خانه / Reviews / نقد و بررسی Remothered: Tormented Fathers

نقد و بررسی Remothered: Tormented Fathers

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Remothered: Tormented Fathers رفتیم. این بازی در سبک بقاء و ماجراجویی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Stormind Games طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Remothered: Tormented Fathers می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

داستان بازی Remothered: Tormented Fathers از آنجایی آغاز می شود که در یک شب تاریک و طوفانی ، نقش یک زن جوان را با نام دکتر رزماری ریدز قرار دارید. شما در حال کاوش در املاک Felton هستید ، به دنبال سرنخ هایی در مورد رمز و راز یک کودک گمشده و اینکه چه اعمال تاریکی می تواند در آنجا رخ دهد. هنگامی که آنچه را که به دنبال آن هستید می یابید ، ماموریت در فرار از عمارت که ظاهراً زندانی شده اید تغییر می یابد. دکتر ریدز مجبور است خود را با وسایل مختلفی که در تمام عمارت پراکنده شده اند ، مجهز کند تا هرگونه شکارچیان طاقت فرسا را ​​از بین ببرد ، یا هنگام روبرو شدن با آنها از خود دفاع کند.

متاسفانه بازی Remothered: Tormented Fathers در زمینه طراحی بصری عملکرد خوبی ندارد به طوری که نقاشی های موجود در قلعه پرنسس Peach از سوپر ماریو 64 به مراتب بهتر از بافت هایی که در املاک Felton مشاهده خواهید کرد بهتر به نظر می رسند. توسعه دهندگان بازی Storming Games اعلام کردند که گرافیک با یک پچ در ماه اکتبر رو به بهبود خواهد بود. گذشته از گیم پلی واقعی ، منوها ، برشهای از قبل رندر شده ، نمایش صدای صاف و طراحی صدای ستاره ای همه موارد خاص خود را حفظ می کنند تنها موضوع مهم تصویری دیگر که من دارم این است که مقدار نسبتاً خوبی از نمایش در نوشته های دفتر خاطرات ، یادداشت ها ، نوشته شده وجود دارد.

برای بیان یک نکته خوب ، بازی کردن در حالت دستی امری مرزی غیرممکن است. هر عملی به خزیدن کند می شود. در حال حاضر کمی شعار برای دور زدن است ، اما این احساس عمدی تر احساس می شود زیرا حرکت مبتنی بر عطسه و مخفی بودن است ، بنابراین سرعت آهسته حس می کند. اما در طول سکانس های شدید که باید تصمیم گیری سریع انجام شود ، عملکرد آن چیزی است که به نظر می رسد نقطه عطف کنسول است. هیچ مورد یا مکانیکی در بازی نمی تواند به شما کمک کند وقتی که این بازی ضعیف اجرا می شود. این یک شرم واقعی است زیرا این تجربه مانند هر بازی روی Switch می تواند واقعاً جالب باشد. متأسفانه ، بهتر است به حوض بستگی داشته باشید ، که دوباره به آن موضوع حبس نگاه می کند ، نه به شکلی که بازیکنان سوئیچ به دنبال آن هستند. بدتر از همه این است که من اغلب در اشیاء مختلف در عمارت گیر می کردم ، درها را می چسباندم و یا فقط می توانم جلوی آن را بگیرم و از من بی حرکت و یک اردک نشسته خارج می شدم.

گیم پلی بازی Remothered: Tormented Fathers در اینجا می تواند به این گونه خلاصه شود: به اینجا بروید ، آِتم اصلی را بگیرید ، برگردید ، بشویید ، تکرار کنید. شما اغلب به نوعی در را می یابید و باید کلید یا هر آنچه مکگفین برای پیشرفت لازم است را پیدا کنید. این تجربه بیشتر در جایی است که شما نیاز دارید که مرتباً به عقب برگردید یا یک مورد آشکار را پیدا کنید که مشکلی را برای مسدود کردن مسیر پیش رو برطرف کند. شما تمام این کارها را انجام می دهید در حالی که سعی می کنید شخصیت های مختلفی را که در خانه تاریک شما کمین می کنند گرفتار نشوید. اگر گرفتار شوید ، لحظه های ارزشمندی برای تصمیم گیری دارید که تعیین می کند زندگی می کنید یا می خواهید. شما می توانید پیچ ​​و خم شوید ، و سعی کنید به یک مکان مخفی تبدیل شوید ، یک حواس پرتی را ایجاد  کنید تا زمان بیشتری به خودتان بدهید ، یا از خود دفاع کنید.

در بازی Remothered: Tormented Fathers موارد مورد نیاز برای پیشرفت در بخش های مختلف خانه ای که شما در آن به دام افتاده اید قرار دارد و برای پیدا کردن آنها باید مرتباً به عقب و جلو بروید که این امر به ناچار شانس شما برای فرار با خطر را افزایش می دهد. این تقریباً تمامیت کارهایی است که در اینجا انجام می دهید. خوب است خانه ای مملو از وسایل یکبار مصرف داشته باشید که می توانند در شرایط تنش زا کمک کنند ، اما موضوعات شل و ول موجود در داستان آن چیزی است که بیشترین علاقه را به من نشان داده است.

در بازی Remothered: Tormented Fathers مشکل عظیم گرافیکی که ممکن است اصلاح شود یا ممکن است اصلاح نشود ، از کار افتادن کامل حالت دستی ، موانع تلاش برای خواندن مطالب تکمیلی و وجود لک ها که همگی به یک تجربه بسیار ناامیدکننده اضافه می کنند. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک بقاء پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • گرافیک خوب
  • داستان جذاب
معایب

  • باگ های متعدد در طراحی بصری
  • موسیقی متن ضعیف
  • شخصیت پردازی و روایت ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 6

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Highrise Heroes: Word Challenge

سلام به تمامب همراهان و دوستان خوب وب سایت IRG Review ، امروز با شما …