خانه / Reviews / نقد و بررسی Axis Football 2019

نقد و بررسی Axis Football 2019

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Axis Football 2019 رفتیم. این بازی در سبک بازی های ورزشی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Axis Games طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Microsoft Windows, Linux, macOS و XONE نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Axis Football 2019 می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Axis Football 19 آخرین عنوانی است که توسط Axis Games منتشر شده است و یک شبیه ساز فوتبال آمریکایی را ارائه می دهد. درست بعد از شروع بازی بازیکن با یک منوی خیلی ساده رو به رو می شود. بازیکن می تواند در حالت Exhibition یا حالت Franchise پرش کنید ، تیم خود را سفارشی کند یا گزینه های بازی را تغییر دهد یا اعتبار را برای بررسی تیم پشت بازی مشاهده کند. در اینجا هیچ منوی پیچیده ای وجود ندارد که بازی را فانتزی کند.

در حالت Spectate می توانید تیم ها را انتخاب کنید ، تنظیمات مسابقات را انجام دهید و به راحتی بنشینید و از مسابقه لذت ببرید زیرا دو بازیکن AI برای پیروزی در این بازی ، آن را کنار می زنند. با این حال حالت واقعی Axis Football حالت Franchise است که بیشتر وقت خود را صرف خواهید کرد و این حالت در حالی است که بازی واقعاً می درخشد. این بار ، حالت Franchise مملو از ویژگی هایی است که بیشترین کنترلی را که تاکنون در یک بازی از این سری داشته اید روی تیم شما است. حالت Franchise به شما یک منوی ساده اما موثر ارائه می شود و همه چیزهایی را که باید بدانید به شما نشان می دهد. داشبورد اصلی به شما امکان می دهد تا جدول رده بندی فعلی خود را در فصل و مسابقات آینده خود ببینید.

در بخش Front Office بازی Axis Football 2019 می توانید همه موارد مهم در مورد حرفه خود را مانند استخدام یا اخراج مربیان ، خرید یا ارتقاء امکانات برای تیم خود ، پیشاهنگی برای استعدادهای جدید ، تعیین استراتژی های تمرین برای تیم خود و حتی تهیه بازیکنان جدید برای تیم خود انجام دهید. همچنین می توانید به روحیه تیم خود در اینجا توجه داشته باشید که توسط عوامل متعددی در بازی مانند پیروزی در مسابقات ، عدم حضور در تمرینات و عدم اعمال بازیکنان زیاد قبل از بازی تعیین می شود. بسیار مهم است که سعی کنید روحیه تیم خود را تا حد ممکن حفظ کنید.

رابط کاربری درون بازی Axis Football 2019 بسیار آسان است و گزینه های زیادی برای انطباق با سبک بازی منحصر به فرد بازی به شما می دهد. این بار تعداد بسیاری از تشکل های دفاعی و دفاعی وجود دارد. اگر از آخرین شکل گیری خود راضی نیستید ، می توانید یک بازی جدید را برای بازی بعدی انتخاب کنید و روند انجام این کار واقعا آسان است.

بازی Axis Football 2019 خوشبختانه دارای مکانیک واقعا مناسب و ساده ای برای درک دارد که توسط بازیکنانی که تازه وارد بازی هستند نیز به راحتی قابل درک است. همچنین شما می توانید کتابهای پخش را با تشکل های خود ترکیب کنید و سریعاً قبل از هر بازی با سناریوهای همیشه در حال تغییر بازی سازگار شوید.

متاسفانه در بازی Axis Football 19 حالت چند نفره وجود ندارد. این بازی فقط به صورت تک نفره است و حالت چندنفره ای به هیچ وجه وجود ندارد. وجود داشتن حالت چند نفره مطمئناً باعث افزایش عمر بازی خواهد شد زیرا می توانستید شانس خود را در فوتبال با سایر بازیکنان از سراسر دنیا امتحان کنید.

بازی Axis Football 19 یک جذابیت عالی در دنیای شبیه سازهای فوتبال آمریکاست. حالت Multiplayer مطمئناً به بازیکنان این فرصت را می داد تا با بازیکنانی از سراسر جهان به فعالیت بپردازند ، اما با وجود این که این بازی از بین نمی رود ، باز هم می تواند ساعت های طولانی شما را با حالت حق رای دادن درخشان حفظ کند. این بازی جذاب را به دوستداران سبک بازی های فوتبالی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • حالت های مختلف چالش برانگیز
معایب

  • گرافیک سطح پایین
  • موسیقی متن ضعیف
  • عدم روایت داستانی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 6.5

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Children of Morta نسخه XBOX ONE

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Children of Morta رفتیم. این بازی …