خانه / Reviews / نقد و بررسی Crawlers And Brawlers

نقد و بررسی Crawlers And Brawlers

در این مقاله قصد داریم به بررسی بازی Crawlers And Brawlers بپردازیم. این بازی برای کنسول های رایانه ای ایکس باکس وان، رایانه های شخصی ویندوزی و هم چنین برای دیگر سیستم عامل هایی مانند لینوکس و هم چنین برای مکینتاش نیز بازی در دسترس است و می توانید بازی را بر روی این پلتفرم های نیز به بازی دسترسی داشته باشید.امیدواریم که در این مقاله با ما همراه باشید تا این بازی را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

هم چنین جای دارد که اشاره کنیم که بازی Crawlers And Brawlers توسط استودیوی بازی سازی Ugly Beard Games, LLC توسعه داده شده است و وظیفه ی انتشار این بازی به دیای گیم را هم همین کمپانی بازی سازی بر عهده داشته است و بازی را در سال 2016 به بازار منتشر کرده بود. هم چنین ژانر این بازی در ژانر بازی های RPG می باشد. با ما IRG Review همراه باشید.

داستان این بازی بدنی صورت است که در ابتدای بازی شما باید شخصیت خود را انتخاب نمایید و به عنوان یک ماجراجوی کنجکاو پا به دنیای جذاب و خیالی بازی می گذارید. جایی که داستان بازی رقم می خورد و شما هم به عنوان یک جنگجو می توانید در بازی ظاهر شوید و با دشمنان خودتان رو به رو شوید و همینطور در محیط با توجه به نژادی که برای خود در ابتدای بازی انتخاب کرده اید پیش بروید تا بتوانید به بهترین نمونه از خودتان بدل شوید.

امکان شخصی سازی در ابتدای بازی برای شما وجود دارد. این بخش از بازی یکی از بخش های دوست داشتنی و جذاب بازی است که آن را بسیار برای مخاطب بهتر می کند. در این بخش شما می توانید به عنوان بازیکن اصلی این ماجرا شخصیت خود و مشخصات او را مانند جنسیت و موها و رده ی نژادی و … اش را انتخاب نمایید که این بخش از بازی یک سری انمانات جذاب و انتخاب های خوب را پیش پای مخاطب خود قرار می دهد.

در ابتدای بازی هم چنین مودهای مختلف برای انجام بازی در نظر گرفته شده است که به طور کلی به چهار بخش تقسیم می شوند و شما می توانید در هر یک از این 4 بخش که می خواهید بازی را انجام دهید. قطعا اصلی ترین بخش بخش داستانی بازی می باشد که شما می توانید در این بخش از ابتدای داستان قهرمان خودتان شروع کنید و همینطور به پیشرفت کردن در محیط بازی و بدل شدن به یک فرد مهم ادامه دهید و در بازی موفق شوید.

یکی از معدود ایراداتی که می توان به بازی Crawlers And Brawlers گرفت این است که کنترل بازی کمی سخت است. این مسئله به خصوص بعد از گذشت یک مدت زمان نه چندان کوتاه در محیط بازی و بعد از اینکه زمان مبارزه ی شما می رسد به چشم مخاطب می اید. در این بخش از بازی کمی شما با مسئله ی سخت بودن کنترل قهرمان خود مواجه هستید. البته این مسئله شاید خیلی به چشم نیاید اما شما احتمالا با جلو تر رفتن در محیط بازی و سخت تر شدن آن مجبورید که با این مشکل مواجه شوید.

برخی جزئیات گرافیکی نیز هم چنین در بازی هستند که کمی ازاردهنده می توانند باشند. البته این را هم باید گفت که گرافیک این بازی به صورت 8 بیتی می باشد و به صورت کلاسیک توسعه داده شده است و شاید از این عنوان نباید انتظار گرافیکی قوی داشت. هر چند ما هم این انتظار را نداریم اما منظور ما در این بخش برخی از جزئیات ریز مانند طراحی خود کارکتر اصلی بازی می باشد که می توانست با جزئیاتی بهتر صورت بگیرد و موفق تر باشد.

یکی از امکانات متوعی که در این بازی موجود است این است که شما این بازی را هم به صورت چندنفره یعینی به صورت محلی بازی کنید و هم اینکه می توانید بازی را به صورت انلاین بازی کنید و از امکانات متنوع و متفاوتی که در این بخش از بازی هم به نوبه ی خود کار شده است استفاده ببرید. اکنون ما در این جا می خواهیم به این دو بخش یعنی چندنفره و انلاین بازی کردن بازی Crawlers And Brawlers بپردازم.

در بخش چندنفره ی بازی شما می توانید این بازی را به صورت دو نفره و به صورت محلی بازی کنید. بدین معنی که در کنار یکی از اعضای خانواده یا دوستان تان می توانید از انجام بازی Crawlers And Brawlers لذت ببرید. بازی در این بخش خب از آنجایی که دونفره هستید دشمنان سخت تر و قوی تری را نیز ممکن است در برابر شما قرار دهد بنابراین باید به خوبی با یکدیگر به خوبی همکاری کنید و آماده باشید.

بخش آنلاین بازی نیز موفق عمل کرده است. در این بخش از بازی شما می توایند با دوستان خودتان یا به صورت کلی با افرادی که بازی را دارند به اجرای بازی بپردازید و مودهای مختلف بازی را امتحان کنید. به هر صورت بازی Crawlers And Brawlers یک بازی موف در زیر ژانر خودش به حساب می آید و یک بازی جذاب و سرگرم کننده است که برای بازیکن ها امکاناتی متنوع و خوب را مانند مودهای مختلف و بخش آنلاین و … قرار داده است. امیدواریم که از اجرای این بازی لذت ببرید.

 

5

5

مزایا

  • امکان شخصی سازی در بازی
  • مودهای مختلف در بازی
  • وجود بخش آنلاین در بازی
معایب

  • کنترل کمی سخت است
  • برخی جزئیات گرافیکی

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 8.5
داستان - 8.5
موسیقی - 8.5

8.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Pack Master

بازی Pack Master را میتوان یک عنوان سرگرم کننده و دم دستی برای برخی از …