خانه / Reviews / نقد و بررسی 6Souls

نقد و بررسی 6Souls

امروز به معرفی بازی 6Souls خواهیم پرداخت. این بازی یک گیمی در ژانر پلتفرمی است که با قیمت 7 دلاری و ارزان خودش در لیست نقد و بررسی ما قرار گرفته است. این بازی یک گیم دو بعدی است که به صورت پیکسلی محیط گیم پلی خودش را برای گیمر ها ارئه می دهد که با معرفی آن در سایت IRG Review در خدمت شما بازی دوستان گرامی و گیمر های عزیز هستیم. با ما همراه باشید.

شخصیت اصلی بازی یک پسری است که در جنگل زندگی می کندو در آن روحیه ماجراجویی موج می زند. این کارکتر در اصل یک سگ دارد که به تنهایی با آن در جنگل پرسه می زنند که خوب ناگهان متوجه اتفاقا خارج از حالت طبیعی در این جنگل می شوند که باعث می شود ببیند که این حوادث غیر طبیعی از جایی نشات می گیرد. یک پیرمردی که در جنگل زندگی می کند به او می گوید که باید به دنبال منشا این تغییرات بگردد. او می فهمد که قصری که در بالای تپه ای جادویی قرار دارد باعث می شود که تغییرات گسترده در محیط جنگل به وجود بی اید. در نتیجه تصمیم می گیرد که این قصر را پیدا کنید و راهی مسیر گیم  6Souls به همراه سک خودش می شود.

بعد از اینکه مسیر بازی را شروع می کنید می توانید ببینید که یک شیطانی خبیث روح افراد شهر او را می مکد و در دنیای خودش زندانی می کند. این فرد با استفاده از نیرو های این قصر روح این افراد بیگناه را در کریستال هایی ذخیره می کند که شما با فهمیدن این موضوع در صدد نابودی این فرد و در نهایت نابودی این قصر بر می آیید. بعد از اینکه بازی را شروع کردید می توانید ببینید که در گیم  6Souls آنچنان بازی خارج از عرف ساخت بازی های پلتفرمی نیست و اگر اینگونه بازی ها را انجام داده باشید متوجه می شوید که ساخت بازی به شکل کلاسیک انجام شده است. مسیر هر مرحله از بازی به صورت لاین های جدا از هم و در یک مکان ساخته شده است که باید کارکتر اصلی را از میان سد ها و پله های مختلفی که در بازی قرار دارد عبور دهید تا به انتهای مرحله و چک پوینت های بازی برسید. ب

عد از هر دو مرحله یکبار شما با یک باس مرحله آخر نیز روبه رو خواهید شد که با شکست دادن آن محیط بازی عوض می شود. یکی از موارد بسیار جذابی که در مورد بازی  6Souls وجود دارد این است که هیچوقت باعث نمی شود که از محیط بازی خسته شوید. با در نظر داشتن آن که ساخت بازی بسیار کلاسیک است و چیزی خارج از ساختار های دیده شده در بازی وجود ندارد ولی توانایی هایی که به کارکتر اصلی داده می شود به شکل خوبی در بازی در مرحله های مختلفی به شما اعطا می شود که بعد از اینکه چند مرحله از آن ها لذت بردید و فهمیدید که چگونه باید از آنها استفاده کنید. یک توانایی دیگر سریعا از حالت قفل خارج می شود که بازی از حالت یکنواختی خودش خارج شود.

البته آنچنان توانایی های بازی زیاد نمی شوند و معمولا با چند توانایی که آنها در طول بازی آپدیت می شوند طرف هستیم که به شما کمک می کنند مسیر بازی بیشتر هموار شوند. پرش های دوتای در بازی افزایش طول می یابد و همچنین استفاده از شمشیر در بازی برای حمله به موجوداتی که در مسیر هستند به صورت رنج کوتاه انجام می شود و شما از دور با کسی درگیری نمی کنید. همینطور شاخه ها و درختان را نیز می توانید با استفاده از شمشیر خودتان از راه بردارید. البته بعد از اینکه توانستید روح های بازی را از کریستال ها خارج کنید متوجه می شوید که می توانید از قدرت های آنها استفاده کرده و دشمنان را از دور نیز مورد هدف قرار دهید. همینطور دویدن بر روی دیوار و یا چسبیدن به ارتفاعات در بازی نیز از توانایی ها متعددی است که در طول بازی آنها را تجربه خواهید کرد.

در مجموع باید گفت که بازی  6Souls یکی از بازی های کاملا استاندارد در سبک بازی های ماجراجویی است که در آن ایراد های طراحی به ندرت قابل تشخیص هستند. داستان بازی به خوبی گیم پلی آن را جلو می برد و تنوع انجام گیم پلی بازی و همینطور محیط های مختلف برای اکسپلور کردن در آن از قابلیت هایی است که در هنگام انجام بازی  6Souls آن را تجربه خواهید کرد.

5

5

مزایا

  • ماجراجویی کلاسیک
  • داستان درگیر کننده و جذاب
  • گیم پلی فوق العاده عالی با قابلیت های متنوع
معایب

  • طراحی محیط های بازی بی جزییات هستند

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
داستان - 8
گیم پلی - 9
موسیقی متن - 6

7.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی PowerSlave Exhumed

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را …