خانه / Reviews / نقد و بررسی Murder Miners

نقد و بررسی Murder Miners

سلام به تمامی دوستان خوب وب سلیت IRG Review امروز با نقد و بررسی بازی عجیب Murder Miners در خدمت شم هستیم تا ببینیم این بازی چطوریه.

این بازی در تاریخ 25 ژانویه ی 2014 برای اولین بار برای پلتفرم های PC و Xbox one  به دست شرکت  JForce Games منتشر شد و بعد ها برای دیگر پلتفرم ها از جمله Steam و سیستم عامل های Linux و MAC OS منتشر و وارد بازار شد .

خب ذر ابتدای مطلب باید یه شما بگم که خبری از داستان و خط داستانی قوی نیست و بازی به طور کلی حول محور گیم پلی شکل میگیرد و پیش می رود ، بازی یک بازی در سبک تیر اندازی در شخص اول است که باید در یک زمین به دشمنان خودتان شلیک کنید. چیز جالب و خوبی که در گیم پلی این بازی وجود دارد آن هم تنظیم حالت بازی و مود بازی است ، بازی هم به صورت تک نفره و هم به صورت چند نفره برگذار میشود .

شما در بازی میتوانید نقشه های سفارشی برای خودتان درست کنید و در آن ها مشغول به بازی شوید و این گزینه ی بسیارجالب و متفاوتی است که بازی را برای من جذاب کرد و بیشتر شبیه به یک سوپرایز بود. شما در بازی در اصل با زامبی ها مبارزه میکنید سعی بر این دارید که آن ها را از بین ببرید و به نظرم اگر بازی یک خط داستانی در این راستا داشت بیشتر مرا شگفت زده می کرد و اعث لذت میشید اما شما فقط میدانید زامبی هایی وجود دارند ه ار ان ها را نکشید آن ها شما را میکشند . در مورد زامبی ها چیزی که باید بدانید این است که انان مانند زامبی های درون فیلم ها کند نیستند بلکه سرعت معمولی دارند که میتوانند خیلی راحت به شما حمله کنند ، این زامبی ها مقدور هستند که یکدیگر را بخورند و بزرگ تر و بزرگ تر شوند و حتی راحت متوانند شما را له کنند!

چیزی که ربازی بسیار من را ناراحت کرد این بود که فضیی که در ان مشغول به مبارزه بودم بیشتر شبیه فضا های خالی بود که طراحان اول آن را طراحی کرده امد و گفته اند حالا بعدا جزئیات و رنگ ها را تکمیل می کنیم اما بعدا فراموش کرده اند ، ممکن است خنده دار و احمقانه باشد اما من وقتی بازی را شروع کردم منتظر نشستم تا مثلا جزدیات تصویر بالا بیاید و وقتی فهمیدم که بازی اینگونه برگذار میشود بسیار جا خوردم و اصلا انتظار نداشتم چرا که تصاویر غبار آلود و تا حدی بی کیفیت به نظر میرسیدند .

جدا از در نظر گرفتن این اشکالات باید بگویم که بازی Murder Miners یک بازی تیر اندازی بسیار خشن و سریع است که شما بلا فاصله پس از دیدن هدف باید او را به رگبار ببندید تا خودتان کشته نشوید ، این که شما قابلیت این را دارید که با چندین نفر در زمین علیه چیز هایی بجنگید بسیار هیجان انگیز و جالب است و به گفته ی بعضی از گیمر ها هرچه تعداد بازیکنان در بازی بیشتر باشد هیجان بازی هم بیشتر میشود و خب کیه که هیجان را دوست نداشته یاشد.

در بخش گرافیک بازی همانجور که بالا تر برای شما گفتم راضی نبودم و با خودم میگفتم چرا بیشتر خرج این بازی نکردن پرا جزدیاتی در بازی وجود ندارد؟ که خب جوابی پیدا نکردم و گویی سازنده های ازی تمایل داشته اند بازی به ساده ترین شکل ممکن برگذار شود که اصلا این را هم در نظر نگرفته اند که بعضی از بازیکنان نا امید میشوند. گرافیک این بازی نسبت به پلتفرم هایی که با آن بازی می کنید متفاوت است. اما اصلا نگران رنگ و طراحی نباشسید بر روی تمامی پلتفرم ها طراحی مکان ها همانجور خالی است و از رنگ های تکراری استفاده شده.

در قسمت صمعی این بازی همه چیز خوب بود افکت های صوتی با تصاویر هماهنگی خوبی داشتند افکت های صوتی تنها چیز امیدوار کننده در بازی بود هر چند فوق العاده نبودند اما به من اعتماد کنید از تصاویر و طراحی آن بهتر بود ، موسیقی به یاد ماندنی در بازی وجود نداشت که توجه من رو به خودش جلب کند در بعضی از قسمت ها موسیقی قطع میشد و در بعضی از قسمت ها مانند ضربان قلب یک گنجشک تند می زد و میتوان گفت حداقل کمی به بازی هیجان داده بود.

اگر طرفدار بازی های زامبی و اول شخص هستید این بازی برای شما مناسب است البته اگر به جزئیات تصاویر توجه ندارید و فقط و فقط گیم پلی برای شما مهم است این بازی گزینه ی مناسبی است.

ممنون که در این مطلب با من همراه بودید.

5

5

مزایا

  • هیجان انگیز بودن مراحل
معایب

  • طراحی ساده و کمی گیج کننده
  • نبودن داستان قوی

0

0

0

0

0

گرافیک - 5
گیم پلی - 5.5
داستان - 0
موسیقی - 6

4.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …