خانه / Reviews / نقد و بررسی Woodle Tree 2: Deluxe+

نقد و بررسی Woodle Tree 2: Deluxe+

در این مقاله قصد داریم تا به بررسی یکی دیگر از بازی های روز دنیای بپردازیم. برای این مقاله ما بازی Woodle Tree 2: Deluxe+ را اماده کرده ایم که دومین قسمت از این سری از بازی یم باشد و احتمالا برخی از طرفداران بازی و به صورت کلی شاید برخی از بازیکن ها با این سری از بازی اشنا باشند. در این مقاله ما هم سعی میکنیم این بازی را مورد بررسی قرار دهیم و امیدواریم شما هم با ما تا به انتهای مقاله همراه باشید.

همانطور که از نام بازی هم بر می اید این  نسخه از بازی که ما می خواهیم این جا مورد بررسی قرار دهیم نسخه ی Deluxe Plus بازی می باشد. این نسخه از بازی نسبت به نسخه های پیشین و علی الخصوص نسخه ی استاندارد بازی دارای تفاوت های زیادی می باشد. این تفاوت ها را قصد داریم در این مقاله مورد بررسی قرار دهیم. اما ابتدا باید خصوصیات کلی این بازی را در این جا بیان کنیم تا به بخش های جزئی تر هم برسیم.

بازی Woodle Tree 2: Deluxe Plus در حقیقت یک سری بازی رایانه ای جذاب می باشد که داستانی در سرزمینی خیالی با شخصیت هایی فانتزی به وقوع می پیوندد. اصلی ترین عناصر این بازی شخصیت ها ی بامزه ی آن و گرافیک جذاب بازی می باشند. اما این مسئله حائز اهمیت است که بازی در حقیقت یک بازی برای کودکان می باشد که شاید جذابیت زیادی برای مخاطبین بزرگسال خودش نداشته باشد و برای سنین 5 تا 14 سال بیشتر مناسب است.

این مسئله البته چیزی از بازی کم نمی کند و بزرگسالان هم احتمالا بتوانند از اتمسفر بازی لذت ببرند اما در هر صورت بازی بیشتر مناسب کودکان است و مولفه ها و عناصر آن برای این رده ی سنی بیشتر طراحی و توسعه داده شده است. بنابراین البته این مسئله کمی شاید برای شما عزیزان خواننده ی این مقاله ناامید کننده در نظر بیاید اما در هر صورت هر بازی ای بازار هدفی دارد و این مسئله ای است که باید همواره در نظر داشت و این بازی هم قطعا برای رده ی سنی کودک و نوجوان مناسب است.

گرافیک بازی اصلی ترین مولفه و جذابیت این بازی می باشد که باعث می شود تا شما بتوانید به خوبی از بازی لذت ببرید. در بازی گرافیک به خوبی کار شده است و دارای جذابیت های زیادی هم دارد اما به صورت کلی می توان گفت که در این نسخه از بازی Woodle Tree 2: Deluxe Plus در حقیقت گرافیک بازی دارای تغییرات بهتری نسبت به نسخه ی پیشین نیز بوده است و این مسئله ای است که به نوعی یکی از امتیاز های مثبت این بازی به حساب می اید.

یکی دیگر از بخش های خوب بازی که می توان از آن نام برد این است که در بازی امکان بازی کردن چند نفره و با دوستان نیز ممکن است و این مسئله باعث می شود تا کودکان با دوستان یا اعضای خانواده خودشان بتوانند از بازی در کنار یکدیگر لذت ببرند. بازی بنابراین این امکان را برای مخاطب خود فراهم اورده است که بازی را به خوبی بتواند با دوستان و هم سن و سالان خودش به خوبی بازی کند و اوقاتی خوشی را در کنار دوستان داشته باشد.

اما در کل بازی فاقد گیم پلی خیلی جذاب است. این مسئه البته قابل بررسی است. بازی از آنجایی که برای کودکان مناسب است دارای یک گیم گلی باسیر جذاب است و جزئیات کودکانه و رنگی خوبی هم دارد و خب خشونت آن نیز بسیار کم است که این موارد در ای ژانر از بازی ها اهمیت دارد اما مسئله اینجاست که بازی برای بزرگسالان به صورت کلی هیچ سرگرمی ای نخواهد داشت و این مسئله ای است که باعث می شود تا بازیکن حرفه ای را قطعا این عنوان بازی به خودش جذب نخواهد کرد.

یکی دیگر از تفات های خخوبی که نسخه ی Woodle Tree 2: Deluxe Plus بازی نسبت به نسخه های قبلی داشته است این است که بازی دارای شخصیت های بیشتری نیز می باشد و این امری است که یکی از جذابیت های بازی به حساب می اید و شما هم می توانید با استفاده از شخصیت ها یفانتزی و جذابی که در بازی وجود دارند به خوبی در نقش آن ها لذت ببرید از بازی و این مسئله ای است که بازی را جذاب می کند.

یکی از اصلی ترین مشکلات بازی اما این است که نمای دوربین بازی در Woodle Tree 2: Deluxe Plus این نسخه از بازی هم تفاوتی نداشته است و دوربین بسیار برای شما و چشم های شما آزار دهنده خواهد بود و این مسئله ای است که باعث می شود تا شما مخاطبین نتوانید به خوبی از بازی لذت ببرید و چیزی جز سردرد و سرگیجه به شما ارزانی نمی کند. این مسئله ای است که باید به ان اشاره می کردیم و متاسفانه سازندگان در این نسخه هم تغییری در آن نداده اند.

به صورت کلی بازی Woodle Tree 2: Deluxe Plus یک بازی مناسب برای رده ی سنی کودک و نوجوان می باشد که به صورت خوبی توانست است در هدف گذاری هایش برای این رده از بازی هاخوب عمل کند اما بازی به هیچ وجه نمی تواند در جذب مخاطب عام و بزرگسال موفق باشد و این را می توان اصلی ترین عامل شکست بازی به صورت کلی دانست اما در هر صورت کودکان می توانند از بازی به خوبی لذت ببرند.

5

5

مزایا

  • گرافیک جذاب بازی
  • شخصیت های فانتزی
  • مناسب برای کودکان
معایب

  • فاقد جذابیت برای بزرگسالان
  • گیم پلی فاقد هیجان
  • عدم پرداخت مناسب به داستان
  • نمای دوربین بسیار ازاردهنده

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 6.5
داستان - 6
موسیقی - 7

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …