خانه / Reviews / نقد و بررسی ZikSquare

نقد و بررسی ZikSquare

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب ZikSquare رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و سکوبازی قرار دارد. این بازی توسط شرکت TOMAGameStudio طراحی و منتشر شده است. این بازی به صورت انحصاری برای پلتفرم Nintendo Switch عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی ZikSquare می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

در اولین اجرای بازی ZikSquare به شما گزینه هایی داده می شود که مراحلی را که بازی به دست می آید بازی کنید یا آنها را خلق کنید. موسیقی بر اساس قرارگیری کاراکتر بازی در حال حرکت در امتداد مراحل ارائه می شود و پرش به منظور حرکت ادامه می یابد. در هریک از مراحل به شما دو ارتفاع مختلف برای پرش داده می شود که می توانید با فشار دادن دو دکمه مختلف این عماکرد را انجام دهید. هر یک از مراحل از ابتدا قفل شده است و بازیکن می تواند مراحل را به دلخواه انتخاب کند.

در گیم پلی بازی ZikSquare بیش از یک آهنگ وجود دارد که می توانید در مراحل بازی آن را بشنوید. این امر به شما امکان می دهد تا از یکنواختی موسیقی متن خسته نشوید و مراحل بازی را با هیجان بیشتری به پایان برسانید. اگرچه این امکان را برای شما فراهم می کند که مشکل خود را در مرحله ای که این متغیر را ندارید عالی باشد.

در پس زمینه مراحل بازی ZikSquare مخاطبانی نامرئی وجود دارد که هر بار که بازی می کنید ، شما را تماشا می کند. تشویق مودبانه آنها هر بار که یک مرحله را به پایان می رسانید رضایت بخش است ، اما فریاد شنیدنی هنگام اشتباه بازیکن تحریک کننده است. مسئله کوچک دیگر با بازی در یک مرحله این است که ممکن است کسانی که در درک عمق مشکل دارند باید این موضوع را کنار هم بگذارند. هنگامی که پنج آهنگ مختلف به طور همزمان اجرا می شوند ، تعیین می کنند که دقیقاً کدام یک را تغییر دهید. علاوه بر این شما نمی توانید به سرعت آهنگ ها را تغییر دهید. تغییرات مسویقی شما باید برنامه ریزی و فکر باشد.

در بازی ZikSquare ساخت آهنگ برای مراحل بازی بسیار آسان است ، به شرطی که گوش دادن به موسیقی را الویت قرار دهید و صبر قرار دادن آن در مراحل را داشته باشید. به طور کلی در طراحی مراحل بازی فضای زیادی برای ایجاد خلاقیت وجود دارد و شما می توانید به طور همزمان تا چهل آهنگ را ذخیره سازی کنید.

در گیم پلی بازی ZikSquare افزودن یک سیستم در بازی برای تولید بخش های آهنگ بر اساس ورودی که به شما ارائه می دهد باید به آن توجه داشته باشید که چه نوع صدا در دسترس است. باید خودتان آنرا بسازید یا از بخش تولید شده به عنوان پایه و بلوک ساختاری برای موسیقی خود استفاده کنید.

در بازی ZikSquare به دلیل عدم پشتیبانی از صفحه نمایش لمسی ساخت یک مرحله به دلخواه بعضی مواقع می تواند ناامید کننده و خیلی کند باشد. به نظر نمی رسد هیچ عملکردی برای به اشتراک گذاشتن مراحل و یا نگاه به موارد دیگر وجود داشته باشد. به طور کلی این بازی به عنوان یک بازی سکوبازی و ایجاد موسیقی گیم پلی سرگرم کننده و جذابی ارائه می دهد. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک سکوبازی و اکشن پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده و ایده خلاقانه
  • موسیقی متن خوب
  • مراحل چالش برانگیز و جذاب
معایب

  • گرافیک و طراحی بصری ضعیف
  • عدم روایت داستانی
  • عدم پشتیبانی از حالت لمسی برای طراحی مراحل

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
گیم پلی - 7
داستان - 5
موسیقی - 7.5

6.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …