خانه / Reviews / نقد و بررسی Lornsword Winter Chronicle

نقد و بررسی Lornsword Winter Chronicle

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Lornsword Winter Chronicle رفتیم. این بازی در سبک بازی های استراتژی قرار دارد. این عنوان توسط Tower Five طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Lornsword Winter Chronicle می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Lornsword Winter Chronicle یک عنوان جدید ماجراجویی استراتژی از بالا به پایین با شباهت هایی با عناوینی Age of Empires ، Warcraft است و عناوین دیگر در این سبک ارائه می شود. از لحاظ گیم پلی این بازی عالی به نظر می رسد و ضمن ارائه منحنی یادگیری بسیار خشن برای بازیکن به خوبی ارائه می شود.

Lornsword Winter Chronicle یک بازی استراتژی اکشن است. در گیم پلی بازی به عنوان شخصیتی به نام Corun Lan Ka قرار دارید شما باید از شمشیر و ذهنتان استفاده کنید تا نبردها را پشت سر بگذارید. باید با دشمنان مبارزه کنید ، مردان خود را رهبری کنید ، معادن طلا را غارت کنید پایگاه خود را بسازید و با یک دوست تماس بگیرید تا در هر زمان به شما کمک کند.

شخصیت Corun Lan Ka در بازی Lornsword Winter Chronicle ، یک جنگجو باستانی است که به نبرد اعزام می شود. در حالی که برای تصرف زمین و میدان نبرد می جنگید ، سربازان و حاکمان قدرتمند را به قتل می رساند. هدف از این بازی این است که کمی آهسته تر کار کنید ، پایه و سازه های خود را بسازید و آنها را مدیریت کنید و مواد غذایی غنیمت های طلایی را پیدا کنید تا مقداری پول بدست آورید. در بازی معابدی نیز وجود دارند که یو پی اس های ویژه ای را به کاراکتر بازی ارائه می دهند مانند احضار سربازان یا جانوران صخره ای که می توانند ساختمان ها را سریعتر خراب کنند که هر قدرت هدف خاص خود را دارد.

در بازی Lornsword Winter Chronicle پس از ایجاد مزرعه یا به دست آوردن غذا ، غذای بیشتر برای حفظ ساختمان ها و داشتن نیروها برای مبارزات شما الزامی است. ساختن ارتش شما مهم است زیرا هرچه بیشتر بتوانید به مخالفان فشار بیاورید ، نبرد آسانتر خواهد بود. سربازان خود را به نبرد هدایت کنید ، آنها را رها کنید و برای گرفتن اطلاعات بیشتر به پایگاه بازگردید. شما همچنین باید از دفاع خوبی برای پایگاه خود استفاده کنید زیرا ارتش مخالف از سراسر نقشه سرچشمه می گیرد و این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی برج نگهبانی و سربازانی دارید که بتوانید آنها را دفع کنید.

در بازی Lornsword Winter Chronicle طراحی بصری محیط بازی در این نمای بالا به پایین به خوبی ارائه می شود. نمایش خوبی از مناطق کویری ، جنگلی و برفی پوشیده از مناطق کوهستانی ارائه می شود. همچنین این بازی در زمینه صداگذاری و موسیقی عملکرد خوبی داشته است ، صداگذاری جنگ به خوبی ارائه می شود ، همچنین هنگامی که سربازان فریاد می زنند صدای آنها جذاب است و یا نابودی کامل ساختمان مخالفان بسیار رضایت بخش به نظر می رسد.

به طور کلی Lornsword Winter Chronicle پس از شروع به افزایش سطح بازیکن اعتیاد آور است. هنگامی که غذا و پول شروع به گردش می کند ، جوایز را به دست می آورید و از بازی خیلی بهتر لذت می برید. همچنین در این بازی یک بازیکن دوم می تواند مستقیماً وارد بازی شود ، حتی در میانه بازی به اشتراک گذاری منابع بپردازد و به شما در کنترل پایگاه خود کمک کند در حالی که در جنگ هستید.

بازی جذاب Lornsword Winter Chronicle عنوانی سرگرم کننده است و اعتیاد آور و به خوبی ساخته شده برای دوستداران استراتژی عنوانی پیشنهادی است. طراحی بصری آن به نظر می رسد عالی است و گیم پلی جذاب آن یک چالش واقعی را ارائه می دهد. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک استراتژی پیشنهاد می کنیم.

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 7.5

7.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Highrise Heroes: Word Challenge

سلام به تمامب همراهان و دوستان خوب وب سایت IRG Review ، امروز با شما …