیدا کرده است و در بعضی از مراحل پیدا کردن و ساخت رمپ دقیق چالش برانگیز خواهد بود. البته یکی از ایراداتی که می توان به این بازی وارد کرد نبودن در استور استیم برای گیمر هایی است که با کامپیوتر راحت تر هستند و یک بازی استراتژیک پازلی مانند Two Hundred Ways به نظر میآید که در وهله اول باید برای این منظور توسعه داده شده باشند ولی ای بازی فقط برای کنسول اکس باکس ساخته شده است که خوب دلیل بسیاری از مشکلات چرخش دوربین و همینطور ریز بودن اسکیل های بعضی از قسمت های بازی در این گیم را به خوبی توجیه می کند.

در مجموع باید گفت که بازیTwo Hundred Ways همانند نسخه ابتدایی این بازی توانسته است یک بازی شبیه ولی با پازل های پیچیده تر و نقشه های جدید تری را برای گیمر ها به ارمغان بیاورد. با اینکه باگ های گرافیکی در بازی حظور دارند ولی به گونه ای نیستند که انجام بازی را دچار اختلال کنند که خوب از لحاظ گیم پلی ایرادی نمی توان به آن گرفت و اگر با انجام یک بازی در این ژانر توسط کنسول راحت هستید این بازی را به راحتی به شما پیشنهاد می دهیم.

5

5

مزایا

  • نقشه های جدید و جذاب
  • ابزارک های جدید تر نسبت به نسخه قبل
  • تعداد مراحل بیشتر و نقشه های وسیع تر
معایب

  • تکراری بودن شکل گرافیکی
  • شبیه بودن نقشه ها به همدیگر

0

0

0

0

0

گرافیک - 5
داستان - 4
گیم پلی - 9

6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Axis Football 2024

در دنیای پر انرژی فوتبال دیجیتال، هرازگاهی، عنوانی منتشر می شود و ما را خیره …