خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Espgaluda II

نقد و بررسی بازی Espgaluda II

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Espgaluda II می باشد که یک بازی جالب و سرگرم کننده با مکانیک فوق العاده است و ما فکر می کنیم همه شما همراهان وب سایت ما مطمئنا از بازی Espgaluda II لذت خواهید برد و این بازی واقعا داستان و گیم پلی فوق العاده ای دارد ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Espgaluda II یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Espgaluda II را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Espgaluda II آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Espgaluda II خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

 اتفاقات بازی Espgaluda II سه سال بعد از بازی اول جای می گیرند. بازی Espgaluda II در مورد یک پروژه علمی با همین اسم Espgaluda می باشد که بچه های جوان و کوچک در آن توسط یک پروفسور عجیب و غریب جمع می شوند که با استفاده از کیمیاگری سعی می کند تا یک سری مواردی را روی این بچه ها آزمایش کند. دوتا از این بچه ها از دست این پرفسور فرار می کنند و حالا شخصیت های اصلی بازی Espgaluda II هستند. ما حقیقتا از داستان بازی Espgaluda II راضی هستیم و به آن نمره خوبی می دهیم.

 گرافیک بازی Espgaluda II به طور کلی خوب است اما انیمیشن های ضعیفی دارد. البته باید به این مسئله اشاره کنیم که بازی Espgaluda II در سال 2005 منتشر شده است و ضعف در گرافیک آن واقعا طبیعی به نظر می رسد. گرافیک بازی Espgaluda II از ما نمره خوبی می گیرد. موسیقی بازی Espgaluda II هم یک موسیقی خیلی حرفه ای، احساسی و زیبا است و حقیقتا یکی از بهترین ساندترک های بازی های ژاپنی کلاسیک می باشد. ما به موسیقی بازی Espgaluda II هم نمره خوبی می دهیم.

گیم پلی بازی Espgaluda II که آخرین بخش نقد و بررسی مان هم می باشد، بیشتر مربوط به مبارزه و سیستم مکانیکی که به شما اجازه مبارزه می دهد می باشد، اما باید بدانید که این بازی یک بخش پلت فرمری هم دارد که به نظر ما واقعا خوب طراحی شده است. به طور کلی همه بخش های بازی Espgaluda II واقعا حرفه ای طراحی شده اند با این که این بازی مال بیش از ده سال پیش است. به همین دلیل ما نمره خوبی به گیم پلی بازی Espgaluda II می دهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Espgaluda II رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Espgaluda II را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Espgaluda II یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما بازی Espgaluda II را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی Espgaluda II حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی Espgaluda II حقیقتا هیچ نقطه ضعفی در بخش های اصلی اش ندارد و واقعا عالی می باشد. مثلا بازی Espgaluda II هم داستان خیلی خوبی دارد و هم موسیقی و گرافیک و گیم پلی آن واقعا فوق العاده هستند. ما بازی Espgaluda II را به طور صد در صد به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Espgaluda II برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Espgaluda II تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Espgaluda II کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Espgaluda II

5

مزایا

  • گیم پلی عالی و فوق العاده
  • داستان جذاب
  • موسیقی زیبا و حرفه ای
معایب

  • انیمیشن های ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 10
داستان - 10
موسیقی - 10

9.4

User Rating: Be the first one !