خانه / Reviews / نقد و بررسی Draw a Stickman: EPIC 2

نقد و بررسی Draw a Stickman: EPIC 2

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Draw a Stickman: EPIC 2 رفتیم. این بازی در سبک بازی های Miscellaneous قرار دارد. این بازی توسط شرکت Hitcents طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های iPhone/iPad, PC, PlayStation 4, Wii U, Xbox One و Nintendo Switch نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Draw a Stickman: EPIC 2 می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Draw a Stickman: Epic 2 به تازگی منتشر شده است و از آخرین سری بازی های پورت شده برای تلفن هوشمند است که در Nintendo Switch eShop نیز مشاهده می شود. در بازی اقدامات بازیکن به طرز حیرت انگیزی بر تغییر در جهان خود تأثیر می گذارد و همه چیز با ترسیم یک استیکر آغاز می شود.

بازی Draw a Stickman: EPIC 2 دومین قسمت از سری بازی Draw a Stickman است گخ توسط Hitcents ارائه شده است Epic 2 یکی از جذاب ترین بازی ها برای نسخه سوئیچ است که یک گیم پلی عالی را ایجاد می کند این امر عمدتا به دلیل روایت کتاب داستان و طراحی بصری زیبا بازی است. به همان روشی که بازیهایی مانند Tearaway و Scribblenauts به بازیکنان اجازه می دهند با اجرای خلاقیت های خود در دنیای خود تخیل کنند گیم پلی بازی Draw a Stickman: Epic 2 به شما امکان می دهد تا با ایجاد قهرمان خود به اقدامات مختلف در بازی بپردازید.

شخصیت اصلی بازی Draw a Stickman: EPIC 2 شخص شرور است و واقعاً با این رویکرد سفارشی که Epic 2 می درخشد است. سفر حماسه ای شخصیت بازی در هشت فصل متنوع و جذاب روایت می شود ممکن است خیلی طول نکشد اما هرگز جلوی ایده های خلاقانه خود را نمی گیرد.

در بازی Draw a Stickman: EPIC 2 خارج از شخصیت پردازی ها و طراحی اشیاء و ابزارهای خاص از طریق دکمه های لمسی یا دکمه های ZL و ZR ، Epic 2 در درجه اول یک گیم پلی گیج کننده ماجراجویی است که به وسیله آن می توان با استفاده از مداد رنگی های کلکسیونی که هر یک از آنها توانایی های جدیدی را به شما می دهد مشکلات حل می شود. به طور کلی همه معماهای محیطی Epic 2 نسبتاً ساده هستند ، حتی اگر راه حل ها همیشه به همان شکلی که ممکن است تلگراف نشده باشند.

در حالی که بازی Draw a Stickman: EPIC 2 نسبتاً مختصر است همانطور که در ابتدا گفته شد برخی از رنگهای کلکسیونی و قطعات قلب فقط با استفاده از مدادهای جمع آوری شده در مراحل بعدی قابل دستیابی هستند ، بدین معنی که دلیل بیش از کافی کافی برای تجربه مجدد این داستان خوب در مقابل شر وجود دارد. به خصوص وقتی با توجه به رنگ و سایه های جدید در دسترس خود هستید.

بازی Draw a Stickman: Epic 2 یکی از خلاق ترین بازی های indie است. در غیر این صورت آنچه که یک بازی ماجراجویی اکشن نسبتاً ساده بوده است ، در عوض با ارائه توانایی بازیکنان برای سفارشی کردن تجربه خود ، تا حد زیادی بالا می رود.

بازی Draw a Stickman: Epic 2 به طور کلی یک عنوان گیج کننده کوچک و جذاب از جنس کاغذ است که به بازیکنان توانایی منحصر به فرد برای شخصی سازی داستان خود را به صورت خلاقانه ارائه می دهد حتی اگر این کمپین کاملاً کوتاه باشد و برخی از مشکلات به شما اجازه می دهد تا بازیکن ساعات گیم پلی بسیاری را سرگرم این بازی جذاب باشد. این بازی را به دوستداران سبک بازی Miscellaneous پیشنهاد می کنیم.

 

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان خوب و خلاقانه
  • طراحی بصری زیبا و کارتونی
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • گرافیک سطح پایین
  • باگ های متعدد در مکانیک گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7
داستان - 7
موسیقی - 6

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی One Dog Story

سلام به تمامی دوستان و گیم دوستان عزیز وب سایت IRG Review امروز با نقد …