خانه / Reviews / نقد و بررسی Yooka-Laylee and the Impossible Lair

نقد و بررسی Yooka-Laylee and the Impossible Lair

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Yooka-Laylee and the Impossible Lair رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و سکوبازی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Playtonic Games طراحی و توسط Team 17 نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

عنوان Yooka-Laylee and Impossible Lair بازی ای است که به وضوح از تاریخ سری Donkey Kong Country الهام می گیرد در حالی که هنوز هم سبک خاصی از خود را به نمایش می گذارد ، بیشتر به لطف حس لطیف و طنز ساز توسعه دهنده Playtonic و موسیقی متن جذاب نیز است.

بخش اعظم گیم پلی بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair در 20 مرحله وجود دارد که با نگاه اول ، کمی شروع ناامید کننده ای دارد. یوکا و لیلی به عنوان یک تیم طراحی خوبی برای کنترل داشتند ، اما طراحی مراحل آنقدر احساس تنگاتنگی نمی کرد و بعضی اوقات مشکل ساز می شود. هر یک از 20 مرحله بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair حالت متناوب دارد که کارهای خوبی را در مورد برخی از موضوعاتی که من اولین بار از طریق آنها داشتم انجام می دهد. یکی دیگر از مشکلات شما ممکن است توسط لیزر تعقیب شود تا مجبور شوید سطح معکوس را تمام کنید. حالتهای متفاوتی وجود دارد و همه آنها پیچ و تاب و شگفتی گیم پلی کاملاً جدید را معرفی می کنند.

در گیم پلی بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair برای جابجایی بین مراحل مختلف ، لازم است که آنها را در نقشه جهان خاموش شروع کنید. کره زمین بازی از دیدگاه ایزومتریک ارائه شده و وقفه های تفریحی بین عملکرد پیمایش جانبی فراهم می کند. این سرزمین اسرار ، مسیرهای متعدد مدار و شخصیت های جذاب زیادی را در خود جای داده است. قدرت یو پی اس تونیک به نوعی ، برخی از اکتشافات فراگیر در جهان یادآور طراحی پلتفرم های سه بعدی ، فقط در مقیاس بسیار کوچکتر است.

در هر نقطه‌ای از بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair می توانید سعی کنید مقابله با Impossible Lair را که تا به نام آن زندگی می کند بپردازید. اتمام رساندن مراحل و پیدا کردن اسرار می تواند برای شما 48 زنبور محافظ به دست بیاورد ، که برابر با دادن یک مقدار سلامتی دیگر در لنده است.

در گیم پلی بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair علاوه بر بازدیدهای اضافه شده در هریک از مراحل Tonics می تواند به سطح پیشرفت شما نیز کمک کند. این یو پی اس های قدرتی را می توان در سرتاسر جهان یافت و پس از خرید با ارز درون بازی ، می توانید بارگیری را ایجاد کنید که می تواند سطح شما را افزایش دهد. برخی از Tonics همچنین عناصر گیم پلی مسخره مانند فیلتر VHS یا حالت وارونه را باز می کنند. چند مورد حتی بازی را دشوارتر کرده ، مانند Broken Joy-Con که طرح دکمه را به طور کامل تغییر می دهد.

بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair به طور کلی کار خوبی در ارائه انواع مختلفی از گزینه های سفارشی سازی به بازیکنان می کند تا تجربه خود را آسان تر کنند. در اکثر موار این بازی یک عنوان سکو بازی چالش برانگیز است. اما این مشکل با استفاده از Tonics می تواند تا حدودی کاهش یابد. حتی مفهوم جمع آوری زنبورهای برای Impossible Lair کمی دشوار است و می توانید احساس کنید مانند برخی از ایده های 3D platformer که در آن فقط تعداد مشخصی از سطح قبل از مواجه شدن با رئیس نهایی باید تکمیل شود.

به طور کلی بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair عنوانی لذتبخش به سبک 2D است. برخی از طراحی مراحل دارای اشکالات کوچکی است اما موسیقی پویا دارای یک حرکت متنوع است که به شما کمک می کند تا احساس خوبی در تجربه آن داشته باشید. این بازی را به دوستداران و طرفدارای سبک بازی های سکوبازی اکشن پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری زیبا و چشمگیر
  • موسیقی متن خوب
معایب

  • گرافیک سطح پایین
  • داستان نه چندان خوب
  • باگ های ریز در عملکرد فنی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6.5
موسیقی - 7

7

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Children of Morta نسخه XBOX ONE

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Children of Morta رفتیم. این بازی …