خانه / Reviews / نقد و بررسی Zoids Wild: Blast Unleashed

نقد و بررسی Zoids Wild: Blast Unleashed

در نقد و بررسی امروز بازی را برای شما شرح می دهیم در سبک بازی های مسابقه ای که اگر این سبک را دنبال می کنید حتمی بازی های تیکن و مرتال کمبت را بازی کرده اید که بهترین های این سبک هستند اما این بازی کمی تفاوت های دارد که در ادامه به شما خواهیم گفت . بازی زوید ویلد در ماه اکتبر همین سال یعنی 2020 توسط Outright Games ساخته و توسط Codeglue منتشر شده است و فقط در پلتفرم نیتندو سویچ در دسترس می باشد . ولیکن بازی جنگ ربات ها است و می توان گفت محدوده سنی آن بسیار گایین می باشد در حدی که میگویم بای کودکانه است و گیم پلی پیچیده ای ندارد . بنابر این اگر به این نوع بازی غلاقه دارید و به دنبال کسب اطمینان از دانلود آن می باشید حتما تا آخر این نقد و بررسی همراه تیم irg review باشید تا کاملا نکات بازی را برای شما شرح دهیم .

همانطور که گفتم این بازی یک بازی در ژانر  مبارزه ای و اکشن می باشد که طرف های مبارزه را ربات ها تشکیل می دهند . این موضوع حذابیت بازی نیز می باشد چون معمولا در بازی های مبارزه ای جنگ ها بین انسان های قهران و یا موجودات عجیب و قریب است اما در این بازی مبارزات بین ربات ها اتفاق می افتد و برای افرادی که به ربات علاقه دارند شاید خبر بسیار خوشنود کننده ای برایشان باشد .

شما در ابتدا وارد بازی می شوید و باید ربات مورد نظر خود را انتخواب کنید اما انتخواب این ربات به همین سادگی نیست بلکه همه ربات ها برای شما در دسترس نمی باشند و شاید ربات های در دسترس شما در ابتدای بازی بیشتر از پنج ربات نباشد . شما باید با بازی کردن زیاد پیروز شدن و جمع  کردن امتیاز بیشتر برای باز کردن هرچه بیشتر ربات ها و یا ربات مورد علاقه خود تلاش کنید . معمولا این ربات ها از لحاظ مکانیک و کار آمدی زیاد فرقی با یکدیگر نمی کنند و بیشتر از لحاظ ظاهری هستند که شما باید آنها را انتخواب کنید ولیکن فرق های بسیار کوچکی هم هست مانند فیزیک ربات ها و یکسری حرکت های آنها که فرق هایی با یدیگر خواهد داشت .

و اما در بخش مبارزه ها اگر شما از این سبک اطلاعات داشته باشید و یا بازی کرده باشید حتما این نکات را خواهید دانست اینطور که شما شخصیت جنگ جو  را انتخواب می کنید و وارد زمین می شوید اما باید دشمنی هم داشته باشید . دشمن شما در این بازی به چند صورت انتخواب می شود صورت اول آنلاین است که شما وقتی انتخواب آنلاین دشمن را اننتخواب کنید سیستم بازی به صورت خودکار دشمن شما را که یک آدم حقیقی در جای دیگر دنیا است را بر می گزیند و اما صورت دوم نیز اینطور است که شما به صورت فیزیکی کسی را در خانه خود و کنار خود دارید که این فرد با کنسول شما دو نفره بازی میکنید  یک دسته دست شما و دسته دیگر در دستان دستتان که در حضور شما قرار دارد است و اما صورت دیگری هم وجود دارد که معمولا رایج تر از دو سورت دیگر است این گونه که شما اتخواب دشمن را روی هوش مصنوعی می گذارید یعنی بازی از هوش مصنوعی خود استفاده می کند و دشمنی را رو به روی شما بدون دخالت اینترنت و یا انسان زنده ای انتخواب می کند .

ولیکن در کل بعد از اینکه شما به بازی وارد شدید و نوع دشمن خود را انتخواب کردید و بعد از آن قهرمان بازی را نیز به سلیقه خود برگزیدید حال وارد میدان جنگ می شوید میدان جنگی که دو بعدی می باشد اما کمی فراتر از دو بعدی نیز رفته است که یکی از نکات متفاوت این بازی همین قسمت نیز ممک است باشد  . دی این بازی مانند تمام بازی های دو مبارزه ای انطور است که یک زیمن مشخص انتخواب می کنید و در آن با دشمن ود با استفاده از حرکات رزمی که در بازی ساخته شده است یکدیگر را زخمی میکنید . جون شما یک مقدار مشخصی دارد و اگر تمام شود شما ست اول را بازنده شدید و اگر ست دوم را هم ببازید بازی را باخته اید اما اگر ست دوم را ببرید مساوی می کنید و بازی به ست سوم موکول می شود . و اما قسمت بک گراند بازی حالتی سه بعدی دارد یعنی به جز حرکت در افق شما در زرباتی خواص و پرش ها حرکت در عمود را نیز تحربه خواهید کرد و این تنها تفاوتی بود که من در این بازی یافتم.

گیم گلی را به صورت کلی برایتان تا جایی که می توانستم شرح دادم ولیکن در گرافیک بازی به نکاتی برخوردم که حال در حال توضیحش هستم . گراقیک بازی زیبا کار شده بود و بدون نقص اما در بخش ساخت فیزیک ربات ها اشکالاتی را دیدم که میتوان آن را باگ هم توصیف کرد باگ هایی که دقت ضربات را کم می کردند ولیکن جدا از این مسایل گرافیک و بک گراند نسبت به سطح بازی خوب کار شده بود و لذت کافی را منتقل می کرد و در کنار موسیقی رباتی و هیجان انگیزی که به لذت بازی می افزود در کل اگر به این نوع بازی ها علاقه دارید این بازی یک بازی هست که شاید هر فردی یکبار از بازی کردن آن ضرر نکند و تجربه تقریبا متفاوت و فانی بود که شما هم میتوانید آن را انجام دهید و لذت ببرید .

5

5

مزایا

  • گرافیک دقیق
  • موسیقی مناسب با بازی
  • سبک جالب و روبه سه بعدی
معایب

  • اشکالات فنی ربات ها و فیزیک آنها
  • تکراری بودن حرکات ربات ها با وجود فیزیک های متفاوت

0

0

0

0

0

گرافیک - 5.5
گیم پلی - 4.5
داستان - 7
موسیقی - 5.5

5.6

User Rating: Be the first one !

درباره‌ی IRG Review

همچنین ببینید

نقد و بررسی Kaptain Brawe: A Brawe New World

بازی Kaptain Brawe: A Brawe New World را میتوان یک تجربه سرگرم کننده از تصاویری …