خانه / Reviews / نقد و بررسی Football, Tactics & Glory

نقد و بررسی Football, Tactics & Glory

در این نقد و بررسی از وب سایت IRG Review با ما همراه باشید تا به بررسی بازی جذاب Football, Tactics & Glory بپردازیم. این بازی که برای کنسول هایی مانند رایانه های شخصی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و همچنین نینتندو سوئیچ عرضه شده است، توانسته است نقدهای خوبی کسب نماید. تا به انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

Football, Tactics & Glory بطور کلی دارای جذابیت های بسیاری است چه در زمینه گرافیک و چه در هسته ی گیم پلی آن. البته باید به بازی های نوبتی علاقه مند باشید تا بتوانید از این بازی لذت وافر را ببرید اما به هر صورت برای افرادی که طرفدار این ژانر هم نیستند می تواند بسیار جالب باشد و تجربه ی انجام آن تجربه ای متفاوت با دیگر بازی های ورزشی و فوتبالی باشد.

در Football, Tactics & Glory هر تیم از زمین مبتنی بر شبکه با حرکت در هر دور برای رسیدن به گل ها استفاده می کند. در پایان دور ، مهم نیست توپ در کجا به پایان برسد ، حریف توپ را به دست می گیرد. بازیکنان فوتبالیست کوچکی می توانند توپ را با دویدن و پاس دادن آن به یکدیگر نزد تیم خود نگه دارند. بهترین بازیکنان حرکات ویژه ای دارند و در صورت برخورد صحیح با حریفان خود ، به دور دیگری می رسند.

هر بازیکن همچنین یک مجموعه اصلی از آمار برای حرکات خاص و انجام پاس یا شوت کردن توپ در خود دارد. وقتی دو یا چند بازیکن با هم رقابت می کنند ، آمار آنها تجمعی است. بنابراین ، یک مهاجم سطح بالا که دارای قدرت های زیادی هم می باشد احتمالاً می تواند به یک دروازه بان سطح پایین گل بزند ، اما در این محدوده ، این اعداد تصادفی هستند. مهاجمان سطح بالا می توانند و اغلب این کار را برای مقابله با مخالفان ضعیف انجام دهند.

البته این تصادفی در یک ساختار عمل می کند که برنامه ریزی استراتژیک را امکان پذیر می کند. Football, Tactics & Glory بازی مدیریت ورزشی است که در آن انتخاب های دشواری پیش روی بازیکن قرار دارد. همیشه باید از بازار نقل و انتقالات برای دستیابی به معامله خوب استفاده شود و بازیکنان اوج برای سودهای حداکثر فروخته شوند و به تیم های دیگر تحویل داده شوند پیش از اینکه دیگر غیر قابل استفاده شوند.

تیم بندی ها و تشکیل باید بر اساس نقاط قوت و ضعف تیم اصلاح شود و با در نظر گرفتن شکل گیری مخالفت در صورت آسیب دیدگی باید بازیکنان را استراحت دهید یا بازیکنان را تغییر دهید. بازیکنان جوان باید برای افزایش آمار خود ، چه در آینده و چه در بازار نقل و انتقالات ، بسیار تلاش کنند تا بتوانند جایگاهی که شایسته اش هستند را برای خود دست و پا کنند.

سیستم پیشرفته قدرت مند انگیزه ای را برای اکوسیستم بازیکن فراهم می کند. با توجه به گزینه های مدیریتی بازیکنان ، آمار هم تیمی ها به پیشرفت و پیشرفت خود ادامه خواهد داد. درخت ارتقاء بازی  به شخصی سازی اجازه می دهد تا با مهارت های شخصی مختلف در تیم های بزرگ مطابقت داشته باشد و بتوان شخصی سازی ها را بر اساس سلیقه ی هر کس انجام داد.

Football, Tactics & Glory یک بازی ساده است ، اما از گیم پلی چندان ساده ای برخوردار نیست. نیروهای دفاعی بازی در واسط همیشه با دفاع محکم مبارزه خواهند کرد ، زیرا آمار مهاجمان را می توان با آمار مدافع چندگانه مقایسه کرد ، به خصوص اگر برای مهارت های خاصی آموزش دیده باشند. نوبت باید قربانی شود تا موقعیت مطلوب کسب کند. معمولاً این تلاش ها نتیجه خاصی در بر ندارند

همانطور که ذکر شد Football, Tactics & Glory بیشتر به دانش مدیریت نایز دارد تا دانش فوتبالی چرا که Football, Tactics & Glory فوتبال حرفه ای واقعی است که در این حالت تیم های خوب بیشتر تیم های میانی را شکست می دهند ، اما تصادفی بودن برای تأثیرگذاری کافی است. و بر روی آمار شما در تیم های جهانی که در بازی وجود دارد تاثیر می گذارد.

ایجاد یک تیم عالی می تواند یک کار بسیار سخت و در عین حال رضایت بخش باشد. هر پیشرفت در یک بخش جدید نشان دهنده یک جهش بزرگ در بازی است. گاهی که امکان انتقال و جا به جایی بازیکن بین تیم های مختلف وجود ندارد و هنگامی که بودجه کافی وجود ندارد ، فقط می توان از تعداد محدودی گزینه استفاده کرد. بدیهی است که این گزینه ها شاید چندان موفقیتی در خود و نفعی برای شما نداشته باشند اما مجبور به انجام آن ها شوید.

علاوه بر این ، دسته بندی بازی آسان است. اگرچه این افراد به افرادی که علاقه زیادی به فوتبال دارند بسیار متمرکز شده اند ، اما به ویژه در راه معرفی تیم ها و امکانات مختلف بازی به موفقیت عمل می کند.Football, Tactics & Glory یک نوع بازی است که می توانید به صورت پیش فرض سریع بازی کنید ، زیرا به طور پیش فرض برای مدت کوتاهی بازی می شود ، اما کاربران به احتمال زیاد برای مدت زمان بیشتری بازی می کنند.

راجع به گرافیک نیز باید اشاره کرد هر چند بازی از طراحی گرافیکی نسبتا خوبی برخوردار می باشد اما می توانست این طراحی بصری جذاب تر و بهتر و همچنین پیشرفته تر صورت بگیرد. همچنین هوش مصنوعی بکار رفته در طراحی رقبای شما و تیم مقابل شما نیز می توانست بهتر و با جزئیات بیش تری صورت بگیرد که بازی را جذاب تر بکند.

در انتها باید اذعان کرد که این بازی دارای کلیه نقاط مثبت قابل ارائه بعنوان بهترین بازی نیست ، اما بازی بسیار مفید است. آنهایی که طرفداران بازی های ویدیویی فوتبال بوده اند ، بدون شک این دلتنگی را از دست می دهند. زیرا به بازی های دوست داشتنی این ژانر شباهت بسیار دارد و از ساختاری زیبا برخوردار است. با این وجود ،Football, Tactics & Glory کامل نیست و مشکل کمی در برخورد با سازوکارهای مختلف وجود دارد. از طرفی از منظر شبیه سازی حرکت ، این بازی عالی است ، اما بیشتر برای کسانی که با این ژانر آشنا تر هستند و از آن لذت می برند.

5

5

مزایا

  • طراحی کارکتر جالب
  • ایده های جذاب مدیریت تیم
  • طراحی حرکات ورزشی جذاب
معایب

  • گرافیک نه چندان قوی
  • کوچک بودن زمین

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 8
موسیقی - 7.5

7.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Kaptain Brawe: A Brawe New World

بازی Kaptain Brawe: A Brawe New World را میتوان یک تجربه سرگرم کننده از تصاویری …