خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Them Bombs

نقد و بررسی بازی Them Bombs

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Them Bombs می باشد که یک بازی معمایی و اکشن می باشد. بازی Them Bombs به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Them Bombs یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Them Bombs را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Them Bombs آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Them Bombs خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی Them Bombs یک بازی دو تا چهار نفره است که در آن شما یک نفر را به عنوان قهرمان تیم خودتان انتخاب می کنید که به خود بمب دسترسی دارد و بقیه بازیکن ها که نمی توانند بمب را ببینند، فقط به یک دفترچه راهنمای خنثی سازی بمب دسترسی دارند. تنها راه ارتباطی قهرمان و بقیه اعضای تیم، از طریق ارتباط صوتی است. بازی Them Bombs داستان جالبی دارد که باعث می شود ارتباطات بین فردی بازیکن ها تقویت شود و در کل ما نمره خوبی به داستان این بازی می دهیم.

گرافیک بازی Them Bombs یکی دیگر از موارد جذاب این بازی است. گرافیک بازی واقعا یک بمب را شبیه سازی می کند و استفاده از رنگ های دقیق که در دنیای واقعی هم توی مدار های الکتریکی به کار می روند باعث شده تا بازی Them Bombs جلوه جذابی پیدا کند. ما به گرافیک بازی Them Bombs نمره خوبی می دهیم. موسیقی بازی Them Bombs ساندترک و جلوه های صوتی خوبی دارد اما از آن جایی که در همه مراحل بازی شما و بقیه اعضای تیم باید با هم همکاری کنید، خیلی شنیده نمی شوند. در کل ما به موسیقی بازی Them Bombs هم نمره خوبی می دهیم.

گیم پلی بازی Them Bombs که تقریبا در پاراگراف داستان آن را توضیح دادیم، یک سری ویژگی جالب دارد. بمب هایی که باید خنثی کنید در هر مرحله بیش از پیش سخت می شوند و در کل باید در این بازی خیلی به گفت و گو و ارتباط گرفتن با بقیه تیم تکیه کنید. هم چنین گیم پلی بازی Them Bombs از لحاظ فنی هم خیلی تمیز طراحی شده است و در کل ما نمره خوبی به این بخش از بازی Them Bombs می دهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Them Bombs رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Them Bombs را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Them Bombs یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما بازی Them Bombs را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی Them Bombs حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی Them Bombs را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و بازی Them Bombs در وب سایت استیم با قیمت حدود یازده دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است و به طور کلی ما بازی Them Bombs را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Them Bombs برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Them Bombs تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Them Bombs کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Them Bombs

5

مزایا

  • گیم پلی جذاب با تمرکز بر ارتباطات بین فردی
  • گرافیک زیبا و شبیه به واقعیت
معایب

  • طولانی و وقت گیر بودن بعضی از حرکات اجباری بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 10
داستان - 9
موسیقی - 10

9.8

User Rating: Be the first one !