خانه / Reviews / نقد و بررسی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

نقد و بررسی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

یکی از عجیب ترین بازی ها با داستان عجیب تر از خودش که در سال 2021 منتشر شده است بازی Epic Dumpster Bear 2 He Who Bears Wins است که  همه عناصر ساخت بازی در بررسی آن عجیب به نظر می رسند که امروز با نقد و بررسی این بازی در سایت IRG Review به معرفی آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بازی Epic Dumpster Bear 2 He Who Bears Wins یک بازی تازه وارد است که برای استور استیم منتشر شده است و فقط در پلتفرم های دیگر در پلی استیشن4 قابل انجام دادن می باشد. نوع ساخت بازی یک بازی دو بعدی است که با گرافیک عجیبی ساخته شده است که در ادامه به تشریح آن خواهیم پرداخت.

بازی Epic Dumpster Bear 2 He Who Bears Wins درباره داستان یک خرس است که به طرز عجیبی دوست دارد که از انسان ها انتقام بگیرد. این خرس خانه و جنگل خودش را به خاطر صنعتی شدن کرده زمین و از دست رفتن محیط طبیعی اش از دست داده است و الان با عصبانیتی شدید به دنبال انتقام گرفتن از مسببان این واقعه است. داستان بازی به صورتی بیان می شود که فکر می کنید گرافیک این بازی توسط یکی از ادیتور های تازه وارد یوتوب طراحی شده است. اشکال در بازی به صورت دو بعدی هستند و در مسیر انجام بازی نیز تمام اشیای ساخته شده به شکلی بسیار فلت و مانند عکس های JPG در بازی وجود دارند.

حتی تصاویر پس زمینه ای که در بازی می بینید همگی تصاویری هستند که از محیط های طبیعی برداشته شده اند و با اضافه شدن فتوشاپ بر روی آنها تقریبا یک استایلی گرفته اند اما خانه ها و حیواناتی که در بازی وجود دارند که شامل بلوک هایی که از روی آن می پرید و آجرهایی که حتی در بالای سرتان در مسیر انجام بازی ماجراجویانه چینده شده اند همگی دارای استایل ها و شکل های متفاوتی هستند که حتی با DPI های مختلفی در بازی قرار داده شده اند.

در ابتدا خواستیم با نقد منفی این بازی را به خاطر این نوع طراحی قضاوت کنیم اما هر چقدر که جلو تر رفتیم این کیفیت پایین طراحی تصاویر بازی را در اصل استایل خاص سازنده بازی دانستیم و متوجه شدیم که سازندگان بازی Epic Dumpster Bear 2 He Who Bears Wins از عمد این گونه بازی را شکل و شمایل داده اند که خوب شاید مورد پسند هر گیمری نباشد ولی در کل می توان گفت که بسیار خاص است و ساخت آن به خاطر نقطه ضعف تولید کننده و یا از روی تصادف و اشتباه نبوده است. مسیر ها و دنیای مختلفی برای بازی ساخته شده اند که باید گفت خود مسیر های بازی بسیار شبیه به یکدیگر هستند و در زمینه توسعه بازی در ژآنر ماجراجویانه قسمت جدیدی را مشاهده نمی کنیم. همه چیز ساده تر از آن است که فکرش را می کنید. البته همه چیز به خوبی پی می رود تا زمانی که باگ های تصویری کمی مزاحم انجام گیم پلی بازی می شوند.

بیشتر به نظر می آید که توسعه بازی توسط یک شخص خاص انجام شده است و تیم آنچنانی برای ساخت این بازی وجود ندارد. بازی  Epic Dumpster Bear 2 He Who Bears Wins بیشتر شبیه به یک پروژه شخصی می ماند که انجام آن در نسخه ابتدایی با استقبال معمولی مواجه شده است که در نتیجه آن سازنده بازی نسخه بعدی را نیز ساخته است. حرکت های گیم پلی بازی در مسیر های پلکانی افقی و عمودی در بازی ترتیب داده شده اند. در جاده حرکت بازی سکه هایی را مشاهده می کنید که باید آن را جمع آوری کنید. این سکه ها به شما اجازه می دهند تا بتوانید چند مرحله اضافی که به صورت جایزه ای در بازی قرار داده شده اند را نیز آنلاک کرده و آنها را نیز بازی کنید که آیتم های بیشتری را می توانید از آنها فارم کنید.

در مجموع باید گفت بازی  Epic Dumpster Bear 2 He Who Bears Wins از آن دسته بازی هایی است که باید در زمان بیکار انجام داد و اصلا بازی نیست که بخواهید در بالای لیست گیم های خودتان برای سال 2020 بگذارید. زیرا بازی اصلا بازی نیست که بالا تر از استاندارد های تولید بازی های امروزی باشد.

5

5

مزایا

  • حرکت های کارتونی خنده دار خرس بازی
  • استایل یونیک طراحی گرافیکی
  • گیم پلی روان
معایب

  • کیفیت Dpi متفاوت در اشیای بازی
  • داستان بی ربط و نداشتن مداخله در گیم پلی بازی
  • بعضی از باگ های تصویری

0

0

0

0

0

گرافیک - 4
داستان - 4
گیم پلی - 7
موسیقی متن - 5

5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی TOEM

بازی TOEM از آن دسته بازی هایی است که به راحتی می توان با یک …