خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی FishWitch Halloween

نقد و بررسی بازی FishWitch Halloween

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی FishWitch Halloween می باشد که یک بازی پازلی و معمایی می باشد. بازی FishWitch Halloween به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی FishWitch Halloween یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی FishWitch Halloween را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی FishWitch Halloween آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی FishWitch Halloween خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی FishWitch Halloween در اسم و رسمش به مخاطب قول یک بازی هالووینی با ماهی جادوگر را می دهد، اما تنها چیزی که مربوط به هالووین در بازی می بینیم، یک سری کدو حلوایی هستند که صرفا گوشه و کنار بازی وجود دارند و علاوه بر آن ماهی جادوگر هم اصلا با اسمش نمی سازد و در کل فقط یک پری دریایی معمولی است. بازی FishWitch Halloween اصلا داستان خوب و جالبی ندارد و در کل ما نمی توانیم به این بخش از بازی FishWitch Halloween نمره خوبی بدهیم.

گرافیک بازی FishWitch Halloween یک گرافیک خیلی قدیمی و معمولی است که حتی المان های داخل پازل ها هم ربطی به تم هالووینی بازی ندارند! و کلا گرافیک بازی به هیچ وجه داستان آن را – البته بازی داستانی هم ندارد! – به تصویر نمی کشد و ما به گرافیک این بازی نمره خوبی نخواهیم داد. موسیقی بازی FishWitch Halloween با ساندترک زیبایش که بعضی جاها اندکی ترسناک و هالووینی می شود و در بقیه موارد هم خوب ساخته شده است به همراه جلوه های صوتی جالب، تنها بخشی از بازی FishWitch Halloween می باشد که از ما نمره خوبی خواهد گرفت.

گیم پلی بازی FishWitch Halloween جدا از باگ های فراوان و ایرادات فنی زیادش، چیز جدیدی برای ارائه دادن ندارد. این بازی یک بازی مچ کردن سه شکل شبیه به هم است که قطعا شما نمونه های رایگان و قوی تر آن را قبلا بازی کرده اید. گیم پلی بازی FishWitch Halloween هیچ جذابیت خاصی برای مخاطب ندارد و از لحاظ فنی هم قوی نیست. ما به گیم پلی بازی FishWitch Halloween نمره خوبی نخواهیم داد و فکر می کنیم که این بازی در کل یک کپی ضعیف و گران از بازی های شبیه به خودش است.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی FishWitch Halloween رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی FishWitch Halloween را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی FishWitch Halloween یک بازی حقیقتا ضعیف می باشد ولی موارد جزئی خوبی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این بخش های جزئی که خوب هستند باعث نمی شوند که ما بازی FishWitch Halloween را به شما توصیه کنیم و از همین الان هم می گوییم که بازی FishWitch Halloween را ما قطعا به شما پیشنهاد نمی کنیم مخصوصا که این بازی در کل نه داستان درست و حسابی دارد و نه چیز جدیدی در گیم پلی اش ارائه می دهد.  با این حال اگر به خرید بازی FishWitch Halloween علاقه دارید، می توانید این بازی را با قیمت حدود ده دلار در وب سایت استیم پیدا کنید و به طور کلی ما بازی FishWitch Halloween را به شما توصیه نمی کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی FishWitch Halloween برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی FishWitch Halloween تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی FishWitch Halloween کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

FishWitch Halloween

5

مزایا

  • موسیقی جالب
معایب

  • ربط نداشتن طراحی بازی به تم کلی و داستان آن
  • گیم پلی ضعیف و تکراری

0

0

0

0

0

گرافیک - 1
گیم پلی - 0.5
داستان - 0.5
موسیقی - 3.5

1.4

User Rating: Be the first one !