خانه / Reviews / نقد و بررسی It’s raining fists and metal

نقد و بررسی It’s raining fists and metal

موسیقی این بازی در گوش های من است ، و این بازی خیلی آسان است. بازی It’s raining fists and metal نمی تواند مفهوم خوبی به دلیل battle in out a la smash bro از خود بر ذهن طرفدار های موسیقی راک بر جا نخواهد گذاشت. و در این بازی شما یک تبر در اختیار دارید الیته بهتر است بگوییم که یک سلاح جنگ ، زیرا این سلاح یک گیتار است که انتظار می رود در چهره دشمنان پاره پاره شود. در ادامه با نقد و بررسی بازی It’s raining fists and metal از سایت خوب IRG Review همراه باشید.

در این بازی انواع ژانر ها در درون ظرفی قرار می گیرند و دما به ۱۱ می رسد که ذوب شوند و یک ژانر ترکیبی حاصل شود. مهم تر از همه این بازی یک بازی جنگی است که از یک ریتم خاص در پلتفرم دنبال می شود. مسیر ما به سمت rock hall of fame با انتخاب شخصیت شروع خواهد شد. گیتاریست های متنوع را انتخاب می کنید که تعداد کمی از ژانر های راک را از متال تا راک کلاسیک بلدند و شلواری از آن جوراب شلوارهایی که بدون پیراهن است و گیتار از آن آویزان شده است را بر تن دارند. و این حیرت انگیز است که سبک های مختلفی برای این بازی وجود دارد.

پس از این که شخصیت خود را داشتید می توانید با انتخاب رنگ و سپس گیتار می توانید شخصیت خود را منحصر به فرد کنید. این یک مسئله ظاهری است اما بسیار تعجب آور است که چند گیتار را می توانید انتخاب کنید. اگر گیتار های خود را می شناسید و از چشم شما افتاده است لازم است در آن ها تغییراتی ایجاد کنید که مورد پسند شما شود. اکنون که یک جنگجو ساخته اید که منحصر به فرد شما می باشد بهتر است او را روی سیستم امتحان کنید.

شما باید مواقع حرکت خود را به صورت همگون با ریتم و آهنگ موسیقی انجام بدهید. یک مترونوم به شما کمک خواهد کرد که تا در چرخش قرار بگیرید و در این هنگام یک نمایش از یادداشت بعدی که در بالای صفحه نمایش داده شده است ، وجود دارد. یک حمله استاندارد با گیتار می باشد. علاوه بر این نحوه دفاع ، سن و نحوه پرش وجود دارد. همه ی آن ها کاملا توضیحی می باشند اما با افزایش سن شما به جای این که انرژی زیادی به دست آورید و توانایی های خود را افزایش دهید ، حربف خود را به سمت خود می کشانید و اما باید از این فرصت استفاده کنید و او را فریب دهید تا بتوانید با گیتار خود یک ضربه ی سخت بر تن حریفتان وارد کنید. شیوه جنگ شما با دشمنان همیشه یک استراتژی جنگ عادی نیست ، برای همین شما باید همیشه بتوانید چیزی در آستین خود داشته باشید ، بنابراین این یک روش غیر معمول می باشد که درآینده روش منطقی ای خواهد شد.

منطبق کردن حرکت خود با ریتم ، امتیاز هایی از جمله اینکه بتوانید با حمله های سخت مقابله کنید به شما می دهد ، یا اگر در زمان مناسب حرکت درست را انجام دهید با حریف خود مقابله خواهید کرد. از آن جا که در حرکات وقت مهم است می فهمید که وقت زیادی را برای ایستادن صرف کرده اید تا بتوانید یادداشت های انباشته شده را مطالعه کنید. البته شما می توانید به ریتم و زمان حملات خود گوش فرا دهید ، اما اگر حرفه ای تر شوید می توانید با گوش کردن به موسیقی به موقع دکمه مورد نظر را بزنید. در این بازی شما می توانید آزادانه در عرصه عمل کنید ، یعنی هر زمان که خواستید می توانید به حریف خود ضربه بزنید. فقط این مسئله مهم است که زمان بندی بسیار مهم است و متناسب با ریتم باید باشد.

ظاهر بازی خوب است. این یک بازی با سبک indie می باشد که از کلید های خیلی کمی قابل بازی است. کاراکتر ها با سرعت زیادی حرکت می کنند و با دستور شما سریعاً شروع به حرکت می کنند. اما این که آن ها تکان می خورند در صفحه اصلا مشخص نمی شود با همه ی این احوال این موسیقی می باشد که بزرگترین افتضاح این بازی است. با توجه به اینکه این یک بازی با موضوع موسیقی راک است ، در ظاهر یک بازی خیلی دوست داشتنی می باشد ، اما در واقع صداهای یک گیتار واقعی را که دارای اوردرایو می باشد را از بین می برد. درست است که عنوان این بازی بسیار هیجان انگیز می باشد ولی در کل عنصر هیجان در حجم بالا در این بازی وجود ندارد.

 

5

5

مزایا

  • تنوع فراوان در انتخاب سبک ها
  • ظاهر بازی خوب است
معایب

  • معنی درستی از موسیقی در این بازی نمی باشد.
  • خالی از هر گونه هیجان بر خلاف عنوانش
  • گرافیک و گیم پلی این بازی نیز بسیار ضعیف می باشد.

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
داستان - 7.5
گیم پلی - 6
موسیقی - 6

6.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی My Riding Stables 2 A New Adventure

بازی my riding stables 2 a new adventure یک بازی یا ژانر آموزشی، ورزشی، شبیه …