خانه / Reviews / نقد و بررسی TRANSFORMERS: BATTLEGROUNDS

نقد و بررسی TRANSFORMERS: BATTLEGROUNDS

در مقدمه این بازی اکشن و جنگ ربات کلیت بازی را با شما میگوییم تا در صورت کوچکترین ترین علاقه ای که به این سبک بازی ها دارید تا پایان این نقد و بررسی همراه ما باشید . بازی TRANSFORMERS: BATTLEGROUNDS در ماه اکتبر امسال که من این مقاله را می نویسم یعنی 2020 ساخته شده است . بازی در سبک اکشن و سه بعدی می باشد که شما در قالب ربات و سوم شخص با رباط های دیگر شروع به مبارزه می کنید که ممکن است جذابیت هایی را برای افرادی به همراه داشته باشد به دلیل سبک خواصی که این بازی دنبال می کند . حال گر شما هم حس کردید ممکن است در آینده از بازی حتی کوچکترین لذت را ببرید تا پایان این مقاله همراه من و تیم irg review باشید تا مفصل راجب این بازی برای شما توضیحاتی را ارائه کنیم . بازی در پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوئیچ، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، اکس‌باکس وان، مایکروسافت ویندوز در دسترس می باشد .

در این بازی شما نقش رباطی را بازی می کنید جنگو که در شهر به دنبال به دست آوردن قدرت می باشد . اما این شهر برای این رباط بسیار کوچک است و قالب کوچکتری نسبت به جسه رباط دارد پس یعنی رباط های بازی ما غول پیکر و بزرگ جسه می باشند . ولیکن به این صورت که توضیح دادم نیست یعنی بازی به صورت ویدیویی نیست که شما نقشی را اجرا کنید . بیشتر شبیه بازی های مبارزه است اما به صورت سوم شخص و شطرنج کونه اینطور که شما باید یک شخصیت را انتخواب کنید و بازی دشمنانی را برای شما انتخواب می کند یا به صورت آفلاین یا آنلاین فرقی نمی کند و شما شروع به مبارزه ای شطرنج گونه اما فیزیکی با دشمنانتان می کنید .

و اما شخصیت های این بازی شاید مهم ترین نکته این بازی یا حتی تمام بازی های مبارزه ای و اکشن باشد . ولیکن در این بازی نیز کاملا روی آن کار شده و دقت بسیاری در آن بکار رفته است اما از نظر من با توجه به سالی که در آن زندگی میکند و تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است این بازی در خور این نیست که ما بگوییم شخصیت ها بسیار خوب کار شده اند زیرا اشکالات کوچک و بزرگی می توان از آنها گرفت اما باز هم می گویم در حد خود و سازنده ای که آن را ساخته است قابل قبول می باشد . و اما در کل شخصیت ها و ربات های زیادی در بازی وجود دارند که شما میتوانید با آن ها بازی کنید ولیکن در صورتی که امتیاز جمع کرده باشید و آن ربات را با امتیازات خود خریده باشید کاملا مانند بازی های دیگر که شخصیت های اصلی بازی را قفل میکنند تا شما انگیزه کافی برای ادامه بازی داشته باشید .

حال به اصل بازی می پردازیم که مبارزات است . همان طور که گفتم ربات ها در این بازی خوب و بد دارند یعنی هر ربات می تواند بهتر از دیگری باشد پس هرکدام از آنها دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند که شما باید آن ها را انتخواب کنید طبیعی است آن ربات هایی که قفل می باشند عملکرد بهتری دارند . حال بحث اصلی این است که مبارزات به چه صورت است ، به این صورت است که شما پس از انتخواب ربات مورد علاقه خود به میدان جنگی فستاده می شوید که از غزا محیط جنگ یک شهر مسکونی است . در این شهر مصنوعی چند رباط غول پیکر قرار می گیرند که یکی از آن ها را شما هدایت می کنید . هرکدام در منطقه استراتژیک خود قرار میگیرید و به صورت تصادفی سیستم هوش مصنوعی بازی برای شما انتخواب هایی را قرار می دهد که همان حرکت بعدی شما نیز می باشد . شما می توانید با فکری که در سر دارید استراتژی را پیاده کنید نزدیک ربات های دیگر شوید محمله های آن هارا کسب کنید و آن ها را با ضربات مدیریت شده از بین ببرید .

این نکاتی که گفتم کل بازی بود و دقیقا تمام کاری بود که شما باید در بازی انجام دهید اما حال به بخش تخصصی بازی و جلوه های بصری آن بپردازیم . در ابتدا موسیقی آن دقیقا مانند خود بازی بسیار ساده می باشد اینطور که انتظار می رود نیست اما کلیت آن درست انتخواب شده و مرتبت بازی است گرافیک نیز دارای مشکلاتی است که ممکن است شما را از این بازی دلسرد کند . در طراحی رباط ها و بک گراند بازی دقت زیادی نشده و وقتی نزدیک آن ها می شوید پیکسلی و بسیار بی کیفیت می شود اما اگ کلیت را در نظر بگیریم و جنبه قیمت بازی را هم ببینیم یک بازی که نوجوانان و کودکان از آن لذت می برند بسیار مراحل آن ساده است و می تواند هر کسی را برای مدتی سرگرم کند .

5

5

مزایا

  • سبک جالب بازی
  • رباط های گوناگون با قابلیت های مختلف
معایب

  • گرافیک ضعیف
  • ساده بودن بازی
  • موسیقی خیلی معمولی

0

0

0

0

0

گرافیک - 4
گیم پلی - 5.5
داستان - 5.5
موسیقی - 3

4.5

User Rating: Be the first one !

درباره‌ی IRG Review

همچنین ببینید

نقد و بررسی Kaptain Brawe: A Brawe New World

بازی Kaptain Brawe: A Brawe New World را میتوان یک تجربه سرگرم کننده از تصاویری …