خانه / Reviews / نقد و بررسی Pew Paw

نقد و بررسی Pew Paw

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت IRG Review امروز با نقد و بررسی بازی جذاب و دوست داشتنی Pew Paw در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم پس در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

این بازی در تاریخ 6 اوت 2016 به دست شرکت waterxmelon برنامه نویسی و ساخته شد و سپس توسط شرکت های Drageus Games S.A. و  Atriagames به بازار عرصه و منتشر شد. این بازی هم اکنون بر روی پلتفرم های Nintendo Switch و PC قابل اجرا و در دسترس است و تا کنون خبری مبنی به این که آیا این بازی برای پلتفرم های دیگر منتشر خواهد شد یا نه.

امروزه در عصر کنونی کتاب ها ، فیلم ها و بازی های زیادی در رابطه با زامبی ها ساخته شده است و می توان گفت طرفدار های زیادی هم دارند با این که این موجودات و این داستان ها خیالی هستند اما توانسته در قسمت های سرگرمی این عصر خودی نشان دهد و طرفداران زیادی کسب کند. داستان بازی از این قرار است که شما و سگتان تنها باز ماندگان این آخرالزمان زامبیی هستید ، در طول بازی شما یک مسلسل چیدا می کنید و سعی می کنید که خودتان و سگتان را زنده نگه دارید. می توان گفت که شما به غیر از سگتان یک دوست دیگر دارید که اسلحیتان است به این دلیل که شما در طول بازی همین یک اسلحه را به دست می آورید.

گیم پلی بازی به گونه ای است که در بازی به شما چندین نقشه و پلان مشخص برای گیم پلی داده می شود که در اصل در مراحل و لوکیشن های مختلفی اتفاق می افتد هم چنین نقشه ها و لوکیشن هایی به صورت تصادفی انتخاب می شود و این به این معنا است که شما بازی متنوع و متفاوتی داشته باشید . شما در بازی با زامبی هایی که در فیلم ها می بینید کمی متفاوت هستند به این گونه که آن ها به سمت شما چیز هایی پرتاب می کنند یا سعی دارند مین هایی که در اطراف شما وجود دارند را منفجر کنند پس کمی بازی سخت تر خواهد شد . در طول بازی زامبی ها به صورت موجی (تعداد زیاد) حمله می کنند پس شما باید بسیار مواظب اطرافتان و فاصله ی دشمنانتان باشید تا بتوانید جان سالم به در ببرید. همچنین در بازی باس ها و غول هایی وجود دارند که همراه موج زیادی از زامبی ها حمله می کنند و شاید یکی از دلایلی که این بازی را سخت تر می کند این است که باس با دیگر دشمنان ظاهر خواهد شد.

در بازی سگی که شما به همراه دارید به عنوان یک راهنما برای شما عمل می کند و جهت هایی کهدر نقشه ها وجود دارد را به شما نشان می دهد و این شاید یکی از دلایلی باشد که این بازی را نسبت به بازی های دیگر متمایز می کند به این شکل که شما در طول بازی همواره یک راهنما و همراه دارید که به شما نشان می دهد که باید کجا بروید ، در بازی جعبه هایی وجود دارند که شما با شکستن آن ها (مانند بازی هایی در این سبک) به مهمات و Health و یا سلامتی دست پیدا می کنید ، حتی اگر شما متوجه ان ها نشوید سگتان شما را متوجه می کند. گرافیک بازی به صورت انیمیشن بسیار دوست داشتنی ساخته شده است که به حالت دو بعدی طراحی شده است اما طراحی تصاویر بازی به گونه ای است که باعث می شود شما حس کنید بازی به صورت سه بعدی برگذار ی شود ، با اینکه مراحل بسیار متنوع هستند اما در طراحی آن ها از رنگ های تکراری استفاده شده است . موسیقی بازی به صورت الکترونیک و بسیار تکراری است که بعد از گذراندن چندین مرحله باعث خسته شدن از آن می شوید.

این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویی قرار می گیرد که در آن به عنوان آخرین باز مانده از آخرالزمان زامبیی با دشمنانتان که زامبی هستند مبارزه می کنید تا زنده بمانید ، بازی ممکن است در ابتدا بازی ساده و پیش پا افتاده ای به نظر برسد اما به مرور زمان سخت تر و دشوار تر خواهد شد که شما را به چالش می کشد بازی ممکن است که داستان قویی نداشته باشد اما می توانم این اطمینان را به شما بدهم که گیم پلی بازی بسیار سرگرم کننده و دوست داشتنی است و می توان به این نتیجه رسید که این بازی ارزش خرید و تجربه را دارد.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • وجود سگ راهنما
معایب

  • موسیقی تکراری
  • گاهی گیم پلی بسیار دشوار می شود

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7
داستان - 5
موسیقی - 5

5.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories

با سلام، امروز با نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories ساخته شده توسط …