خانه / Reviews / نقد و بررسی Date Night Bowling

نقد و بررسی Date Night Bowling

امروز با معرفی یکی از بازی های پیکسلی که در آن ماجرا های جالبی در گیم پلی آن گنجانده شده است در خدمتتان هستیم. امروزه آنقدر تعداد بازی های سبک پیکسلی زیاد شده اند که با موضوعات بسیار متفاوتی این بازی ها را هر روزه شاهد هستیم. بازی مد نظر ما بازی Date Night Bowling است که به نقد و بررسی آن در سایت IRG Review خواهیم پرداخت.

بازی Date Night Bowling در اصل یکی از آن دسته بازی هایی است که توسعه دهندگان آن می خواسته اند که یک گیم داستان ار را در قالب یک گیم پلی سالید و مطمئن منتشر کنند. در این بازی خبری از توسعه های خاص و عجیب غریب نیست و همانطور که از اسم بازی بر میآید این بازی مربوط به بازی بولینگ است و هسته اصلی گیم پلی آن را این بازی تشکیل می دهد. خود گیم پلی بازی بولینگ گیم Date Night Bowling بیشتر شبیه به یکی ازبازی های باز سازی شده آتاری ایست که به سختی می تواند امتیاز مطلوب را از لحاظ سرگرمی و یا کیفیت طراحی از ما بگیرد.

خود بازی آنچنان مهم نیست و همینطور توانایی های خاصی برای آنجام در بازی لازم نیست. البته که بعد از پرتاب چند توپ بولینگ این توانایی به دستتان می آید که چگونه بتوانید با بازی رفتار کنید و بعد از مدتی بازی کردن مطمئنا همه توپ ها را به هدف خواهید زد. اما چرا توسعه دهندگان بازی Date Night Bowling به ساخت این بازی داستانی و قرار دادن یک بازی بولینگ در مرکز این گیم پرداخته اند؟ در این قسمت باید به اطلاع برسانیم که بازی Date Night Bowling در اصل یکی از بازی های داستانی است و بازی بولینگ بیشتر به دلیلی قرار گرفته است که بتواند کارکتر های این گیم را در یک محیط قرار دهد. بعد از اینکه بازی را شروع می کنید چهار کارکتر اصلی در بازی مشاهد می شوند که هر کدام در صحبت هایی که با هم می کنند و مکالمات آنها حق انتخاب هایی جذاب وجود دارد ولی به وضوح می توان دید که این حق انتخاب آنچنان به نوع در بازی کمکی نمی کند.

بر خلاف دیگر بازی های در این بازی سعی شده است که یک گیم پلی در کنار داستان و روند معمولی این ژانر از بازی های قرار داده شود ولی خوب باید این را در نظر داشته باشید که در خود بازی کیفیت مکالمات و داستان اصلی بازی آنچنان راضی کننده نیست. تعداد کارکتر ها در بازی ها بسیار کم است و صحنه هایی تکراری را از انیمیشن های شبیه به هم را در بازی می بینیم. جدا از اینکه طراحی گرافیکی بازی نیز چنگی به دل نمی زند و با این که با اصول و رعایت رنگ بندی در همه فریم های بازی برخوردار است ولی آنچنان ویژگی خاصی را مشاهده نمی کنیم که بتوانیم این بازی را به یاد بیاوریم و بگوییم که بازیDate Night Bowling یک بازی با طراحی های به یاد ماندنی است.

در ابتدای بازی حق انتخاب کارکتر ها به شما داده می شود و همینطور بر اساس آنچه در گیم پلی بازی پیش می برید دیالوگ ها در بخش داستانی بازی می توانند تغییر کنند. استایل و وایبی که از بازی Date Night Bowling دریافت می کنیم بیشتر به زمان های قدیم باز می گردد و کل بازی شبیه به اصول رفتاری دهه هشتاد میلادی است که خوب اینگونه نوستالژی سازی های در توسعه یک بازی داستانی معمولا برای مخاطب ها جذاب خودش را نشان می دهد. کنترلر های بازی به خوبی حرکات را انجام می دهند ولی در انتخاب و پلی شدن انیمیشن های بازی لگ های عجیبی دیده می شود که از یک بازی 50 مگابایتی بسیار بعد به نظر می رسد که این مشکلات در آن وجود داشته باشند.

در مجموع باید گفت که بازی Date Night Bowling را باید در انتهای لیست بازی هایی قرار بدهید که می خواهید آنها را امسال امتحان کنید زیرا از نظر اصول بازی سازی وی ویژگی های طراحی بازی، گیم Date Night Bowling نمره ای متوسط رو به پایین را دریافت می کند که به خوبی نتوانسته است خودش را در بین بازیهای عرضه شده امسال معرفی کند. و از آنجایی که بازی های بسیار قوی تری در ننتیندو برای ژانر داستانی تعبیه شده است پیشنهاد ما این است که اگر صرفا فقط به دنبال یک بازی با گیم پلی بولینگ دو بعدی به همراه داستان می گردید به سراغ این بازی بروید.

5

5

مزایا

  • یادآوری بازیهای آتاری
معایب

  • نداشتن گیم پلی وسیعتر
  • داستان بسیار ساده
  • کوتاه بودن بازیو گیم پلی تکراری

0

0

0

0

0

گرافیک - 4
داستان - 2
گیم پلی - 2
موسیقی متن - 4

3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Axis Football 2024

در دنیای پر انرژی فوتبال دیجیتال، هرازگاهی، عنوانی منتشر می شود و ما را خیره …