خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Treasures of the Aegean

نقد و بررسی بازی Treasures of the Aegean

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Treasures of the Aegean می باشد که یک بازی پلت فرمر، اکشن و ماجراجویی است. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

در این بازی شما سرگذشت یک ورزشکار حرفه ای در رشته پارکور و یک گنج یاب (treasure hunter) را در حالی که دنبال کشف سرنوشت پادشاهی گمشده مینوآن هستند دنبال می کنید. ماجراجویی شما با فهمیدن این مسئله که این پادشاهی گمشده داخل یک حلقه زمانی گیر افتاده شروع می شود و حالا باید با استفاده از توانایی ها و مهارت های خاص خود تلاش کنید تا آن را نجات دهید. بازی فضاسازی قوی ای دارد و خط داستانی خود را به طور پویا توسعه می دهد. هم چنین شخصیت پردازی داستان بازی هم به طور حرفه ای انجام شده و در کل این بخش از بازی امروز از ما نمره خوبی می گیرد.

دو ویژگی گرافیک این بازی حتی بدون یک نقد و بررسی دقیق به شما هشدار ایرادات جزئی در طراحی بصری بازی را خواهند داد. ویژگی اول استفاده از موتور بازی سازی یونیتی برای ساخت بازی می باشد که اصولا کیفیت طراحی گرافیکی را به شدت کاهش می دهد و ویژگی دوم هم طراحی دستی گرافیک بازی است که باعث می شود انیمیشن های داخل بازی خیلی قوی نباشند. با این حال از آن جایی که طراحی کلی گرافیک بازی خیلی زیبا انجام شده است، ما نمره خیلی بدی به این بخش نمی دهیم. موسیقی بازی صداگذاری ندارد که واقعا مایه تاسف است اما خب جلوه های صوتی و موسیقی زمینه قوی جای خالی صداگذاری را پر کرده اند و باعث می شوند ما بتوانیم نمره متوسط رو به بالایی به این بخش از بازی بدهیم.

بازی سیستم گیم پلی جالبی دارد که هم بسیار تعاملی است و به مخاطب اجازه درگیر شدن در فضای بازی و تصمیم گیری مستقیم در حین پیش رفتن در خط داستانی را می دهد و هم سیستم مبارزه و مکانیک گیم پلی طوری طراحی شده اند که مخاطب را درگیر خود می کنند و بخش های خلاقانه زیادی دارند. با این حال اگر به پایین این پست نگاهی بیندازید، می توانید ببینید که گیم پلی بازی کمترین نمره را به نسبت بقیه بخش های آن از ما گرفته و علت این مسئله وجود ایرادات فنی بسیار زیاد در بازی است که حقیقتا تجربه بدی برای مخاطب به جای خواهند گذاشت.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Treasures of the Aegean رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Treasures of the Aegean یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه نکنیم و با این که بازی امروز قطعا از ما نمره کاملی نمی گیرد و ایرادات ذکر شده طبیعتا در نمره دهی تاثیر خواهند داشت، اما این بازی به احتمال زیاد پیشنهاد ما به شما خواهد بود و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت ایرادات فنی و بخش های ضعیف موسیقی و گرافیک بازی خیلی به خرید آن علاقه نداشته باشید، اما این ایرادات همان طور که در متن نقد و بررسی هم توضیح داده ایم، اکثر این نقاط ضعف توسط بقیه بخش های قوی بازی جبران شده اند. بازی Treasures of the Aegean در وب سایت استیم با قیمت حدود بیست دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است. این بازی همچنین یک نسخه دموی رایگان هم دارد که اگر هنوز برای خریدن یا نخریدن بازی شک و تردید دارید، استفاده از آن انتخاب خوبی خواهد بود و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Treasures of the Aegean

5

مزایا

  • جلوه های صوتی و موسیقی زمینه بسیار حرفه ای
  • داستان قوی و عمیق
  • سیستم گیم پلی جالب و درگیر کننده
  • طراحی گرافیکی جذاب
معایب

  • نبود صداگذاری
  • ایرادات فنی گیم پلی
  • ضعیف بودن انیمیشن ها

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 6
داستان - 10
موسیقی - 7

7.5

User Rating: Be the first one !